PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدا دان هارد اکسترنال

wnhl
2013/02/08, 00:27
سلام
دوستان یه هارد adata 500 گرفتم امروز متوجه شدم وقتی میخوام باهاش کاری انجام بدم مثلا فیلم ببینم یا فولدرها رو جابه جا کنم یه صدای گیژ گیژ ازش میاد.
ولی وقتی میخوام ازش یه چیزی توی هارد دیگه کپی کنم و یا برعکس صدا نمیده.
اینم عکس از نرم افزار
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ARMIN
2013/02/08, 02:11
سلام دوست عزیز،

هارد رو جای صاف و ثابت میگذاری؟ تا حالا وقتی صدای قیژ قیژ داده هارد رو یواشی برعکسش کردی ببینی صداش قطع میشه یا نه؟

هاردت usb3 هستش؟ میتونی یک جای خنکتر ازش استفاده کنی ببینی بازم صدا میده یا نه؟

هاردت تو عکس حالش خوبه. فقط به نظر یک مقدار گرمشه، 47 درجه یک مقدار داغه.

wnhl
2013/02/08, 11:51
سلام دوست عزیز،

هارد رو جای صاف و ثابت میگذاری؟ تا حالا وقتی صدای قیژ قیژ داده هارد رو یواشی برعکسش کردی ببینی صداش قطع میشه یا نه؟

هاردت usb3 هستش؟ میتونی یک جای خنکتر ازش استفاده کنی ببینی بازم صدا میده یا نه؟

هاردت تو عکس حالش خوبه. فقط به نظر یک مقدار گرمشه، 47 درجه یک مقدار داغه.

بله usb3 هست .
صداش به طور مداوم نیست که بخوام برعکسش کنم یه بار میزنه و تا جند دقیقه دیگه نمیزنه.
توی 2 حالت ایستاده و خوابیده روی یه سطح صاف تستش کردم توی هر دو حالت صدا داد.
دمای جایی که هستم این قدر نبوده نمیدونم این چرا این قدر داغه.

راستی یه هارد دیگه هم داره که این ارور رو میده بهش امیدی هست یا نه؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ممنون از توجهتون.

ARMIN
2013/02/08, 12:28
راستی یه هارد دیگه هم داره که این ارور رو میده بهش امیدی هست یا نه؟

ممنون از توجهتون.

این هاردتون مشکلات مکانیکی داره.

Spin Retry Count و Calibration Retry Count ارور دریافت کرده که هر دو ارور مربوط است به مشکلات موتور گرداننده و بولبرینگ ها و برق هارد هستش. یعنی مکانیکش مشکل داره. اگر گارانتی داره ببر گارانتی. اگر هم نداره حواست به اون ارور ها باشه که بیشتر از 1 نشه. اگر شد دیگه ممکنه اصلا خراب بشه.

ارور Ultra DMA CRC مربوط به کابل معیوب هستش. که باید کابل عوض بشه.

ARMIN
2013/02/08, 12:30
بله usb3 هست .
صداش به طور مداوم نیست که بخوام برعکسش کنم یه بار میزنه و تا جند دقیقه دیگه نمیزنه.
توی 2 حالت ایستاده و خوابیده روی یه سطح صاف تستش کردم توی هر دو حالت صدا داد.
دمای جایی که هستم این قدر نبوده نمیدونم این چرا این قدر داغه. ممنون از توجهتون.

اگر صدا ادامه داره ببرش گارانتی.