PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایستادن cpuسیستم روی 100 درصد وهنگ سیستم در ویندوز7

Electronic Art
2013/02/09, 21:00
با سلام خدمت دوستان عزیز
سی پی یو سیستم یه مدتیه روی 100 درصد داره کار میکنه.هرکاری کردم نشد.ویندوز رو عوض کردم کل هارد رو فرمت کردم ودرایو جدیدی برای ویندوز7 پارتیشن بندی کردم .حتی سی پی یو رو داروده وخمیر سیلیکون بهش زدم .بازم روی 100 درصد وایمیسته.
با انتی ویروس kaspersky2013 میخاستم اسکن کنم .از انجایی که cpu روی 100 درصد کار میکرد اصلا نصب نمیشد.
دوستان اگه راهکاری دارند دریغ نفرمایید
موفق باشید

Castiel
2013/02/09, 22:08
دوست عزیز به تسک منیجر بروید و ببینید بیشترین حجم درگیر کردن پردازنده و حافظه رم مربوط به کدام تسک و برنامه است/

mey33am
2013/02/09, 22:53
با عرض سلام دوست عزیز شما فن سی پی یو را یا تعوض کن یا روغن کاری کن درست میشه فقط یادتون باشه کم روغن کاری شود
اگر درست نشد ویروس اتوران افتاده به هارتون که فقط با زرو یا اریز کردن مشکلش حل میشه

Electronic Art
2013/02/09, 23:29
دوست عزیز به تسک منیجر بروید و ببینید بیشترین حجم درگیر کردن پردازنده و حافظه رم مربوط به کدام تسک و برنامه است/

با درود
هر دفعه یه برنامه سی پی یو رو رو ی100 اشغال میکنه.
ممنون

Electronic Art
2013/02/09, 23:31
با عرض سلام دوست عزیز شما فن سی پی یو را یا تعوض کن یا روغن کاری کن درست میشه فقط یادتون باشه کم روغن کاری شود
اگر درست نشد ویروس اتوران افتاده به هارتون که فقط با زرو یا اریز کردن مشکلش حل میشه

درود
چجوری فن رو روغن کاری کنیم؟
ایا روشی خاص هست؟
بعدش اینکه من هارد رو به کل فرمت کردم.ولی مشکل حل نشد.
منظور از زرو و اریز کردن همون فرمت کردنه دیگه؟
ممنونم

ARMIN
2013/02/10, 00:21
دوست خوبم،

مشخصات سیستمتون رو بنویسید، از کی اینطوری شد؟ آیا کاری کردین اینطوری شد؟

آیا سخت افزار خاصی بر روی مادربرد نصبه؟ مثلا کارت مودم؟

VSH-Katana
2013/02/10, 01:30
غیر از ایراد سخت افزاری ممکنه نرم افزاری هم باشه ویروس و یا بد افزار یا تروجان و... که من در صورت ایراد نرم افزاری فکر کنم ترو جان باشه آخه واسه خود من هم پیش اومده ! اما روی صد درصد نمیرفت لود مقداری کمتر بود

Electronic Art
2013/02/10, 09:41
دوست خوبم،

مشخصات سیستمتون رو بنویسید، از کی اینطوری شد؟ آیا کاری کردین اینطوری شد؟

آیا سخت افزار خاصی بر روی مادربرد نصبه؟ مثلا کارت مودم؟
سلام برشما
pc دوستمه .رم یه گیگ
سی پی یو اتلوون
گرافیک انبورد 512
هارد 300
همینارو ازش میدونم.

بله کارت مودم که روی مادربورد نصب هست.به غیر از کارت مودم کارت دیگه ای نیست .یعنی دوتا اسلات خالیه.
از تقریبا دو سه ماهه پیش بود .دوستمون به خاطر هنگیش باهاش کار نمیکرد منم گفتم ببینم چیکار میکنم که تا به حال هر کاری کردم نشد.

Electronic Art
2013/02/10, 09:56
غیر از ایراد سخت افزاری ممکنه نرم افزاری هم باشه ویروس و یا بد افزار یا تروجان و... که من در صورت ایراد نرم افزاری فکر کنم ترو جان باشه آخه واسه خود من هم پیش اومده ! اما روی صد درصد نمیرفت لود مقداری کمتر بود

ممنون
خوب من هارد رو به کل فرمت کردم .تروجان و ویروس ها ازبین نمیرن؟

meelad
2013/02/10, 15:37
یه بار همه هارد رو فرمت کن و ویندوز نصب بکن اما هیچ برنامه ای نصب نکن و هیچ فلشی رو هم بهش نزن!
اگر باز هم مشکل ادامه داشت یا مشکل سخت افزاریست یا اینکه سی دی ویندوزت ویروسیه یا اینکه خش زیادی روی سی دی ویندوز هست!

ARMIN
2013/02/10, 17:10
سلام برشما
pc دوستمه .رم یه گیگ
سی پی یو اتلوون
گرافیک انبورد 512
هارد 300
همینارو ازش میدونم.

بله کارت مودم که روی مادربورد نصب هست.به غیر از کارت مودم کارت دیگه ای نیست .یعنی دوتا اسلات خالیه.
از تقریبا دو سه ماهه پیش بود .دوستمون به خاطر هنگیش باهاش کار نمیکرد منم گفتم ببینم چیکار میکنم که تا به حال هر کاری کردم نشد.

خوب،

اون کارت مودم رو دربیاره. بعدا یک ویندوز خوب بریزه، مثلا از این ویندوز هایی که تو نرم افزار کینگ یا لرد هستش.

بعدش ببینه آیا باز هم این مشکل رو داره یا نه. ممکنه مادربرد مورد داشته باشه، اگر میتونه بایوس مادربرد رو آپدیت کنه. اگر باز هم مشکل داشت دیگه بیخیالش بشه. ببین در نهایت این یک سیستم بسیار قدیمی است. خیلی ارزش نداره خودتون و خودشون رو اینقدر به دردسر بندازین، بفروش بره به جاش یه ماشین حسابی یه چیزی بگیره بهتر مفیده. :-bd