PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسمارت فون شارپ برای خانم ها

saeid6574598
2013/01/22, 18:08
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

شارپ که تاکنون تنها در ساخت پنل برای تلویزیون ها و اسمارت فون ها به فعالیت می پرداخت ، این بار خود دست به کار شده و از یک مدل گوشی هوشمند جدید رونمایی کرده است . این محصول Aqous EX SH-04E نام دارد که خط تولید آن با همکاری اپراتور تلفن همراه NTT DOCOMO در ژاپن آغاز شده است . این گوشی همراه ، به یک صفحه نمایش 4.5 اینچی با کیفیت HD مجهز شده است . پنل از نوع TFT LCD بوده و در ساخت آن از مواد سیلیکونی S-CG استفاده شده است . Aqous EX SH-04E در بخش سخت افزاری ، از یک پردازنده چهار هسته ای Snapdragon S4 با فرکانس کاری 1.5 گیگاهرتز به همراه دو گیگابایت حافظه RAM بهره می برد که این کانفیگ قادر است سنگین ترین بازی های سه بعدی را به خوبی اجرا نماید . در بخش سنسور ، یک دوربین 13 مگاپیکسلی وظیف ثبت لحظات شما را بر عهده خواهد داشت . در بخش ذخیره سازی نیز قادر خواهید بود تا 16 گیگابایت حافظه خود را ارتقا دهید . نسخه 4.1 Jelly Bean سیستم عامل اندروید به همراه باطری 2000 میلی آمپر ساعت از دیگر ویژگی های این گوشی هوشمند می باشد . طراحی این گوشی به گونه ای صورت گرفته که مناسب برای خانم ها بوده و هم اکنون در مدل های سیاه ، سفید و صورتی رنگ به فروش می رسد . با این حال ، شارپ از قیمت این محصول حرفی به میدان نیاورده است .

نگارش : سعید مظفری

saeid6574598
2013/01/22, 21:16
ما که خانم توی فروم نداریم ! پس من این خبر روی برای چی گذاشتم !!!

Dark Bloo
2013/01/22, 21:28
داریم آقا
داریم
خبر نداری
ولی خب سر نمیزنن :دی

Arsn
2013/01/22, 21:52

حالا مثلا اگر داشتیم کدوم یک از این خانوم های برند پرست میرفت گوشی شارپ بخره ؟؟؟