PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لکه های صورتی رنگ روی مانیتور

amir1364
2013/02/05, 20:31
درود خدمت تمامی دوستان عزیز
من تازه یه مانیتور نو خریدم ولی یه دفعه لکه های صورتی رنگ مثل جای انگشت کوچیک روی مانیتور نظرم رو جلب کرد خیلی حساس شدم بفهمم مشکل از کجاست چون همون طور که گفتم مانیتور آکبند و نو هستش اگه دست دوم بود باز یه چیزی و اینکه این لکه های صورتی فقط در رنگ مشکی و رنگهای که تیره تر هستن معلوم میکنه و در رنگ سفید اصلاً چیزی مشخص نیست و اینکه این مشکل فقط در گوشه سمت راست بالای مانیتور و بصورت چند تا جای انگشت کوچیک معلومه و در همه جای مانیتور اینطور نیست از دوستان کسی اگه میدونه این مشکل از چیه ممنون میشم راهنمایی کنه

با تشکر.............@};-

meelad
2013/02/06, 08:47
لکه هایی که مثل جای انگشت باشه شاید به خاطر فشار زیاد به مانتیتور ایجاد بشه ( بازی کردن بچه ها با مانیتور بیچاره ) که حتی ممکنه مایع داخل پیکسل ها به پیکسل های مجاور نشت کنه
اما تک پیکسل هایی که در رنگ های خاصی عکس العمل نشون نمی دن رو پیکسل های مرده می گن ( نرم افزار های خاصی برای تشخیص پیکسل های مرده وجود داره )
پیکسل های مرده با ابزار های خاصی قابل احیا هستن اما لکه هایی که شما میگی رو من نمی دونم باید چی کارشون کرد!

amir1364
2013/02/06, 09:34
لکه هایی که مثل جای انگشت باشه شاید به خاطر فشار زیاد به مانتیتور ایجاد بشه ( بازی کردن بچه ها با مانیتور بیچاره ) که حتی ممکنه مایع داخل پیکسل ها به پیکسل های مجاور نشت کنه
اما تک پیکسل هایی که در رنگ های خاصی عکس العمل نشون نمی دن رو پیکسل های مرده می گن ( نرم افزار های خاصی برای تشخیص پیکسل های مرده وجود داره )
پیکسل های مرده با ابزار های خاصی قابل احیا هستن اما لکه هایی که شما میگی رو من نمی دونم باید چی کارشون کرد!

میشه از نرم افزارهایی که برای تشخیص پیکسلهای مرده وجود دارند رو چندتایی معرفی کنید تا من از مانیتور تست بگیرم

saeid6574598
2013/02/06, 10:30
دوست عزیز ! لطفا در ایجاد تاپیک دقت لازم را اتخاذ کنید . شما این پست را در قسمت مشاوره و راهنمایی می بایست ایجاد می کردید ! این همه اخراج کردن ، درس عبرت نشد !

meelad
2013/02/06, 11:27
میشه از نرم افزارهایی که برای تشخیص پیکسلهای مرده وجود دارند رو چندتایی معرفی کنید تا من از مانیتور تست بگیرم
من خودم هنوز از crt استفاده می کنم و برای همین چیز زیادی از lcd یا led نمی دونم