PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استعلام قیمت لپ تاپ Dell Xps l401

mypdf
2013/02/01, 13:54
سلام دوستان یک مدل لپ تاپ دارم Dell Xps L401-A یکسال کارکرده اون موقع 1.5 خریدم
میخواستم ببینم الان دست دوم بفروشم چند خوبه؟ چون نو دیگه پیدا نمیشه ولی اصولا اگه پیدا بشه باید سه برابر شده باشه!
کانفیگش:
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.3 کیلوگرم
پردازنده: Intel Q740 1.73GHz Core i7 2.93 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 6 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT435M 2048 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 14.1" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI -
سایر مشخصات: باتری 9 سلولی - Microsoft Windows 7
نام ها ديگر : Dell XPS L401-A

راستی مشکلاتش:
- دی وی دی رایترش سوخته که الان نوش تو بازار هست 50 میشه جایگزین کرد
- برای درآوردن رایتر سوخته باز شده لپ تاپ
- هنگام بازکردنش کابل تاچ پدش گم شده هر چی تو بازار چرخیدم پیدا نکردم در نتیجه تاچ پد کار نمیکنه
- یه سری خط و خش ریز پشت دستگاه هست که فکر نکنم تو لپ تاپ مهم باشه!

ARMIN
2013/02/01, 14:01
سلام دوستان یک مدل لپ تاپ دارم Dell Xps L401-A یکسال کارکرده اون موقع 1.5 خریدم
میخواستم ببینم الان دست دوم بفروشم چند خوبه؟ چون نو دیگه پیدا نمیشه ولی اصولا اگه پیدا بشه باید سه برابر شده باشه!
کانفیگش:
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.3 کیلوگرم
پردازنده: Intel Q740 1.73GHz Core i7 2.93 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 6 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 7200 RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT435M 2048 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 14.1" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI -
سایر مشخصات: باتری 9 سلولی - Microsoft Windows 7
نام ها ديگر : Dell XPS L401-A

راستی مشکلاتش:
- دی وی دی رایترش سوخته که الان نوش تو بازار هست 50 میشه جایگزین کرد
- برای درآوردن رایتر سوخته باز شده لپ تاپ
- هنگام بازکردنش کابل تاچ پدش گم شده هر چی تو بازار چرخیدم پیدا نکردم در نتیجه تاچ پد کار نمیکنه
- یه سری خط و خش ریز پشت دستگاه هست که فکر نکنم تو لپ تاپ مهم باشه!

سلام،

رفیق ناکارش کردی لپ تاپ رو که. گارانتی هم که نداره؟!

با این وضعیت همون بین 1 تا حداکثر 1.5 ازت میخرن. اگر به صورت مزایده ای بفروشی شاید بهتر فروش بره.

چرا میخوای بفروشیش؟

Castiel
2013/02/01, 14:16
چند تصویر هم از بخش های مختلف نوت بوک قرار دهید بهتر می توان بررسی کرد و قیمت تعیین کرد.

mypdf
2013/02/03, 22:31
سلام،

رفیق ناکارش کردی لپ تاپ رو که. گارانتی هم که نداره؟!

با این وضعیت همون بین 1 تا حداکثر 1.5 ازت میخرن. اگر به صورت مزایده ای بفروشی شاید بهتر فروش بره.

چرا میخوای بفروشیش؟
ناکار که نکردم داداشم یه دی وی دی داغون خیس گذاشت تو رایتر دیگه کم کم از کار افتاد رفتم درش بیارم چون لپ تاپیه که سخت باز میشه نمیدونم به کابل تاچ پد فشار اومد چی شد که دیگه کار نمیکرد بردم دادم به یکی از مهندس ها که اون لطف کرد گمش کرد !
خط و خش ریز هم که عادیه دیگه
فقط یه سوالی داشتم این کابل تاچ پد من تو سایت های خارجی پیداش کردم قیمتش 15 دلار هست بخوان بیارن ایران میشه 250 تومان :D همچین کابلی پیدا نمیشه تو ایران یعنی؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

rajah
2013/02/04, 00:45
ناکار که نکردم داداشم یه دی وی دی داغون خیس گذاشت تو رایتر دیگه کم کم از کار افتاد رفتم درش بیارم چون لپ تاپیه که سخت باز میشه نمیدونم به کابل تاچ پد فشار اومد چی شد که دیگه کار نمیکرد بردم دادم به یکی از مهندس ها که اون لطف کرد گمش کرد !
خط و خش ریز هم که عادیه دیگه
فقط یه سوالی داشتم این کابل تاچ پد من تو سایت های خارجی پیداش کردم قیمتش 15 دلار هست بخوان بیارن ایران میشه 250 تومان :D همچین کابلی پیدا نمیشه تو ایران یعنی؟
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با این شرایطی که شما عرض کردی قیمت گذاری یه مقدار سخت میشه ولی بنظر بنده با این شرایط بیشتر از 1.35 میلیون نمی ارزه
برای پیدا کردن قطعات تعمیری نوت بوک دل میتونی با بخش گارانتی شرکت زیگورات تماس بگیری شاید داشته باشن

m_kazemiepoor
2013/10/22, 23:48
سلام
من این مدل را به قیمت خیلی خوب خریدارم. اگر میفروشید بهم خبر بدید

Reza Eshraghi
2013/10/23, 08:00
سلام
من این مدل را به قیمت خیلی خوب خریدارم. اگر میفروشید بهم خبر بدید

تاپیک مربوط به 8 ماه پیشه دوست عزیز !!! تاپیک زیر خاکی رو آوردید بالا !!! لطفاً به تاریخ استارت تاپیک توجه کنید !!
مدیریت محترم لطفاً تاپیک بسته شود !