PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در رابطه با درایور کارت گرافیک انویدیا

STEALTH
2013/02/01, 15:25
سلام دوستان

الان مدتیه که وقتی میخوام با کامپیوترم با برنامه مدیا پلیر فیلم های HD و به بالا رو ببینم یه پیغام مبنی بر توقف فعالیت درایور کارت گرافیک میگیرم و پس از سیاهی موقت تصویر دیگه فیلم اجرا نمشه این ایراد به ندرت در km ایجاد میشه.
ولی به هیچ عنوان دیگه نمیتونم هیچ بازی رو اجرا کنم و تمامی بازی ها در همان ابتدای کار دچار همین اخطار میشه و مجبور میشم بازی رو ببندم و اگر اصرار به پخش فیلم یا بازی داشته باشم با صفحه مرگ یا همون صفحه آبی مشهور ویندوز مواجه میشم و سیستم ریستارت میشه.
چندین بار به آپدیت درایور کارت گرافیک اقدام کردم ولی هیچ کدام نتیجه ای دربر نداشت.

دوستان عزیز راهی به ذهنشون میرسه در این خصوص.

با تشکر از همه./

Hessam
2013/02/01, 15:27
مدل کارت گرافیکتون رو بفرمایید...

th e nd
2013/02/01, 15:33
سلام دوستان

الان مدتیه که وقتی میخوام با کامپیوترم با برنامه مدیا پلیر فیلم های HD و به بالا رو ببینم یه پیغام مبنی بر توقف فعالیت درایور کارت گرافیک میگیرم و پس از سیاهی موقت تصویر دیگه فیلم اجرا نمشه این ایراد به ندرت در km ایجاد میشه.
ولی به هیچ عنوان دیگه نمیتونم هیچ بازی رو اجرا کنم و تمامی بازی ها در همان ابتدای کار دچار همین اخطار میشه و مجبور میشم بازی رو ببندم و اگر اصرار به پخش فیلم یا بازی داشته باشم با صفحه مرگ یا همون صفحه آبی مشهور ویندوز مواجه میشم و سیستم ریستارت میشه.
چندین بار به آپدیت درایور کارت گرافیک اقدام کردم ولی هیچ کدام نتیجه ای دربر نداشت.

دوستان عزیز راهی به ذهنشون میرسه در این خصوص.

با تشکر از همه./
سیستم رو به قبل از مشکلی که براتون پیش اومده Restore کنید بعد درایور کارت گرافیک رو بروز کنید و بعد از نصب
نتیجه رو اینجا بیان کنید.

STEALTH
2013/02/01, 15:34
مدل کارت گرافیکتون رو بفرمایید...

Nvidia 8800GT

STEALTH
2013/02/01, 15:50
سیستم رو به قبل از مشکلی که براتون پیش اومده Restore کنید بعد درایور کارت گرافیک رو بروز کنید و بعد از نصب
نتیجه رو اینجا بیان کنید.

تاریخ دقیقی از بروز مشکل ندارم و واقعا نمیدونم از کی اینطور شده!

th e nd
2013/02/01, 16:27
تاریخ دقیقی از بروز مشکل ندارم و واقعا نمیدونم از کی اینطور شده!
شما پنجره restore رو که باز کنید ، زمان و تاریخ اولین restore point رو نوشته که در واقع نزدیک ترین زمان به حال هست.
دقت کنید که بعد از نصب هر برنامه و یا درایور و یا .... یک Restore point توسط ویندوز ایجاد میشه.
شما ببنید که کدوم یکی بیشتر به کارتون میاد
اگر سیستم رو به قبل برگردونید اطلاعات شما هم پاک نخواهد شد. خیالتون راحت.

STEALTH
2013/02/01, 17:15
شما پنجره restore رو که باز کنید ، زمان و تاریخ اولین restore point رو نوشته که در واقع نزدیک ترین زمان به حال هست.
دقت کنید که بعد از نصب هر برنامه و یا درایور و یا .... یک Restore point توسط ویندوز ایجاد میشه.
شما ببنید که کدوم یکی بیشتر به کارتون میاد
اگر سیستم رو به قبل برگردونید اطلاعات شما هم پاک نخواهد شد. خیالتون راحت.

