PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای آپدیت مودم D-link 2640u

amin641
2013/01/22, 09:58
با سلاو احترام خدمت دوستان
میخوام مودم دلینکو آپدیت کنم تو هیچ سایتی آپدیتش نیست
مدلش این هست 2640u ورزن سخت افزاری H/W:T2
لطفا آخرین ورژن آپدیتو برای این مودم به این ورژن سخت افزاری برام بزارید
مچکرم

Castiel
2013/01/22, 10:14
دوست عزیز دلیل شما برای آپدیت Firmware مودم چیست؟
نسخه جدیدتری برای این مودم ارائه نشده است.

meelad
2013/01/22, 11:34
آپدیت فریم ور معمولا برای سازگاری با آخرین تکنولوژی های adsl یا وایرلس منتشر میشه یا اینکه برای مشکلات حین کانکت شدن به dslam های جدید تر و بروز تر ( ماشا ا... ما هم که چقدر در adsl پیشرفت داریم میکنیم و هر روز نوع جدیدش رو تجربه می کنیم )

مگه مشکلی دارید؟ ( یا شایدم فکر می کنید با آپدیت فریم ور سرعت اینترنت بیشتر میشه!؟ )

amin641
2013/01/22, 14:23
نه مشکلی نداره
به هر حال آپدیت باشه بهتره میشه جایی که میشه کلا آپدیت بگیرم معرفی کنید

meelad
2013/01/22, 14:45
آقای شالیکاران که گفتند منتشر نشده
کلا آپدیت های بی دلیل خطرش بیشتر از مزیت هاشه ( البته واقعا بی دلیل و بدون توجیه و برای کنجکاوی زیادی )

Mahdi shirdel
2020/04/19, 13:32
با سلاو احترام خدمت دوستان
میخوام مودم دلینکو آپدیت کنم تو هیچ سایتی آپدیتش نیست
مدلش این هست 2640u ورزن سخت افزاری H/W:T2
لطفا آخرین ورژن آپدیتو برای این مودم به این ورژن سخت افزاری برام بزارید
مچکرم

دوست عزیز دلیل شما برای آپدیت Firmware مودم چیست؟
نسخه جدیدتری برای این مودم ارائه نشده است.

سلام ...
من هم برای همین مودم و همین مدل اخرین ورظنشو میخوام ولی هیچجا پیدا نکردم مشکل من اینه ک هر نیم ساعت نت مودمم میپره ومخابرات گفت مشکلی هم از اتصال نیس و سمت شماس

ErfanDL
2020/04/19, 13:47
سلام ...
من هم برای همین مودم و همین مدل اخرین ورظنشو میخوام ولی هیچجا پیدا نکردم مشکل من اینه ک هر نیم ساعت نت مودمم میپره ومخابرات گفت مشکلی هم از اتصال نیس و سمت شماس

این نسخه اصلا آپدیت نداره. قطعی شما هم به خیلی چیزا بستگی داره از جمله نویز، نوع ارتباطات و...