PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی : کدام شرکت را بهترین شرکت ساخت تلفن همراه می دانید ؟

*hit m@n*
2011/11/17, 00:28
لطفا دلیل انتخاب خود را بنویسید .

لطفا اظهار نظر هایتان طوری نباشد که دوستان فکر کنند تعصبی هستید . دلیل منطقی برای انتخاب خود بیاورید
با تشکر

*hit m@n*
2011/11/17, 00:35
من سامسونگ رو انتخاب کردم - به این دلایل
طراحی فوق العاده زیبا
سیستم عامل اندروید ( در گوشی های حرفه ای )
امکانات سخت افزاری بالا
قیمت به نسبت مناسب

Yaser_Aramesh
2011/11/17, 22:47
اگه بخوام انتخاب کنم بهترین شرکت ساخت گوشی کدوم شرکته باید بگم نوکیا.چون1 . نو آوری داره.مثلا به N8,C7 و E7 نگاه کنید.نسبت به مدل های قبلی هم یکم زیباترشدن و هم مجهز به فناوری Usb on the go.اما این شرکت فهمید که این محصولات به خاطر سخت افزارشون و شکل ظاهریشون کم فروش میکنن و زیاد طرفداران نوکیا راضی نیستن N9 و بعد Lumia 800رو عرضه کرد که از بهترین های بازارن2. خودکفایی اش.بیشتر گوشی های Nokia همراه با سیستم عامل ساخت خود این شرکت هستند.(برعکس سامسونگ و HTC که بیشتر از 90% محصولاتشون با آندرویید گوگل)سیمبین درسته در حال حاظر شاید در پایین ترین نقطه جدول سیستم عامل های همراه باشه اما واقعا با آپدیت هاش بهتر شده.شما نمیتونید سیمبین 3 عادی رو با سیمبین Belle مقایسه کنید.(درسته هنوز رسمیش نیومده ولی غیررسمی اش فوق العاده بود.پس ببینید رسمی اش چی میشه.)چون به آندرویید نزدیک میشه.درضمن نوآوری رو که تو شماره یک گفتم تو سیستم عامل هم صدق میکنه.نوکیا حتی وقتی دید فروش محصولاتش به خاطر سیمبین کم شده اومد و Meego رو روی N9 پیاده کرد(جای تعجب داره چرا نوکیا نیومد به جای استفاده از ویندوز فن مایکروسافت ,Meego خودش رو توسعه بده)3.قیمت های نسبتا مناسب همراه با کیفیت محصولات.قیمت 485 هزار تومان برای N8 با اون همه قابلیت خوب نیست.یا 385 برای C7.

اما اگه بخواین بگم کدوم شرکت ها رو به ترتیب دوست دارم باید بگم 1.اپل.2.سامسونگ.3.نوکیا و بعد HTC.

Dan
2011/11/17, 23:59
من LG رو انتخاب کرم چون هر فناوری رو اولین بار بکار میبره:بلوتوث 3 , tegra 2 , پردازنده دو هسته ای , صفحه نمایش 3 بعدی , دورببین 3 بعدی و ...
تازه بعضی چیزاش هنوزم بعد چند سال تو شرکت های دیگه دیده نمیشه مثل BL 40 با صفحه نمایش 21:9 و کیفیت فوق العاده با صدای دالبی موبایل کیفیت عالی که 2009 تولید شده , برای فیلم دیدن محشره.بعد از حدود 3 سال هنوز تو هیچ گوشی فیلم دیدن به این اندازه حال نمیده.

*hit m@n*
2011/11/18, 15:55
من LG رو انتخاب کرم چون هر فناوری رو اولین بار بکار میبره:بلوتوث 3 , tegra 2 , پردازنده دو هسته ای , صفحه نمایش 3 بعدی , دورببین 3 بعدی و ...
تازه بعضی چیزاش هنوزم بعد چند سال تو شرکت های دیگه دیده نمیشه مثل BL 40 با صفحه نمایش 21:9 و کیفیت فوق العاده با صدای دالبی موبایل کیفیت عالی که 2009 تولید شده , برای فیلم دیدن محشره.بعد از حدود 3 سال هنوز تو هیچ گوشی فیلم دیدن به این اندازه حال نمیده.
گوشی bl 40 زیادهم جالب نیست . خیلی بلنده و یه جورایی آدم از گوشی بدش میاد .
من اصلا با bl 40 موافق نیستم و اونو انتخاب مناسبی نمیبینم ( البته فقط برای صفحه نمایش )

Dan
2011/11/19, 23:13
گوشی bl 40 زیادهم جالب نیست . خیلی بلنده و یه جورایی آدم از گوشی بدش میاد .
من اصلا با bl 40 موافق نیستم و اونو انتخاب مناسبی نمیبینم ( البته فقط برای صفحه نمایش )
تا حالا خودت باهاش کار کردی؟

