PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی : به نظر شما کدام عامل نقش بیشتری در انتخاب تلفن همراه دارد ؟

*hit m@n*
2011/11/17, 00:20
لطفا دلیل انتخاب خودتونو بنویسین
با تشکر

دوستان توجه کنن منظور از امکانات سخت افزاری اینه :
دوربین
حافظه داخلی
حافظه جانبی
عمر باتری
اندازه صفحه نمایش

Arsn
2011/11/17, 00:36
من به شخصه قدرت پردازش را ترجیح میدم

شما وقتی قدرت پردازش بالا داشته باشی میتونی با استفاده از ** گوشی(مثل hd2) از تمام سیستم عامل ها بهره ببری !

قیمت میتونه تاثیر گذاری بالایی داشته باشه ولی معمولا تو ایران گوشی های گران قیمت فروش بالایی دارند

منظور از امکانات سخت افزاری چیه؟

*hit m@n*
2011/11/17, 00:49
من به شخصه قدرت پردازش را ترجیح میدم

شما وقتی قدرت پردازش بالا داشته باشی میتونی با استفاده از ** گوشی(مثل hd2) از تمام سیستم عامل ها بهره ببری !

قیمت میتونه تاثیر گذاری بالایی داشته باشه ولی معمولا تو ایران گوشی های گران قیمت فروش بالایی دارند

منظور از امکانات سخت افزاری چیه؟
دوستان توجه کنن منظور از امکانات سخت افزاری اینه :
دوربین
حافظه داخلی
حافظه جانبی
عمر باتری
اندازه صفحه نمایش

Amoo
2011/11/17, 10:25
قدرت پردازشی زیر مجموعه امکانات سخت افزاری محسوب میشه.
امکانات جانبی به جای سخت افزاری بگید فکرمی کنم بهتر باشه مثل دوربین.
معمولا میگن یه موبایل دارم که عکس های خوبی میگیره، نمیگن یه دوربین دارم که میشه باهاش تلفن کرد.

NinIX
2011/11/17, 11:54
من به شخصه اول طراحی مد نظرم هست بعد سخت افزار و گزینه آخر سیستم عامل ...

rajah
2011/11/17, 12:14
بنظر من این نظر سنجی باید دارای انتخاب چندگانه باشه چون هیچ کدام از این عوامل بتنهایی نمی تونن در انتخابی شایسته

برای خرید موثر باشن و باید حداقل دو عنصر کنار هم باشند تا یه سیستم کارا از آب درآد.

saeid6574598
2011/11/17, 12:44
بنظر من این نظر سنجی باید دارای انتخاب چندگانه باشه چون هیچ کدام از این عوامل بتنهایی نمی تونن در انتخابی شایسته

برای خرید موثر باشن و باید حداقل دو عنصر کنار هم باشند تا یه سیستم کارا از آب درآد.
من هم با نظر سعید جان موافقم . تمام ویژگیهای یک گوشی خوب در یک خصوصیت جمع نمی شود و باید انتخاب چند گزینه رافعال می کردید - با تشکر

*hit m@n*
2011/11/17, 15:01

من هم با نظر سعید جان موافقم . تمام ویژگیهای یک گوشی خوب در یک خصوصیت جمع نمی شود و باید انتخاب چند گزینه رافعال می کردید - با تشکر
با نظرتون تقریبا مخالفم
چون اگه بخاین اینجوری حساب کنین همه این موارد معیار انتخابه و دوستان همه گزینه هارو میزنن چون تمامی افراد با هر سلیقه ای خلاصه چه معیار اول چه آخرشون یکی از اینهاست . شاید واسه یکی سیستم عامل اوله واسه یکی دیگه قیمت و دیگه این نظر سنجی نمیشه .
مثلا دونفر به اسم x و y
x میگه1 سیستم عامل 2 قدرت پردازشی 3 قیمت 4 امکانات سخت افزاری 5 طراحی ساخت
y هم میگه 1 قیمت 2 امکانات سخت افزاری 3 سیستم عامل 4 طراحی ساخت 5 قدرت پردازشی
و موقع انتخاب هر دو این عزیزان همه این گزینه ها رو انتخاب میکنن چون از نظرشون همه این موارد معیار انتخابن

