PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با دانلود نا خواسته

Reza Y
2013/01/28, 10:19
سلام دوستان تازگی ویندوزو عوض کردم از اون موقع وقتی مودم رو روشن میکنم شروع میکنه به دانلود کردن(چراغ دیتای مودم شروع به چشمک زدن میکنه) فایروال ویندوز هم روشنه میخواستم راهنمایی کنید چطور میتونم این نرم افزار یا یا بد افزاری که در حال دانلوده رو چطور شناسایی کنم؟پهنای باندمو منفجر کرده!

wowowo
2013/01/28, 12:28
نرم افزار Cucusoft Net Guard رو نصب کن

هر لحظه که چیزی به اینترنت وصل بشه این نرم افزار نشون میده چقدر پهنای باند داره مصرف میکنه
بعد از نصب تو پنجره Net Monitor تمامی نرم افزار ها و ip هایی که به اینترنت وصل هستن رو نشون میده و میگه چقدر پهنای باند دارن مصرف میکنن

واسه رجیستر هم یه ایمیل بهش بدین واستون رجیستر و ایمیل میکنه -- در واقع نرم افزار رایگان هست

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ARMIN
2013/01/28, 12:52
سلام دوستان تازگی ویندوزو عوض کردم از اون موقع وقتی مودم رو روشن میکنم شروع میکنه به دانلود کردن(چراغ دیتای مودم شروع به چشمک زدن میکنه) فایروال ویندوز هم روشنه میخواستم راهنمایی کنید چطور میتونم این نرم افزار یا یا بد افزاری که در حال دانلوده رو چطور شناسایی کنم؟پهنای باندمو منفجر کرده!

سلام رضا جان، چون تازه ويندوز عوض كردين ممكنه ويندوز درحال دانلود آپديت هاى ويندوز هستش.

Reza Y
2013/01/28, 13:07
سلام رضا جان، چون تازه ويندوز عوض كردين ممكنه ويندوز درحال دانلود آپديت هاى ويندوز هستش.اون حالت رو خاموش کرده بودم پس از نصب

Reza Y
2013/01/28, 13:28
نظرت درباره اینا چیه اون دوتای اولی ممکنه بد افزار باشن؟16893

wowowo
2013/01/28, 13:43
نظرت درباره اینا چیه اون دوتای اولی ممکنه بد افزار باشن؟16893

قسمت connection رو ول کن
همون بالای صفحه تب net monitor رو بزن -- هرکدوم در حال استفاده هست رو میگه
اون قسمتی که شما ازش عکس گذاشتی اتصالات به اینترنت رو میگه نه مصرف

Reza Y
2013/01/28, 14:09
اون قسمت رو هم چک کرده بودم و غیر از فایر فاکس چیز دیگه ای نبود ولی خود نرم افزار بازم دانلود نشون میده16897

wowowo
2013/01/28, 14:48
شما رو تب اول هستی
این قسمتی رو که تو عکس مشخص کردم رو ببین
البته واسه شما فارسیه -- منم فارسی نرم افزارو بهت میگم
اون قسمتی که مشخص کردم 4 گزینه داره
اولیش واسه نرم افزارها هست که نشون میده چقدر دارن استفاده میکنن (( عکسی که شما دادی رو همین گزینه هست ))
دومی واسه کانکشن هایی هست که نرم افزار اجرا نمیشه ولی خودش از اینترنت استفاده میکنه (( مثل آپدیت ها که پس زمینه اجرا میشن ))
سومیش تمامی مصرف کامپیوتر رو نشون میده -- تمامی ارسال ها دریافت ها (( حتی ارتباط بلوتوث رو هم نشون میده )) -- در واقع تو این بخش هرچی که مودم ارسال و دریافت کرده رو نشون میده (( و تمامی درگاه های ارتباطی ))
بخش چهارم مجموع فرایند هست

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Y
2013/01/28, 21:13
آها کاملا متوجه شدم حالا اون نرم افزاری که 5 مگ دان کرده رو آپدیت اتوماتیکشو خاموش کردم فکر کنم دیگه تمام باشه حالا شما کار دیگه ای مد نظرتون هست که انجام بدم یا نه؟ممنون.
16903

wowowo
2013/01/28, 22:46
آها کاملا متوجه شدم حالا اون نرم افزاری که 5 مگ دان کرده رو آپدیت اتوماتیکشو خاموش کردم فکر کنم دیگه تمام باشه حالا شما کار دیگه ای مد نظرتون هست که انجام بدم یا نه؟ممنون.
16903

راه دیگه که نه
ولی هروقت دیدی چراغ data مودم داره کارمیکنه میتونی بیای اینجا ببینی مشکل از چیه !! همین @};-