*hit m@n*
2011/11/19, 23:18
تا حالا خودت باهاش کار کردی؟
خیر
ولی صفحه نمایشش یه جوریه
البته دلیل نمیشه گوشیش بد باشه من فقط نظر خودمو درباره صفحه نمایش دادم

Dan
2011/11/19, 23:43
من به عنوان کسی که باهاش به مدت طولانی کار کردم میگم که صفحه این گوشی عالیه.به جرات میتونم بگم که یکی از بهترین گوشی های غیر هوشمنده.وقتی منوی گوشی رو میبینی باورت نمیشه که سیستم عاملش جاواست.

rajah
2011/11/20, 00:16
فقط س----------------------------------------------------------------------------------امس--------------------------------------------------------------ونگ

کارایی بالا
سیستم عامل که حرفش رو نزن
پردازنده دمش گرم بروزتربناش میذاره
طراحی ظاهری یه کم ضعیفه

درکل:17.5 از20
:))

ATA
2011/11/20, 01:06
منم اپل رو انتخاب میکنم به خاطر : 1 زیبایی و کاربرپسند 2 کیفیت و کارایی 3 سیستم عامل قدرتمند 4 پیشرفته و به روز و خلاصه هرچ بخای این گوشی داره با خودش یدک میکشه.....

doom2009
2011/11/20, 08:35
اینجانب نوکیا رو انتخاب نمودم برای اینکه دردسترس اینجانب بود وازش تا حدودی راضی بودم ولی اپل یه چیز دیگه است

farjam1990
2011/11/20, 11:49
سامسونگ :دی

*hit m@n*
2011/11/20, 13:34
فقط س----------------------------------------------------------------------------------امس--------------------------------------------------------------ونگ

کارایی بالا
سیستم عامل که حرفش رو نزن
پردازنده دمش گرم بروزتربناش میذاره
طراحی ظاهری یه کم ضعیفه

درکل:17.5 از20
:))
اتفاقا" یکی از دلایلی که سامسونگ رو انتخاب کردم به خاطر طراحی فوق العادشه
شما رو چه حسابی میگی طراحیش ضعیفه؟
البته این نظر شماست و من به نظر همه احترام میزارم

NinIX
2011/11/20, 13:52
دوستان عزیز لطفا نظرات یکدیگر و گوشی ها را برسی نکنید در این تاپیک ...

اگر یکم حرفه ای فکر کنیم وبه سوال نظر سنجی دقت بیشتری داشته باشیم بهترین شرکت از لحاظ ساخت تلفن همراه مطرح است که با سابقه ای که نوکیا دارد و بهترین طراحی و مواد مورد استفاده در گوشی ها همچنین سازگاری با طبعیت یکی از بهترین ها است ...
ا

*hit m@n*
2011/11/20, 14:03
دوستان عزیز لطفا نظرات یکدیگر و گوشی ها را برسی نکنید در این تاپیک ...

اگر یکم حرفه ای فکر کنیم وبه سوال نظر سنجی دقت بیشتری داشته باشیم بهترین شرکت از لحاظ ساخت تلفن همراه مطرح است که با سابقه ای که نوکیا دارد و بهترین طراحی و مواد مورد استفاده در گوشی ها همچنین سازگاری با طبعیت یکی از بهترین ها است ...
ا
درسته نوکیا یکی از بهترین هاست ولی دلیل نمیشه چون نوکیا سابقه ی بیشتری در این زمینه داره بقیه شرکت ها رو در نظر نگیریم
با توجه به فروش بازار و محبوبیت سام سونگ و اپل دیگه نمیشه نوکیا رو برترین شرکت دونست
البته نوکیا هم فوق العادست چون گوشی هایی که طراحی میکنه عالی هستن ولی فعلا قدرت مطلق بازار نوکیا نیست

NinIX
2011/11/20, 14:20
درسته نوکیا یکی از بهترین هاست ولی دلیل نمیشه چون نوکیا سابقه ی بیشتری در این زمینه داره بقیه شرکت ها رو در نظر نگیریم
با توجه به فروش بازار و محبوبیت سام سونگ و اپل دیگه نمیشه نوکیا رو برترین شرکت دونست
البته نوکیا هم فوق العادست چون گوشی هایی که طراحی میکنه عالی هستن ولی فعلا قدرت مطلق بازار نوکیا نیست

هنوز بیشترین سهم بازار از آن نوکیا است این را یادتان نرود هر وقت شرکت های دیگر این سهم را از آن خود کردند و نوکیا را از مکان اول جابه جا کردند آن وقت نوکیا را برترین ندانید ...

