PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیران و کاربران برتر: دی 1391

Castiel
2013/01/24, 19:42
سلام دوستان عزیز
مدتی است که مدیران و کاربران فعال فروم را اعلام نکرده بودیم و از این به بعد سعی خواهیم کرد تا این روند را به صورت جدی پیگیری کنیم.

اما مدیران برتر یکماه اخیر (دی ماه 1391)

1- جناب آقای سعید مظفری (saeid6574598 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)) به دلیل پوشش خبری فوق العاده نمایشگاه CES 2013 و ترجمه و نوشتن اخبار به صورت روزانه برای فروم سخت افزار

2- جناب آقای یاسر آرامش (n8-yaser (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)) به دلیل پوشش خبری بخش موبایل نمایشگاه CES

اما کاربر برتر یکماه اخیر (دی ماه 1391)

3- آرمین عزیز (Armin2012 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)) به دلیل پست های ارزشمند و همراه با نکات فنی و همچنین کمک رسانی به کاربران

البته بودند دوستانی که در فروم به کاربران کمک رسانی کردند و از همه این عزیزان تشکر می کنم.
به امید روزهای بهتر برای هموطنان عزیز

ARMIN
2013/01/24, 20:23
حسام جان؛
شرمنده میکنی دوست خوبم.:207:

حقیقتش در بخش های مختلف مدیران و خود شما بهترین کمک رسان هستید، و اصلا اون 2 تا پست نصفه و نیمه ای که من میدم حساب نمیشه. در حقیقت این نظر لطف شماست؛ من که تمام مدت در حال یادگیری و آموزش در فروم هستم. امیدوارم از مطالب و دانش شما و دیگر دوستان و مدیران فروم بهره لازم رو ببرم. @};-

Castiel
2013/01/24, 20:26
حسام جان؛
شرمنده میکنی دوست خوبم.:207:

حقیقتش در بخش های مختلف مدیران و خود شما بهترین کمک رسان هستید، و اصلا اون 2 تا پست نصفه و نیمه ای که من میدم حساب نمیشه. در حقیقت این نظر لطف شماست؛ من که تمام مدت در حال یادگیری و آموزش در فروم هستم. امیدوارم از مطالب و دانش شما و دیگر دوستان و مدیران فروم بهره لازم رو ببرم. @};-

آرمین جان به هر حال پست های شما پر از تجربه و با کارایی بسیار بالاست و برای تمامی پست های خودتان وقت می گذارید تا به بهترین شکل به کاربران کمک کنید.

Beni7192
2013/01/24, 20:46
ما که کلا باید برای مقام دوم تلاش کنیم =))
سعید جان اندازه 6 تا سایت it در روز خبر میذاره!

Castiel
2013/01/24, 20:50
البته از زحمات بهنام عزیز هم باید تشکر کنم که واقعا پس از مدتها تکان اساسی به بخش گیم دادند ولی خب زمان امتحانات است و ...

Dark Bloo
2013/01/24, 20:57
تبریکات خودمون رو واگذار میکنیم به دوستان :دی
ولی بقیه هم که غاغن :دی
(شوخی بود ها جدی نگیرید یه وقت)

Yaser_Aramesh
2013/01/24, 21:02
تشکر حسام جان . بنده مستحقش نبودم . لطف داری .

جا داره اینجا از همه مدیران و کاربرانی که در طول دی ماه زحمت کشیدند تشکر کنم .

انشاالله در ماه های بهدی فعالیت ها بیشتر شود , دانش و علم در فروم بیشتر موج بزند , عضو های فعال بیشتر شوند و .... و .....

Beni7192
2013/01/24, 21:07
امتحانات من تموم شد و مشروطی در راه است :))
از همین حالا هم شروع کردم با خبر پیش نهادی سعید جون!

Editor In chief
2013/01/26, 07:35
ممنونم از همه دوستان که در این مدت صادقانه برای ارتقاء کیفی فروم تلاش کردند. با توجه به تلاش های این عزیزان و قدردانی کوچک از زحمات دوستان خوبم به سه نفر اعلام شده نفری یک حافظه فلش از طرف مجموعه اعطاء خواهد شد. از همه دوستان می خواهم که ادرس خود را برای info@sakhtafzarmag.com بفرستند تا در اسرع وقت هدیه ناقابل تقدیم حضورشان گردد.

با تشکر

shahidamlaki
2013/01/26, 08:45
تبریک به همه برندگان @};- این گل با عشق تقدیم به همه گل های سایت سخت افزار مگ و فرومش موفق و سربلند باشید

ARMIN
2013/01/26, 12:42
ممنونم از همه دوستان که در این مدت صادقانه برای ارتقاء کیفی فروم تلاش کردند. با توجه به تلاش های این عزیزان و قدردانی کوچک از زحمات دوستان خوبم به سه نفر اعلام شده نفری یک حافظه فلش از طرف مجموعه اعطاء خواهد شد. از همه دوستان می خواهم که ادرس خود را برای info@sakhtafzarmag.com بفرستند تا در اسرع وقت هدیه ناقابل تقدیم حضورشان گردد.
با تشکر

به به، اين ديگه سورپرايز بود. ;;) ممنون آقاى پناهى، شما لطف داريد.
از توجه شما ممنونم و از زحماتى كه براى سايت و براى فروم مى كشيد هم سپاسگزارم.