PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بشتابید ,بشتابید بازی آنلاین

Beni7192
2013/01/26, 20:51
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

با سلام خدمت همه ی دوستان امروز میخوام یه بازی آنلاین بهتون معرفی کنم که حداکثر 30 دقیقه در روز ازتون وقت میگیره!
روال بازی اینه که شما اول به این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) میرید و بعد از انتخاب و ساخت کارکترتون با مسترتون یه مسابقه برگذار میکنید و بعد از شکستی که میخورید( :D ) یه پسورد برای خودتون انتخاب می کنید و برای روز اول شش تا مسابقه برگذار می کنید که فرصت خوبی برای رفتن به level بالاتر هست و بعد از اون روزانه فرصت شرکت در سه مسابقه جدید رو دارید شخصیت هایی که با اون ها مبارزه می کنید هم level شما هستند ولی بر اساس نژادشون قابلیت ها و اسلحه های متفاوتی دارند!
هر چند روز یه بار هم ترنومنت های بزرگ انجام میشه که میتونید در اون ها هم ثبت نام کنید البته در شروع حتما اوایل ترنومنت حذف خواهید شد!

حالا منتظر چی هستید شروع کنید ببینم چند مرده حلاّجید :>

در ادامه هم میتونید تجربیات خودتون رو اینجا اعلام کنید!

shahidamlaki
2013/01/26, 21:30
:))

من بچه مثبت هستم اهل چاقو کشی نیستم قارچ خور بیشتر بهم میاد :دی

Beni7192
2013/01/31, 12:33
دوستان کسی عضو نشده؟؟؟
اگه عضو شدید چطور بوده؟؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/31, 13:27
من الان رفتم
میشه توضیح بدی چجوریه؟
این که خودش میجنگه
پس من باید چکار کنم؟؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/31, 13:36
اینم مال من

Beni7192
2013/02/06, 12:39
من الان رفتم
میشه توضیح بدی چجوریه؟
این که خودش میجنگه
پس من باید چکار کنم؟؟
توضیح خاصی جز همونایی که گفتم نداره در واقع نقش شما انتخاب حریف درست و البته انتخاب نژاد در ابتدای شروع بازی می باشد!

Beni7192
2013/02/06, 12:41
:))

من بچه مثبت هستم اهل چاقو کشی نیستم قارچ خور بیشتر بهم میاد :دی
حالا شما از چاقو استفاده نکن باتوم و چماق هم هست =))

Ezio77
2013/04/19, 19:23
مال منه :D