sezar
2011/11/20, 17:14
نظر شخصی بنده اپل هست ! شاید تا سال پیش htc را قبول داشتم اما وقتی با اپل کار کردم نظرم عوض شد!!!! ایفن هرچی را که لازم دارم در دسترسم قرار میده ! طراحی ساده و خوبی داره و تکنولوژی استفاده شده در اون به روزترین در نوع خود هست

*hit m@n*
2011/11/20, 17:31
نظر شخصی بنده اپل هست ! شاید تا سال پیش htc را قبول داشتم اما وقتی با اپل کار کردم نظرم عوض شد!!!! ایفن هرچی را که لازم دارم در دسترسم قرار میده ! طراحی ساده و خوبی داره و تکنولوژی استفاده شده در اون به روزترین در نوع خود هست
نرم افزار های اپل به راحتی تو ایران پیدا میشن؟؟؟؟

*hit m@n*
2011/11/20, 17:36
هنوز بیشترین سهم بازار از آن نوکیا است این را یادتان نرود هر وقت شرکت های دیگر این سهم را از آن خود کردند و نوکیا را از مکان اول جابه جا کردند آن وقت نوکیا را برترین ندانید ...
دوست عزیز شما گذشته را با حال مقایسه می کنید ؟
دلیل نمی شود چون قبلا نوکیا فروش نجومی داشته الانم بهترین باشد ؟ نوکیا قبلا فروش خوبی داشت چون شرکت های دیگر آنچنان رقیب نبودند و نوکیا توانست بیشترین سهم بازار را به دست آورد .
الان هم نوکیا فروش خوبی داره ولی شرکت های دیگه حسابی رقیب شدن.
گذشته را با زمان حال مقایسه نکنید

nzone
2012/04/08, 11:36
نرم افزار های اپل به راحتی تو ایران پیدا میشن؟؟؟؟
اره دوست عزیز به راحتی پیدا میشن
من با اینکه گوشیمو jail break نکردم هیچ مشکلی تا حالا برام پیش نیومده و هر برنامه ای رو که خواستم به راحتی خریدم و نصب کردم

system32
2012/04/08, 13:08
با سلام
بنده نوکیا را انتخاب می کنم .
به دلیل آن که سعی کرده تمامی طیف مردم را در بر بگیرد . (کم درآمد ، پر درآمد - لطیف ، خشن - ساده ، هوشمند - و ... )
از نظر قیمت نیز در اکثر دسته های قیمتی محصولی برای عرضه دارد .
برای پیشرفت بیشتر به سمت ویندوز فون رفته تا از محبوبیت بی نظیر ویندوز در بین مردم استفاده کند .
و ...

Editor In chief
2012/04/08, 13:17
دوستان من طرفدار هيچ برندي نيستم اما کلا مي‌توانم بگويم موفق‌ترين شرکت در زمينه ساخت گوشي در اين مدت ساسمونگ است اما موفق‌ترين شرکت در زمينه ارائه محصولي با ايده ساده اما اينده‌نگري زياد اپل است بدون شک.

AloneWolf
2012/04/08, 13:47
من نوکیا رو انتخاب میکنم، کیفیت خیلی خوبی دارند.

واقعا آزمایش های خوبی برای بهبود کیفیت و کاریی گوشیهایشان انجام میدهند.

rajah
2012/04/08, 13:48
سامسونگ واقعا سیر صعودی خوبی داشته و طیف محصولاتش هم برای تمام قشرهای جامعه جوابگو هستش

th e nd
2012/04/08, 14:39
من خودم گوشیم 1100 هستش هر وقت یه شرکت اومد یه گوشی مثل اون زد که بتونه نزدیک 10 سال تو دست من دووم بیاره اونوقت دیگه نمی گم نوکیا...

Reza Y
2012/04/08, 21:05
خدای من BlackBerry اصلا رای نیاورده!!!:Dعجب...

VSH-Katana
2012/04/09, 10:48
lg this is my vote

Hessam
2012/04/09, 13:18
من حقیقتش عاشق سونی اریکسون هستم! ولی کاملاً بی طرفانه نوکیا رو بهترین می دونم و در نظرسنجی هم نوکیا رو انتخاب کردم. هم از لحاظ گارانتی و هم محصولات!
هر چند سونی اریکسون در بعضی از موارد بهتر از نوکیاست! ولی در کل نوکیا همیشه حرف های زیادی برای گفتن داشته و در کل بهترینه! حتی یکی از مهم ترین دلیل هاش اینه که بیشتر محصولات اصل نوکیا در بازار ایران موجوده و کمتر میشه نسخه ی تقلبی ازش پیدا کرد! یعنی نوکیا یکی از رسمی ترین مشتری هاش از کشور ایرانه! از نظر من از اصلی ترین محصولات خود نوکیا وارد ایران میشه و از این بابت بسیار قابل اعتماده! یعنی واقعاً محصولات اصل شرکت نوکیا وارد ایران میشه. نه مثلاً از این چینی های تقلبی و متفرقه و ...!
اخیراً سامسونگ هم رکورد زده و واقعاً محصولات خوب و با کیفتی ارائه میده!
انتخاب بهترین ها از نظر من به ترتیب:
1- نوکیا
2- سامسونگ
3- اپل
4- سونی اریکسون
5- اچ تی سی
-----------------------------------------
بقیه از نظر من اصلاً به پای این 5 مورد نخواهد رسید.

