PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با گیرنده دیجیتال ایکس ویژن

M0hammad Mahdi
2013/01/31, 20:22
سلام دوستان عزیز

من امروز نمایشگاه بین المللی مشهد بودم ( کامکس :D ) یک گیرنده دیجیتال برای پی سی م خریدم، مدلش هم اینه: X.V***on PC***-3100- بعدش طبق راهنما نصبش کردم و کاملا نصب و راه اندازی شد و کانال ها و رادیو های مختلف رو هم پیدا کرد، ولی کانال هایی که فقط گیرنده های دیجیتال اونا رو ساپورت می کنن نداره مثل ای فیلم و پویا و.... :(

به چه روشی این کانال ها رو اضافه کنم؟
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ

یه مشکل دیگه هم هست، همین شبکه های سراسری مثله شبکه 1 رو هم که میزنم خیلی تیک میزنه مخصوصا تصویر ولی صدا کمتر ! اینو چطوری رفع کنم؟

دوستان اگه لطف کنن راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم. @};- :x

Dan
2013/01/31, 20:55
در مورد مشکل اول : کانال هایی که در لیست وجود ندارند در مرکز صدا و سیمای مشهد وجود دارند؟

مشکل دوم احتمالا از آنتن گیرنده هست. ممکنه از ضعف سیگنال باشه ؛ در جاهای دیگه امتحان کنید ببینید این مشکل هست یا نه.

M0hammad Mahdi
2013/01/31, 21:24
در مورد مشکل اول : کانال هایی که در لیست وجود ندارند در مرکز صدا و سیمای مشهد وجود دارند؟

مشکل دوم احتمالا از آنتن گیرنده هست. ممکنه از ضعف سیگنال باشه ؛ در جاهای دیگه امتحان کنید ببینید این مشکل هست یا نه.

1: بله، این کانال هایی هست که صدا و سیمای مشهد ساپورت میکنه

16970

2: بعضی جاها بهتر میشه ولی بازم کیفیت لازم رو نداره !

wnhl
2013/01/31, 22:13
از آنتن قوی استفاده کن مثلا از آنتنی که روی پشت بوم هست.
به احتمال قوی مشکلت حل میشه.
آنتن هایی که روی خودشون هست اصلا به درد نمیخوره.

M0hammad Mahdi
2013/01/31, 22:29
از آنتن قوی استفاده کن مثلا از آنتنی که روی پشت بوم هست.
به احتمال قوی مشکلت حل میشه.
آنتن هایی که روی خودشون هست اصلا به درد نمیخوره.

ممنون

چه برند و مدلی رو از آنتن پیشنهاد میکنید که براش مناسب باشه؟