Dan
2011/11/18, 00:58
قدرت پردازشی زیر مجموعه امکانات سخت افزاری محسوب میشه.
امکانات جانبی به جای سخت افزاری بگید فکرمی کنم بهتر باشه مثل دوربین.
معمولا میگن یه موبایل دارم که عکس های خوبی میگیره، نمیگن یه دوربین دارم که میشه باهاش تلفن کرد.
چرا اتفاقا زمانی Pixon 12 اومده بود میگفتن دوربینیه که میشه باهاش تلفن کرد.
انصافا هنوزم یه جورایی درسته عکس هایی که میگیره فوق العادست.

Yaser_Aramesh
2011/11/18, 07:06
من به ترتیب به سرعت پرازنده,سخت افزار,سیستم عامل,قیمت و زیبایی اولویت میدم.البته وقتی داشتم 4-5 ماه پیش N8 میگرفتم بیشتر به امکاناتش نگاه کردم.Usb on the go,دوربین خوب 12مگاپیکسلی,HDMI, و فکر میکردم 680MHz خوبه اما الان میفهمم نه.

s@j@d
2011/11/18, 08:32
من به ترتیب به سرعت پرازنده,سخت افزار,سیستم عامل,قیمت و زیبایی اولویت میدم.البته وقتی داشتم 4-5 ماه پیش N8 میگرفتم بیشتر به امکاناتش نگاه کردم.Usb on the go,دوربین خوب 12مگاپیکسلی,HDMI, و فکر میکردم 680MHz خوبه اما الان میفهمم نه.
دقیقا منم همین نظر رو دارم . من به ترتیب به سرعت پرازنده,سخت افزار,سیستم عامل,قیمت و زیبایی اولویت میدم

*hit m@n*
2011/11/18, 09:10
ببخشید Usb on the go چیه ؟

Yaser_Aramesh
2011/11/18, 09:30
ببخشید Usb on the go چیه ؟

فناوری ای در Smart phone ها که USB رو میخونه.البته محدودیت داره.من تا الان فلش 8گیگ رو رو گوشیم (N8) امتحان کردم خوند اما هارد اکسترنال 320گیگ ام رو نخوند.نه فقط فلش.کیبورد رو هم ساپورت میکنه.تو SMS زدن تا الان به من خیلی کمک کرده.

Castiel
2011/11/18, 09:33
چند تا اسمارت فون با قابلیت USB on the Go معرفی می کنید دوستان.

*hit m@n*
2011/11/18, 09:43
فناوری ای در smart phone ها که usb رو میخونه.البته محدودیت داره.من تا الان فلش 8گیگ رو رو گوشیم (n8) امتحان کردم خوند اما هارد اکسترنال 320گیگ ام رو نخوند.نه فقط فلش.کیبورد رو هم ساپورت میکنه.تو sms زدن تا الان به من خیلی کمک کرده.
دلیلی که هارد اکسترنال رو نخوند اینه که هارد اکسترنال فرمتش ntfs هست ولی فلش مموری fat 32

Yaser_Aramesh
2011/11/18, 09:43
چند تا اسمارت فون با قابلیت usb on the go معرفی می کنید دوستان.
من فقط از گوشی های نوکیایی که این فناوری رو دارن اطلاع دارم.
C7,n8,e7,c6-01,603,701

Yaser_Aramesh
2011/11/18, 09:45
دلیلی که هارد اکسترنال رو نخوند اینه که هارد اکسترنال فرمتش ntfs هست ولی فلش مموری fat 32
راهی هست فرمت هارد اکسترنال را به fat32 تغییر داد؟؟

