PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کولر مناسب برای سی پی یو 775

M0hammad Mahdi
2013/02/07, 16:37
سلام داداش های عزیزم

می خواستم برای سی پی یو Intel Pentium Dual Core E2200 ( کاملا کامل نوشتم مدلشو :-j ) یک کولر مناسب معرفی کنید. می خوام فرکانسش که روی حالت دیفالت 2.2 گیگاهرتز هست کمی اورکلاک کنم و مثلا روی 2.6 بزارم ! کیس هم ندارم و سیستم روی میز هست ;))

بودجه: 150 هزار تومان

از همگی پیشاپیش سپاسگزارم :D :x

ARMIN
2013/02/07, 17:21
سلام عزیز دل،

این کولر خوبیه: Deepcool FORSTWIN

130 قیمتشه.

فقط 15 سانت ارتفاع داره ها. چک کن به درب کیست برخورد نکنه؟!

M0hammad Mahdi
2013/02/07, 17:25
سلام عزیز دل،

این کولر خوبیه: Deepcool FORSTWIN

130 قیمتشه.

فقط 15 سانت ارتفاع داره ها. چک کن به درب کیست برخورد نکنه؟!

ممنون

یه اشتباه کردی آرمین، گفتم که کیس ندارم =)) روی میزه.

راستی با این کولری که گفتی حداکثر با در نظر گرفتن دمای مناسب تا چقدر میتونم اورکلاک کنم و فرکانس رو بالا ببرم؟

ARMIN
2013/02/07, 17:48
ممنون

یه اشتباه کردی آرمین، گفتم که کیس ندارم =)) روی میزه.

راستی با این کولری که گفتی حداکثر با در نظر گرفتن دمای مناسب تا چقدر میتونم اورکلاک کنم و فرکانس رو بالا ببرم؟

سوتیه دیگه محمد مهدی جان، راستش پیشنهاد دادن یک قطعه یک مقدار ترس های اینطوری هم داره. وقتی خودت میری بازار سعی میکنی همه ی عوامل رو در نظر بگیری باز هم وقتی یک جنسی که میخری میبینی ای بابا، چرا فلان چیزش رو چک نکردم. حالا چه برسه به آنلاین پیشنهاد دادن که پشت میز نشستیم و فقط باید سیستم رو تو ذهنمون تجسم کنیم.

در مورد اوور، اگر رم محدودیت ایجاد نکنه فکر کنم بتونی تا نزدیک های 3 بیاریش. ولی 150 خرج کردن برای e2200 یک مقدار سنگین نیست؟

اگر cpu شما 4 هسته ای سری 8 یا 9 بود باز حالا 150 اوکی بود، ولی برای پنتیوم یک مقدار به نظرم سنگینه. البته کولر برات میمونه، بعدا روی هر سیستمی در آینده بخوای میتونی استفاده بکنی.