PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا از خدمات ارایه شده شرکت های گارانتی رضایت دارید ؟

*hit m@n*
2011/11/15, 23:07
به درخواست دوست عزیز آقا پیام sezar و علاقه بنده یک تصمیم کوچک گرفتیم تا یک تاپیک درست شود و در آن دوستان هر درد و دلی از شرکت های گارانتی دارند بگویند .

البته فرق این تاپیک با تاپیک نظر سنجی در این است که شما می توانید اسم شرکت های گارانتی را هم ذکر کنید و اگر از آنان ناراضی یا راضی هستید اسم شرکت را بگویید تا دوستان هم از خدمات آن شرکت مطلع شوند .
و یا اگر دوستان با نظر شما درباره یک شرکت موافق نیستند بتوانید با بحث در این تاپیک نظر مشترکی درباره آن شرکت داشته باشید

امید وارم بعد از بحثی که در این تاپیک درباره شرکت های گارانتی مطرح می شود دوستان با شرکت های خوب و بد در این ضمینه آگاه شوند

خواهشمند هستم هر نظری دارید اعلام کنید حتی در حد یک کلمه چون این می تواند اطلاعات دوستان را درباره شرکت های گارانتی بالاببرد تا هنگام خرید دچار مشکل نشوند

با تشکر

NinIX
2011/11/15, 23:17
من زیاد قطعات و وسایل الکترونیکی به گارانتی دادم اما هیچ وقت تعمییر شده به من تحویل داده نشده و شرکت گارانتی دهنده یک قطعه نو تحویل من داده است نمیدونم شانس من یوده یا جزوی از خدمات انها است مثلا یک هارد بعد از چند ماه برای مشکلی به شرکت گارانتی دهنده ارسال کردم که فکر کنم اسمش شرکت ماتریکس یود اما بعد از 2 روز یک هارد نو تحویل گرفتم ....

*hit m@n*
2011/11/16, 14:15
من خیلی درباره شرکت آواژنگ شنیدم ولی من به همین شرکت هم اطمینان ندارم.

th e nd
2011/11/16, 15:27
من هم قطعه بردم گارانتی و اینرو می دونم که قطعه هم تعویض می کنند مثل شرکت های ماتریکس یا آواژنگ یا حالا چند تا شرکت دیگه اما معمولاً رفتار مناسبی به هیچ عنوان ازشون ندیدم خیلی خشک برخورد می کنند و هیچ احترامی هم نمی گذارند انگار با قاتل خانوادشون دارن برخورد می کنند. حقیقتش برای من اینجور بوده...:-w

Yaser_Aramesh
2011/11/16, 15:29
والا راستشو بخواین من تا حالا اصلا لازم نشده از گارانتی استفاده کنم.نه هاردیسک پورتابلم,نه گوشی ام و نه ...........چون برند های خوبی گرفتم.وسترن دیجیتال و نوکیا و .......بگذریم از برندهای خوب.راستشو بخواین سه چهار نفر از دوست و فامیل راضین.از دو سه تا تعریف کردن که من فقط یکیشو یادم.سازگار.سایتشم اینه.sazgar.com.منم هارد دیسکم گارانتی سازگار.

topoli
2011/11/16, 18:42
سلام
البته اگر گارانتی کننده محصول شرکت معتبری باشد به ندرت عدم رضایت پیش می اید.من به جز 2 مورد که خودم مقصر بودم هم از اواژنگ و هم از ماتریکس و البته از فونیران بدی ندیدم وقطعه مورد نظر من رو حتی اون کارت 4870x2 700 تومنی رو راحت برام چنج کردن.

*hit m@n*
2011/11/17, 21:44
دوستان به نظر شما کدام شرکت گارانتی بهترین شرکت در بین شرکت های موجود در بازار ایران می باشد ؟

Arsn
2011/11/17, 21:53
من با آواژنگ زیاد کار کردم ، با کمی روابط عمومی و صمیمی برخورد کردن شما ، سرویس خوبی به شما عرضه میکنند!
سازگار هم تا حالا اذیت نکرده ! برخوردام مستقیم نبوده که بخوام نظر بدم
فیوچر شرکت خوبی بود ، برخورد ها سرد و خشن بود ولی 6850 من را عوض کردند!
آسمان آبی و آونگ را با تلفن و پیک کارم را حل کردند ! شرکت هایی هستند که کلا بی حاشیه اند
آینده سیما هم برخورد خوبی داشته ، هم کار راه انداخته
دریا تا دلتون بخواد موقع قبول قطعه اذیت میکنه ولی بعدش براتون عوض میکنه

