PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علل سوختن سریع رم کامیوتر

a_gh
2013/01/27, 12:14
سلام من یه رم 2g ddr2 800داشتم تازه خریده بودم ولی بعد چند روز سوخت و دیگه سیستمم بالا نیومد
یکی گفت بلد نیستی کامپیوتر اشتباه و استفاده غلط از سیستم باعثش شده
اخه مگه چیکارش کردم من که اینطور شد؟؟؟؟؟؟؟؟

قطع کردن برق تو حالت stand by میتونه باعثش شده باشه؟

ARMIN
2013/01/27, 12:32
سلام دوست عزيز،

از اين اتفاق ها پيش مياد. كم نه! :) بخصوص براى رمهايى كه اگر از يك برند خوب نباشن، بيشتر از اين مشكلات براشون پيش مياد. غريب به اتفاق رمهاى با كيفيت، با توجه به ساخت راحت و مقاومت خوبشون، گارانتى لايف تايم دارند. پس بايد خيلى مقاوم تر از اين حرفها باشند. شما با رم كشتى هم بگيرى، خراب بشه، يا برفرض محال خرابش كنى، اگر گارانتى معتبر داشته باشه ميتونى ببرى گارانتى يكى ديگه بهت ميدن.

a_gh
2013/01/27, 20:58
اره بردم دادم گارانتی نمیدونم قبول کنن یا نه
پس دلیلی نداره خود به خودیه

ARMIN
2013/01/27, 22:46
اره بردم دادم گارانتی نمیدونم قبول کنن یا نه
پس دلیلی نداره خود به خودیه

دلیل که حتما داره ولی برای شما نگرانی نداره.

پس بردی دادی گارانتی. آفرین. گارانتی هم باید قبول کنه. زنگ بزن بهشون بگو لنگم، با سیستم کار دارم، رم لازمم. تحت فشار بزارشون بگو مثلا همین امروز زودتر یکی جایگزین بهت بدن. بگو از روز اولی که این رم رو گزاشتی رو سیستم، ارور صفحه آبی میداد یا گیر میگرد. خلاصه زودتر باید بهت یکی نو بدن.

کوتاه نیا، وظیفه اشونه.

a_gh
2013/01/28, 11:44
خب اگه دلیل داره چی میتونه باشه؟
من خودم ندادم که فروشنده گرفت فرستاد رفت پولیم نگرفته یه رم 1 فعلا گذاشته برام تا هفته بعد جواب میده قبول کردن یا نه

ARMIN
2013/01/28, 12:28
خب اگه دلیل داره چی میتونه باشه؟
من خودم ندادم که فروشنده گرفت فرستاد رفت پولیم نگرفته یه رم 1 فعلا گذاشته برام تا هفته بعد جواب میده قبول کردن یا نه

مشكل از رم بوده نه شما.
به هر صورت، چه خودتون به گارانتى ببرين و چه فروشنده، بايد قبول كنند و يك رم جديد به شما بدن. مگر اينكه از لحاظ فيزيكى به رم آسيب زده باشيد.

a_gh
2013/01/28, 14:07
خیلی ممنون پس حتما قبول میکنن خیالم راحت شد;)