ممنونم بابت پاسخگویی ولی من تنها یک restore point در این پنجره دارم که مربوط به حال میشه و هیچ restore point از گذشته ندارم.

th e nd
2013/02/01, 18:03
خوب یه پیشنهاد میدم از پایه: ویندوزت رو عوض کن، بعد قبل از اینکه شروع کنی به ریختن برنامه های گوناگون
درایور کارت گرافیکت رو نصب کن و ببین که آیا باز هم همین مشکل رخ میده یا نه؟
اگر آخرین نسخه از درایور کارت گرافیک رو نصب کردید و باز هم مشکل بروز کرد، یه نسخه قدیمی تر روی سیستمتون نصب کنید.
بعد بیاید همینجا نتیجه رو اعلام کنید.

STEALTH
2013/02/01, 18:23
خوب یه پیشنهاد میدم از پایه: ویندوزت رو عوض کن، بعد قبل از اینکه شروع کنی به ریختن برنامه های گوناگون
درایور کارت گرافیکت رو نصب کن و ببین که آیا باز هم همین مشکل رخ میده یا نه؟
اگر آخرین نسخه از درایور کارت گرافیک رو نصب کردید و باز هم مشکل بروز کرد، یه نسخه قدیمی تر روی سیستمتون نصب کنید.
بعد بیاید همینجا نتیجه رو اعلام کنید.

ممنون دوست عزیز بابت توجه، داشتم تمام سعی خودمو میکردم که کارم به تعویض ویندوز نکشه ولی اینطور که پیداست راه دیگه ای ندارم.

th e nd
2013/02/01, 20:21
ممنون دوست عزیز بابت توجه، داشتم تمام سعی خودمو میکردم که کارم به تعویض ویندوز نکشه ولی اینطور که پیداست راه دیگه ای ندارم.
یه کار دیگه ای هم میتونی بکنی: همه درایورهات رو پاک کن و دونه به دونه نصب کن ببین نتیجه میده یا نه.

STEALTH
2013/02/01, 23:38
یه کار دیگه ای هم میتونی بکنی: همه درایورهات رو پاک کن و دونه به دونه نصب کن ببین نتیجه میده یا نه.

اینکارو کردم ولی نتیجه ای نگرفتم حتی گفتم شاید به خاطر آپدیت گرافیک اینطور شده از درایورهای قدیمی هم استفاده کردم ولی نتیجه ای نگرفتم.

STEALTH
2013/02/10, 20:15
سلام
وقتی دور فن کارت گرافیک و چک کردم دیدم خیلی پایینه ، و وقتی سعی کردم تا دور فنو بالا ببرم با یه فشار گرافیکی دوباره همون پیغام خطا رو دیدم.
اینبار کارت گرافیک و باز کردم و دیدم خیلی خاک گرفته باز کردم خاک گیری کردم و همینطور خمیر سیلیکونش و تعویض کردم و در عین ناباوری مشکل حل شد.
من فک میکنم چون فن قادر به خنک کردن پردازنده گرافیکی نبوده درایور با این کار ازش محافظت میکرده.

th e nd
2013/02/10, 20:58
سلام
وقتی دور فن کارت گرافیک و چک کردم دیدم خیلی پایینه ، و وقتی سعی کردم تا دور فنو بالا ببرم با یه فشار گرافیکی دوباره همون پیغام خطا رو دیدم.
اینبار کارت گرافیک و باز کردم و دیدم خیلی خاک گرفته باز کردم خاک گیری کردم و همینطور خمیر سیلیکونش و تعویض کردم و در عین ناباوری مشکل حل شد.
من فک میکنم چون فن قادر به خنک کردن پردازنده گرافیکی نبوده درایور با این کار ازش محافظت میکرده.

در هر صورت، خوشحال؛ از برطرف شدن مشکلت!
ممنون که اومدی و گفتی که مشکلت برطرف شده و چطور. @};-

STEALTH
2013/02/11, 14:26
نگرش من مورد انجمن هایی اینچنینی همینطوره یه محیط برای بحث کردن در مورد مسایل مختلف هر کسی به اندازه ی خودش نظری میده تا اینکه به یه نتیجه برسیم.
و همینطوره جوی کاملا دوستانه بدور از هر گونه مشکلی.