*hit m@n*
2011/11/18, 09:51
راهی هست فرمت هارد اکسترنال را به fat32 تغییر داد؟؟
آره دوست عزیز باید هاردت رو فرمت کنی ( که در این صورت کل اطلاعاتت پاک میشه ) :-" و موقع فرمت کردن فرمت fat 32 رو انتخاب کنی .
البته فرق fat 32 با ntfs اینه که فرمت fat 32 فایل های بزرگتر از 4 گیگ رو نمیخونه .
البته این یه فرق کوچیکشه

Alexilver
2011/11/18, 10:11
چند تا اسمارت فون با قابلیت USB on the Go معرفی می کنید دوستان.

غیر از نوکیاهای N8, E7, C7, X2 از دستگاه های اندرویدی Samsung Galaxy S II و Galaxy Note این قابلیت رو دارن.
ظاهرا هنوز خیلی رایج نشده.

Yaser_Aramesh
2011/11/18, 10:13
آره دوست عزیز باید هاردت رو فرمت کنی ( که در این صورت کل اطلاعاتت پاک میشه ) :-" و موقع فرمت کردن فرمت fat 32 رو انتخاب کنی .
البته فرق fat 32 با ntfs اینه که فرمت fat 32 فایل های بزرگتر از 4 گیگ رو نمیخونه .
البته این یه فرق کوچیکشه
گزینه Fat32 نداره.exFat داره.(ویندوز 7)همونه؟؟

Alexilver
2011/11/18, 10:18
فناوری ای در Smart phone ها که USB رو میخونه.البته محدودیت داره.من تا الان فلش 8گیگ رو رو گوشیم (N8) امتحان کردم خوند اما هارد اکسترنال 320گیگ ام رو نخوند.نه فقط فلش.کیبورد رو هم ساپورت میکنه.تو SMS زدن تا الان به من خیلی کمک کرده.

به نظر من بیشتر مشکل توان هست تا سیستم فایل. به احتمال زیاد گوشی توان کافی برای راه اندازی هارد اکسترنال رو نداره.

*hit m@n*
2011/11/18, 10:25
به نظر من بیشتر مشکل توان هست تا سیستم فایل. به احتمال زیاد گوشی توان کافی برای راه اندازی هارد اکسترنال رو نداره.<br>نمی دونم . ولی فکر نکنم گوشی ها قابلیت خواند سیستم فایل ntfs را دارند.
آقا یاسر شما یه زحمتی بکش فلش خودتو با این نرم افزار به فرمت ntfs فرمت کن ببین ntfs میخونه
لینک : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Yaser_Aramesh
2011/11/18, 11:02
<br>نمی دونم . ولی فکر نکنم گوشی ها قابلیت خواند سیستم فایل ntfs را دارند.
آقا یاسر شما یه زحمتی بکش فلش خودتو با این نرم افزار به فرمت ntfs فرمت کن ببین ntfs میخونه
لینک : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
نه.نخوند. درست میگی.فقط Fat32 رو میخونه.پس من از الان شروع میکنم برای ردیف کردن هاردم و تبدیلش به Fat32.(البته ممکنه حرف Alexilver هم درست باشه و گوشیم توانشو نداشته باشه)خیلی خیلی ممنون.کمک خیلی بزرگی بود.

*hit m@n*
2011/11/18, 11:08
نه.نخوند. درست میگی.فقط Fat32 رو میخونه.پس من از الان شروع میکنم برای ردیف کردن هاردم و تبدیلش به Fat32.(البته ممکنه حرف Alexilver هم درست باشه و گوشیم توانشو نداشته باشه)خیلی خیلی ممنون.کمک خیلی بزرگی بود.
دوست عزیز به این نکته توجه کن سیستم فایل fat32 قابلیت خوندن فایل های بزرگتر از 4 گیگ رو نداره
مثلا یه ایمیج 6 گیگ
بعدا" واست مشکل ساز میشه

Yaser_Aramesh
2011/11/18, 11:21
دوست عزیز به این نکته توجه کن سیستم فایل fat32 قابلیت خوندن فایل های بزرگتر از 4 گیگ رو نداره
مثلا یه ایمیج 6 گیگ
بعدا" واست مشکل ساز میشه
حواسم هست.فقط برا امتحان کردن میکنم که اگه جایی لازم شد یا کسی پرسید بدونم چی به چی.بازم ممنون.

