PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید کولر - حدود قیمت 50 - 70 هزار تومان

ya30n
2011/11/16, 23:14
سلام دوستان ،
دوسته خوبمون topoli قصد خرید یه کولر جهت اورکلاک کردن سیستمش داره با حدود قیمت 50 - 70 هزار تومان ! دوستان اگه ممکنه ایشون رو راهنمایی کنن ، که بهترین انتخاب رو داشته باشه . ممنون

مشخصات سیستم :
cpu:phenom II 1055t

main:giga ga-970a-d3
ram:2*2 bus 1333 patriot

vga:sapphaier 5770
power:380green

Editor In chief
2011/11/16, 23:18
انتخاب های زیادی است اما اگر صبر کنه تا فردا صبح یک بررسی کامل خنک کننده در سایت درج خواهیم کرد که میتواند جوابش را در انجا پیدا کند. با این وجود دوستان دیگر هم حتما پیشنهادهای خودشان را بدهند.

topoli
2011/11/16, 23:24
با تشکر پیشاپیش از توجه دوستان اگر ترجیحا عکسی از نوع کولر معرفی شده باشه که عالی میشه:)>-

Arsn
2011/11/17, 00:27
خیلی کار خوبی میکنی چون واقعا صدای فن استاک AMD آزار دهنده است !
به سلامتی استفاده کنی ، من نظرم روی Tuniq Tower 120 Extreme شرکت گرین است البته اگر بتونی پیدا کنی!

توی اون بودجه به نظرم بهترین کارایی - قیمت را به شما میده

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

topoli
2011/11/17, 00:40
خیلی کار خوبی میکنی چون واقعا صدای فن استاک AMD آزار دهنده است !
به سلامتی استفاده کنی ، من نظرم روی Tuniq Tower 120 Extreme شرکت گرین است البته اگر بتونی پیدا کنی!

توی اون بودجه به نظرم بهترین کارایی - قیمت را به شما میده

به نظر شما میشه تو خود شو روم شرکت گرین تو تهران پیداشه. نظرتون راجب v8چیه نمیدونم قیمتش چنده یا کارایش در حد این مدل هست یا شایدم بالاتره

Arsn
2011/11/17, 00:55
از تصادف من خودم v8 دارم.

کولر خوبیه ، یه ذره قدیمی شده ولی دود از کنده بلند میشه ! در صورتی که با 2 فن 120 میلیمتر اضافه همراه بشه میتونه جزو 5 تا کولر تاپ باشه ! کاراییش هم بالاتره !

قیمت حدودی v8 برابر 90 هزار تومان قبل از گرون شدن دلار بود

توصیه اکید میکنم اگر بودجتون نمیتونه بالای 80 بیاد دنبال tuniq برید چون اختلاف کاراییش 20 درصده ولی اختلاف قیمت زیاد !

اگر درست یادم باشه 45 تومان بود(tuniq)

topoli
2011/11/17, 01:01
از تصادف من خودم v8 دارم.

کولر خوبیه ، یه ذره قدیمی شده ولی دود از کنده بلند میشه ! در صورتی که با 2 فن 120 میلیمتر اضافه همراه بشه میتونه جزو 5 تا کولر تاپ باشه ! کاراییش هم بالاتره !

قیمت حدودی v8 برابر 90 هزار تومان قبل از گرون شدن دلار بود

توصیه اکید میکنم اگر بودجتون نمیتونه بالای 80 بیاد دنبال tuniq برید چون اختلاف کاراییش 20 درصده ولی اختلاف قیمت زیاد !

اگر درست یادم باشه 45 تومان بود(tuniq)
تشکر از پاسختون فکر میکنم اگر اختلاف 20% باشه منطقی نباشه 2برابر پول بدیم .
منتظر پاسخ مابقی دوستان میمونم ایشالا تا هفته دیگه تصمیم بگیرم از بین پیشنهادها کدوم بهترین کارایی رو داره

Editor In chief
2011/11/17, 01:23
تشکر از پاسختون فکر میکنم اگر اختلاف 20% باشه منطقی نباشه 2برابر پول بدیم .
منتظر پاسخ مابقی دوستان میمونم ایشالا تا هفته دیگه تصمیم بگیرم از بین پیشنهادها کدوم بهترین کارایی رو داره

دوست عزیزم در این مقاله اطلاعاتی خوبی در مورد کولر بدست می آوری.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

موفق باشید

rajah
2011/11/17, 02:33
البته THERMALTAKE FriO هم گزینه خوبیه =80 هزار

topoli
2011/11/17, 13:24
با سلام وتشکر از همه دوستان بابت پاسخی که به درخواست من دادند.
مقاله مفید وارزشمند رو خوندم حالا سه تا انتخاب دارم ولی نمیدونم کدومش با قیمت مورد نظر من سازگاری داره.
1:PC COOLER HP-1216x
2:cooler Master Hyper 212 Plus
3:Tuniq Tower 120 Extreme

Arsn
2011/11/17, 17:22
سلام دوباره

شما Hyper را نادیده بگیر ! چون هایپر212 خنک کننده حرفه ای نیست با اینکه خیلی قبولش دارم(نسبت به قیمتش)

بین توینک و pc cooler هر کدوم را پیدا کردی و به بودجه ات میخورد را بگیر !