ya30n
2012/04/13, 23:53
الان جنگ پردازنده ها و سیستم عامل هاست ! مثلا ، سامسونگ ، ال جی ، موتورولا ، اچ تی ثی و ... از آنروید استفاده میکنن ! پردازنده هاشون رو که qualcoum یا شرکت های دیگه میسازه ! صفحه نمایششون تحت لیسانس شرکت های دیگه هست ! همه الانه دیگه Corning Gorilla Glass دارن ! همه شرکت ها به همدیگه پول حق امتیاز میدن ! این برند بازی ها هم واسه جلب مشتریه ! البته نظر شخصی بود !
به هر حال من موتورولا رو انتخاب میکنم !

VSH-Katana
2012/04/14, 00:21
این وسط سود برنده اصلی گوگله صفحه نمایش همه هم که بیشتر مال الجی و سامسونگه کلا به نظر من سود اصلی مال تولید کننده های oem هست بگذریم از بحث منحرف شدیم
من به برند الجی علاقه مندم چون صفحه نمایش عالی و پردازنده های مناسب کیفیت در حد پول پرداختی رو بهت میده بعد الجی هم موتورولا اونم به خاطر اینکه از هوشمند تا غیر هوشمندش همه با استحکام و عالی هستن

NinIX
2012/04/14, 13:59
اچ تی سی با 70 در صد کاهش سود مواجه شده است ... آن هم در سه ماهه سال جاری ... روند فروش شرکت هایی مثل سامسونگ ال جی و اچ تی سی به صورت شفاف نیست سال گدشته بیشترین آمار فروش در دست اچ تی سی بود اما الان سامسونگ در حال پیشی گرفتن هست ... به نظر من موفقیت این شرکت ها سطحی است و نوکیا / سونی / اپل / موتورولا در این زمینه موفقیت بیشتری دارند و خواهند داشت.

goyban
2012/08/11, 04:11
من که به اپل رای دادم البته الان!
شاید اگه تا چند وقت دیگه سیاستشو عوض نکنه دیگه بهش رای ندم!
خب محصولات اپل یه دونه است! یه دونه آیفون
که نرم افزار خیلی راحتی داره کلا کار با ios راحته(از اونجایی میگم که وقتی آیپد خریدم همه تو خونه میتونستن باهاش کار کنن و این اولین باری بود که این اتفاق می افتاد)
از نظر تعداد اپلیکیشن هیچ شرکتی فعلا بهش نمیرسه
محکم هستش ( بدنه آلومینیمی)
همیشه آپدیت های منظم داره
و اینکه کلی از افراد دارن براش کار میکنن و خوشبختانه هیچ مشکلی بی جواب نمیمونه
امکان ری استور دانگرید جیلبریک ** و ... همیشه بوده خدا را شکر:دی و از بقیه برند ها هم راحت تر بوده

Just Bagh Baghoo

gonzoo
2012/08/11, 17:00
سامسونگ و دیگر هیچ...

Roz6710
2014/11/06, 22:12
الان که دیگه سونی اریکسون وجود خارجی نداره باید با سونی جایگزینش کنید خواهشا اصلاحش کنید:D

ALEX_HOT
2014/11/06, 22:17
الان که دیگه سونی اریکسون وجود خارجی نداره باید با سونی جایگزینش کنید خواهشا اصلاحش کنید:D
سلام
تاپیک برا خیلی وقت پیشه فکر نکنم اصلاحش کنن
احتمالا از این کاربران جدید الورود رای دادن تاپیک اومده بالا :D
حتی برند هوواوی هم توش نیست

SAMAN
2014/11/06, 22:28
من خودم HTC رو خیلی دوست دارم .....

achaemenian
2015/01/15, 21:13
به نظر من ال جی خیلی هنر کرد که به این خوبی تو این بازار به شدت رقابتی خودشو کشوند بالا!

ErfanDL
2015/01/16, 21:44
فقط سونی گوشی های دیگه حسرت کیفیت گوشی های سونی رو میخورند :)

Optimus Prime
2015/01/16, 22:59
و خداوند سامسونگ را در قدرت آفرید.