PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای مادربرد آنبرد amd ساپورت

oblomof
2013/01/30, 08:56
سلام رفقا
من این درخواست را در انجمن مادربورد هم گذاشته ام ولی به نظر میرسد که دوستان این انجمن فعالتر هستند بنابراین درخواستم را اینجا هم تکرار میکنم.
لطفا یک مادربرد آنبرد amd ساپورت با cpu،
amd a6-3650
با قیمت متعارف، معرفی کنید.

Castiel
2013/01/30, 09:22
1- هر دو بار در بخش نامربوط تاپیک ایجاد کردید
2- به همان دلیل اول، کسی به شما کمک نمی کند. پس بی دلیل نگوئید بخش مادربورد (انجمن به کل این مجموعه با تمام بخش ها گفته می شود!) فعال نیست.

ARMIN
2013/01/30, 10:23
سلام رفقا
من این درخواست را در انجمن مادربورد هم گذاشته ام ولی به نظر میرسد که دوستان این انجمن فعالتر هستند بنابراین درخواستم را اینجا هم تکرار میکنم.
لطفا یک مادربرد آنبرد amd ساپورت با cpu،
amd a6-3650
با قیمت متعارف، معرفی کنید.

سلام آقاى آبلاموف،

اگر هنوز A6-3650 نخريدى - نخر چون عمر سوكت FM1 رو به پايان است و به زودى ترينيتى و سوكت FM2 جاى اونو به طور كامل ميگيره.

ولى اگر خريدى، شما با توجه به بودجه اتون هر مادربردى از سرى A55 يا A75 از برند گيگا و يا ايسوز و ازراك براى اين پردازنده بگيرى كار ميكنه، چون خود پردازنده رو هم نميشه اوور كرد، يكى از مدل هاى A55 براش كافيه.

البته تفاوت ديگر چيپ هاى A55 و A75‌ در اينه كه A75 به طور كامل از USB3 و SATA3 پشتيبانى ميكنه و خوب گرونتره ولى برد هاى با چيپ A55 به صورت استاندارد فاقد اين دو هستند. البته ممكنه بردى هم پيدا بشه كه A55 باشه و خود توليد كننده مادربرد يا USB3 و يا SATA3 رو بر روى برد داشته باشه.

نوسانات زيادى الان در بازار هست، سخت بشه قيمت داد. همچنين با توجه به پايان عمر FM1، مدلهاى كمى هم تو بازار از سوكت FM1 موجوده.

چند مدل كه در سايت هاى آنلاين ديدم ولى بايد تو بازار بگردى ببينى كدوم موجوده:

Gigabyte GA-A55-DS3P
Gigabyte GA-A55M-S2V

ASUS F1A55-M LE
MSI A55M-P33

به فرم مينى: ASRock A75M-ITX