*hit m@n*
2011/11/17, 22:08
من با آواژنگ زیاد کار کردم ، با کمی روابط عمومی و صمیمی برخورد کردن شما ، سرویس خوبی به شما عرضه میکنند!
سازگار هم تا حالا اذیت نکرده ! برخوردام مستقیم نبوده که بخوام نظر بدم
فیوچر شرکت خوبی بود ، برخورد ها سرد و خشن بود ولی 6850 من را عوض کردند!
آسمان آبی و آونگ را با تلفن و پیک کارم را حل کردند ! شرکت هایی هستند که کلا بی حاشیه اند
آینده سیما هم برخورد خوبی داشته ، هم کار راه انداخته
دریا تا دلتون بخواد موقع قبول قطعه اذیت میکنه ولی بعدش براتون عوض میکنه
من 4-5 ساله سیستم دارم کلی هم قطعه عوض کردم ولی ( گوش شیطون کر ) تاحالا 1 بار هم کارم به استفاده از گارانتی نکشیده .
شما در ماه چند هزار قطعه عوض میکنین که این همه مشکل واستون پیش میاد که کارتون به گارانتی بکشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Arsn
2011/11/17, 22:30
من اسمبل زیاد میکنم ! شاید بگم خیلی زیاد بهتره ! بعد همش که قطعات خودم نبوده ! از مشتری گرفتم یا خودم تعمیرش کردم یا دادم گارانتی (از اونجایی که معمولا خودم باهاش کلنجار رفتم میتونم حدس بزنم که مهندس شرکت مجبور به عوض کردن میشه یا نه ! به همین دلیل قطعاتی که مطمنم گارانتی تعویض میکنه را میدم گارانتی!)

اورکلاک و اسمبل کردن علاوه بر مزیت ها یا درآمدی که داره به هر حال خطر هم پشتش هست!

*hit m@n*
2011/11/17, 23:03
در ایران باید بیشتر روی کیفیت تمرکز کنی تا گارانتی.
درسته ولی حادثه خبر نمی کنه.
شما نمی تونی یه قطعه رو بگیری بگی چون کیفیتش خوبه پس لزومی آنچنانی به گارانتی نداره.
اصلا شاید تو جا به جایی آسیب ببینه .

*hit m@n*
2011/11/20, 13:47
من فکر می کردم تو این تاپیک دوستان میان و درباره انواع خدمات شرکت های گارانتی صحبت میکنن و کسایی که در مورد خدمات شرکت های گارانتی اطلاعی ندارن در این تاپیک با انواع شرکت ها آشنا میشن
و اینکه کدوم شرکت خوبه کدوم شرکت بد
مثل اینکه دوستان و مدیران علاقه ای به بحث در این باره ندارن

farjam1990
2011/11/20, 14:34
به شخصه تا حالا هیچ وقت با گارانتی سر و کار نداشتم(چون همیشه جوری قطعاتم سوخته که هیچ گارانتی قبولش نمیکرد :دی )
قبلا که میدونم خیلی اوضاع و احوال گارانتی بد بوده مخصوصا در زمینه موبایل!

*hit m@n*
2011/11/20, 17:43
به شخصه تا حالا هیچ وقت با گارانتی سر و کار نداشتم(چون همیشه جوری قطعاتم سوخته که هیچ گارانتی قبولش نمیکرد :دی )
قبلا که میدونم خیلی اوضاع و احوال گارانتی بد بوده مخصوصا در زمینه موبایل!
بحث ما زیاد درباره گارانتی موبایل نیست چون در زمینه موبایل بیشتر بازار در دست کالای قاچاق است .
بحث ما بیشتر درمورد شرکت هایی که قطعات سخت افزاری رو گارانتی می کنن

farjam1990
2011/11/20, 17:44
خب پس به سطر اول پست قبلیم استناد کنید :دی

topoli
2011/11/21, 02:29
بحث ما زیاد درباره گارانتی موبایل نیست چون در زمینه موبایل بیشتر بازار در دست کالای قاچاق است .
بحث ما بیشتر درمورد شرکت هایی که قطعات سخت افزاری رو گارانتی می کنن
دوست من زیاد با نظرتون موافق نیستم گارنتی موبایل هم میتونه جزئی از بحثمون باشه جون تو همین اشفته بازار موبایل هستن شرکت های بزرگ وکوچکی که خدمات خیلی خوبی ارائه میدن که معرفی اونا میتونه برای مابقی دوستان عزیزمون راه گشا باشه.بنظر من بهترین عرضه کننده خدمات رایگان موبایل تو ایران کارانتی رسمی وبین الملی خود نوکیاست درسته اختلاف قیمتش بالاست ولی خدماتش رد خور نداره تا حالا 1 x6 و 2تا E7 راحت برام عوض کردن وبخوردشونم حرف نداشته:)]

doom2009
2011/11/21, 05:08
دوستان میخواستم بدانم گارانتی دیجیتال چگونه است خوبه یا نه

*hit m@n*
2011/11/21, 05:40
دوست من زیاد با نظرتون موافق نیستم گارنتی موبایل هم میتونه جزئی از بحثمون باشه جون تو همین اشفته بازار موبایل هستن شرکت های بزرگ وکوچکی که خدمات خیلی خوبی ارائه میدن که معرفی اونا میتونه برای مابقی دوستان عزیزمون راه گشا باشه.بنظر من بهترین عرضه کننده خدمات رایگان موبایل تو ایران کارانتی رسمی وبین الملی خود نوکیاست درسته اختلاف قیمتش بالاست ولی خدماتش رد خور نداره تا حالا 1 x6 و 2تا E7 راحت برام عوض کردن وبخوردشونم حرف نداشته:)]
دوست عزیز درست اما برای ما که در شهرستانیم گارانتی موبایل معنی خاصی نمی دهد شاید این حرف در مناطق شما درست باشد اما به شخصه ندیده ام که هیچکدام از دوستانم از گارانتی موبایل صحبت کنند چون اکثرا بر این باورند که همچین چیزی وجود ندارد
با تشکر