*hit m@n*
2011/11/18, 15:57
حواسم هست.فقط برا امتحان کردن میکنم که اگه جایی لازم شد یا کسی پرسید بدونم چی به چی.بازم ممنون.
چی شد هارد رو فرمت کردی ؟ گوشی خوند ؟

Yaser_Aramesh
2011/11/18, 19:21

متاسفانه وقت نشد.الان از بیرون برگشتم.فردا حتما.یه گزارش کامل همینجا میزارم.موفق باشی

Yaser_Aramesh
2011/11/20, 19:26
دوست عزیز,بابت تاخیر معذرت میخوام.نخوند.فرمت رو به Fat32 تغییر دادم و حجم هارد دیسک 298GB به 31GB کاهش پیدا کرد.بعد من 4 تا عکس,یه فیلم و 1 آهنگ ریختم اما گوشی اصلا هارد رو نشون نداد.نوشت Connect USB Cable To Drive.حرف شما صحیح بود که گوشی ntfs رو نمیخونه اما حرف Alexilver هم درست بود که گوشی توانشو نداره.پس تصویب شد.N8 نهایتا تا 8GB رو میخونه با فرمت Fat32.(همینم خوبه,فایلام رو تو فلشم نگه میدارم و گوشیم تقریبا خالی و به خاطر همینم سرعتم بالاست ولی اگه این هاردم ردیف میشد یه چیز دیگه بود.عالی میشد)

*hit m@n*
2011/11/20, 19:31
دوست عزیز,بابت تاخیر معذرت میخوام.نخوند.فرمت رو به Fat32 تغییر دادم و حجم هارد دیسک 298GB به 31GB کاهش پیدا کرد.بعد من 4 تا عکس,یه فیلم و 1 آهنگ ریختم اما گوشی اصلا هارد رو نشون نداد.نوشت Connect USB Cable To Drive.حرف شما صحیح بود که گوشی ntfs رو نمیخونه اما حرف Alexilver هم درست بود که گوشی توانشو نداره.پس تصویب شد.N8 نهایتا تا 8GB رو میخونه با فرمت Fat32.(همینم خوبه,فایلام رو تو فلشم نگه میدارم و گوشیم تقریبا خالی و به خاطر همینم سرعتم بالاست ولی اگه این هاردم ردیف میشد یه چیز دیگه بود.عالی میشد)
یه قسمت حرف شما رو متوجه نشدم ؟
بعد از اینکه 31 گیگ از ظرفیت هاردو خوند بعدش اطلاعاتشو نخوند یا فقط اطلاعات همون 31 گیگ رو خوند ؟؟

Yaser_Aramesh
2011/11/20, 19:52
یه قسمت حرف شما رو متوجه نشدم ؟
بعد از اینکه 31 گیگ از ظرفیت هاردو خوند بعدش اطلاعاتشو نخوند یا فقط اطلاعات همون 31 گیگ رو خوند ؟؟
نه نه.ظرفیت هارد شد 31GB چون به Fat32 تبدیل کردم اما کلا تو گوشی هارد رو نخوند.اصلا انگار چیزی وصل نبود.نوشت Connect USB Cable To Drive

ATA
2011/11/20, 21:42
من شخصا به قدرت پردازشی بالا ودر کنار اون دوربین و زیباییش رو تو اولویت قرار میدم .....

Editor In chief
2012/04/08, 13:23
به نظرم وجود يک سخت افزار خوب تضمين ‌کننده داشت امکانات خوب ديگر مانند سيستم عامل مناسب خواهد بود.