PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی نرم افزار برای edit تبلیغات .

*hit m@n*
2011/11/16, 16:06
دوستان من یه نرم افزار میخام که باهاش بشه یک قسمت از فایل ویدیویی در حال اجرا رو حذف کرد ..
مثلا بعد از دانلود یک ویدیو از یک سایت در بالای ویدیو اسم سایت درج شده است .
من می خواهم در طول اجرای ویدیو اسم سایت را از بالای ویدیو حذف کنم

*hit m@n*
2011/11/16, 22:18
دوستان کسی پیشنهادی نداره ؟

Editor In chief
2011/11/16, 23:16
دوستان من یه نرم افزار میخام که باهاش بشه یک قسمت از فایل ویدیویی در حال اجرا رو حذف کرد ..
مثلا بعد از دانلود یک ویدیو از یک سایت در بالای ویدیو اسم سایت درج شده است .
من می خواهم در طول اجرای ویدیو اسم سایت را از بالای ویدیو حذف کنم

دوست خوبم بستگی دارد که این لوگو در کجا درج شده باشد اما در کل برای حذف لوگو موجود در فیلم در صورتی که لوگو به صورت لایه ای در فیلم باشد توسط پریمیر و ادیوس قابل حذف است اما اگر لوگو به صورت لایه قابل مدیریت نباشد تنها راه استفاده از حالت بلور کردن یا گ ذاشتن صفحه ای محو کننده روی لوگو است.

*hit m@n*
2011/11/16, 23:28
دوست خوبم بستگی دارد که این لوگو در کجا درج شده باشد اما در کل برای حذف لوگو موجود در فیلم در صورتی که لوگو به صورت لایه ای در فیلم باشد توسط پریمیر و ادیوس قابل حذف است اما اگر لوگو به صورت لایه قابل مدیریت نباشد تنها راه استفاده از حالت بلور کردن یا گ ذاشتن صفحه ای محو کننده روی لوگو است.
با تشکر از شما آقای مدیر.
ولی یه زره سطح بالا صحبت کردید .
در مورد لوگو هم بگم که در زمان پخش ویدیو از اول تا آخر یا پایین صفحه هستند یا بالای صفحه ( بستگی به ویدیو داره ) - تو اکثر ویدیوها
لطفا اسم نرم افزار رو میگین
البته اگه بشه یه زره در مورد کار نرم افزار توضیح هم بدید ممنون میشم .
با تشکر

Editor In chief
2011/11/16, 23:38
با تشکر از شما آقای مدیر.
ولی یه زره سطح بالا صحبت کردید .
در مورد لوگو هم بگم که در زمان پخش ویدیو از اول تا آخر یا پایین صفحه هستند یا بالای صفحه ( بستگی به ویدیو داره ) - تو اکثر ویدیوها
لطفا اسم نرم افزار رو میگین
البته اگه بشه یه زره در مورد کار نرم افزار توضیح هم بدید ممنون میشم .
با تشکر

راستش بچه های حرفه ای تری در این زمینه در فروم هستن اما من به اندازه بضاعت مطالب را می گویم . به طور کلی در فایل های ویدیویی لایه های مختلفی وجود دارد که بعد از یکپارچه کردن تصور نهایی دیده می شود. حال در بعضی موارد امکان دسترسی به این لایه ها است و در بعضی موارد خیر. اما برای انجام این کار می توانید از نرم افزار Virtual Dub استفاده کنید که مراحل آموزش ان در لینک زیر است البته متاسفانه به صورت انگلیسی.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نرم افزار دیگری هم به عنوان Watermark Master وجود دارد که لوگو را مات می کند

فقط مشکل این است که دسترسی به دو لینک بالا کمی سخت است!

*hit m@n*
2011/11/20, 00:11
به جز آقای پناهی یعنی کسی نمیخاد یه نرم افزار خوب در این زمینه معرفی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه الان خیلی بهش نیاز دارم