من یه چیزی همیشه ملکه ذهنم شده : تونیک 120 از نظر کارایی به قیمت فوق العادست

راستی حواست به جا شدن کولر ها درون کیس باشه !

دوستمون سعید هم راست میگه . frio خوب نیست ، فوق العادست ، ولی بعید میدونم 80 باشه به خصوص توی این گرونی های اخیر و من به شخصه تو بازار ندیدم !

topoli
2011/11/17, 22:41
سلام دوباره

شما Hyper را نادیده بگیر ! چون هایپر212 خنک کننده حرفه ای نیست با اینکه خیلی قبولش دارم(نسبت به قیمتش)

بین توینک و pc cooler هر کدوم را پیدا کردی و به بودجه ات میخورد را بگیر !

من یه چیزی همیشه ملکه ذهنم شده : تونیک 120 از نظر کارایی به قیمت فوق العادست

راستی حواست به جا شدن کولر ها درون کیس باشه !

دوستمون سعید هم راست میگه . frio خوب نیست ، فوق العادست ، ولی بعید میدونم 80 باشه به خصوص توی این گرونی های اخیر و من به شخصه تو بازار ندیدم !
سلام دوست عزیز تشکر از دقت نظرتون.احتمالا در زمانی بعد از خرید ازحالت open air استفاده کنم فکر میکنم کارایی بهتری هم داره.با تحقیقاتی که خودم کردم وراهنمایی های شما در حال حاضر فکر میکنم کولر تونیک 120 انتخاب معقولی برای تستینگ من هست تا ایشالا تا 3ماه اینده که کولر ابی مناسبی پیدا کنم.در ضمن از دوست خوبم یاسین جان هم ممنونم که پر حرفیهای منو تحمل کردن ودر ایجاد این تاپیک که باعث شدبه نتیجه معقولی برسم متشکرم:)>-

ya30n
2011/11/17, 22:47
سلام دوست عزیز تشکر از دقت نظرتون.احتمالا در زمانی بعد از خرید ازحالت open air استفاده کنم فکر میکنم کارایی بهتری هم داره.با تحقیقاتی که خودم کردم وراهنمایی های شما در حال حاضر فکر میکنم کولر تونیک 120 انتخاب معقولی برای تستینگ من هست تا ایشالا تا 3ماه اینده که کولر ابی مناسبی پیدا کنم.در ضمن از دوست خوبم یاسین جان هم ممنونم که پر حرفیهای منو تحمل کردن ودر ایجاد این تاپیک که باعث شدبه نتیجه معقولی برسم متشکرم:)>-

پسر جان :دی ما این مجموعه رو راه انداختیم که به دوستایی گلی مثله شما کمک کنیم ! بوس

Pro.Hardware
2011/12/12, 19:31
دوست عزیز میتونم فن Zalman 9900 nt رو با یک سال گارانتی به قیمت 79000 تومن بهت میدم

topoli
2011/12/15, 22:11
دوست عزیز میتونم فن Zalman 9900 nt رو با یک سال گارانتی به قیمت 79000 تومن بهت میدم
سلام
دوست عزیز منون از حسن نظرتون الان حدود 2هفته میشه ید ونه کولر خوب گرفتم اتفاقا مارکش هم zalman هست مدلش cnps 10x performa یدونه فن 12 هم بهش اضافه کردم 1055t رو تو فرکانس 4ghz کاملا خنک با دمای 37 درجه تو لود کامل نگه داشته.خنده دارش اینه که دمای بیکاریش میاد رو 13 اونم تو اتاقی که حداقل 22 درجه دما داره.

Rasmus_Is_Dead
2011/12/27, 01:16
سلام دوست من به نظر من اگه میخوای یه Cooling خوب بگیری corsair H70 یا corsair H80 بگیر که Hydro Cooling هست اگر میخوای Air Cooling بگیری Coolermaster V6 GT بگیر...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****.us/img440/3299/11515550.jpg&w=640&h=480&ei=qvP4TrGHHYXJswaom4EH&zoom=1

Castiel
2011/12/27, 10:41
ولی هر سه کولر پیشنهادی شما، قیمتی بالاتر از قیمت مد نظر دوست ما دارند.
اما اگر بتوانند این کولرها را تهیه کنند، کارایی فوق العاده ای خواهند داشت، چون از کولرهای خوب بازار هستند.