PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ويندوز هشت روى msi-ge620dx

rimartic
2013/02/01, 11:49
با سلام
من داريو ر هاى هشت را روى لب تاپ نصب كرده ام اما اولا درايور s-bar كه براى فعال شدن و شنا ختن مجموعه كايد هاى بالاى صفحه كليد (باز كردن ديسك داريو ، ما لتى مديا و....) را نميشناسد و نصب نمى گردد
و دوماً نياز به راهنمايى جهة نصب صحيح و آپگريد بايوس به ويندوز هشت دارم ممنون ميشوم راهنمايى كنيد.
منتظر پاسخ شما هستم.

ARMIN
2013/02/01, 12:48
سلام دوست عزیز،

حقیقتش خیلی سخت توضیح داده MSI.

توسایتش هم بایوس لپتاپ شما ظاهرا برای ویندوز 8 نداره. یعنی جلوی بایوس ها نوشته None-Win 8:
16972

ولی درایور های ویندوز 8 رو ارائه داده.

در این دو جا هم توضیح داده چطوری بایوس رو آپدیت کنید:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ولی اینکه خود بایوس برای ویندوز 8 رو از کجا باید گرفت رو خوب توضیح نداده یا روی سایت درست و واضح توضیح نداده.

rajah
2013/02/01, 13:28
با سلام
من داريو ر هاى هشت را روى لب تاپ نصب كرده ام اما اولا درايور s-bar كه براى فعال شدن و شنا ختن مجموعه كايد هاى بالاى صفحه كليد (باز كردن ديسك داريو ، ما لتى مديا و....) را نميشناسد و نصب نمى گردد
و دوماً نياز به راهنمايى جهة نصب صحيح و آپگريد بايوس به ويندوز هشت دارم ممنون ميشوم راهنمايى كنيد.
منتظر پاسخ شما هستم.
سلام دوست عزیز
بنده هفته پیش ویندوز 8 رو روی همین نوت بوک نصب کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومد و نیاز به بروزآوری بایوس هم نیست در ضمن شما می تونی آخرین نسخه s-bar رو از سایت msi دانلود و نصب کنی چون اون نسخه روی دیسکت نوت بوک قدیمی هستش اگه بتونی نسخه آخر تمام درایوها دانلود و نصب کنی خیلی خوب میشه