PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جمع کردن کیس

mahmood.es
2013/01/19, 22:03
سلام وقت بخیر.میخوام کیسی جمع کنم که چندتا قطعش به شرح زیره.کارخاصی ندارم ومیخوام سیستمی جمع کنم توبازی وسرعت کارعالی باشه.قیمت مهم نیست.
مادربرد:GIGABYTE Z77X_UP5 TH(موجود)
Cpu:3770k-i7(مدنظر)
گرافیک:ASUS 580CII(موجود)
پاور:مدنظرCorsair 1200w(مدنظر)
رم:8،16Gb,corsair2133(مدنظر)
کیس موجود:GIGABYTE SUMO5115(موجود)
لطفا راهنمایی کنیدچه قدرت پاوری لازم دارم وچی پیشنهادمیکنید.
برای سرعت بهترحجم رم مهمتره یا سرعتش
اینکه کارت گرافیک ذکرشده بهترعمل میکنه یا7970ATI بابت بازی وکارهای روزمره
آیا نیازبه فن اضافه یا سیستم خنک کننده هست

با تشکر

shahidamlaki
2013/01/20, 05:37
سلام داداش

اگه واقعا قیمت برات مهم نیست یعنی دست و بالت بازه این سیستم رو پیشنهاد میکنم تقریبا پنج تومنی آب میخوره برات:

Power: Green GP1000B-OC

Case: Green X7 or X9

CPU: Intel Core i7 3.50GHz 3370k Ivy Bridge

Main: GA-Z77X-UD5H-WB WIFI

VGA CARD: GV-N670OC-4GD OR GV-N670WF3-2GD 256 bit یکی 4 گیگ هست و یکی دو گیگ و هیچ فرقی جز در همین قدرتشون ندارن تقریبا یکی هستن ولی قیمتاش فکر کنم تقریبا صد تومنی با هم تفاوت داشته باشن

Ram: RAM Geil 4.0 GB(2*4) DDR3 2133

Hard Disk: Western Digital 1.0 TB SATA 64mb (در مورد بلک و گرین و ... از رفقا بپرس ببین کدومش بهتره ، این رنگ ها رو من اطلاع دقیقی ازش ندارم ولی حتما از رفقا سوال کن خیلی تأثیر داره)

CPU Water Cooling: zalman-cnps20lq

DVD Writer: Pioneer RW SATA

*داداش مادربردت رو حتما اینی که گفتم بزار هم عالیه و هم وای فای و بلوتوث ورژن4 داره ولی در مورد کیست اگه قیمت بالای 5 میلیون زد ایکس سون بزن خوبه و رمت هم سعی کن حتما 2 تا چهار گیگ ژل این مدلی که بهت گفتم باشه واتر کولر هم از اوجب واجبات هست برای این سیستم با این پردازشگر

اطلاعات بیشتر درباره:

مادربرد: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

پاور: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

گرافیک: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. وفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کیس: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. و فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

خنک کننده پردازشگر: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ahr
2013/01/20, 07:36
سلام داداش

اگه واقعا قیمت برات مهم نیست یعنی دست و بالت بازه این سیستم رو پیشنهاد میکنم تقریبا پنج تومنی آب میخوره برات:

Power: Green GP1000B-OC

Case: Green X7 or X9

CPU: Intel Core i7 3.50GHz 3370k Ivy Bridge

Main: GA-Z77X-UD5H-WB WIFI

VGA CARD: GV-N670OC-4GD OR GV-N670WF3-2GD 256 bit یکی 4 گیگ هست و یکی دو گیگ و هیچ فرقی جز در همین قدرتشون ندارن تقریبا یکی هستن ولی قیمتاش فکر کنم تقریبا صد تومنی با هم تفاوت داشته باشن

Ram: RAM Geil 4.0 GB(2*4) DDR3 2133

Hard Disk: Western Digital 1.0 TB SATA 64mb (در مورد بلک و گرین و ... از رفقا بپرس ببین کدومش بهتره ، این رنگ ها رو من اطلاع دقیقی ازش ندارم ولی حتما از رفقا سوال کن خیلی تأثیر داره)

CPU Water Cooling: zalman-cnps20lq

DVD Writer: Pioneer RW SATA

*داداش مادربردت رو حتما اینی که گفتم بزار هم عالیه و هم وای فای و بلوتوث ورژن4 داره ولی در مورد کیست اگه قیمت بالای 5 میلیون زد ایکس سون بزن خوبه و رمت هم سعی کن حتما 2 تا چهار گیگ ژل این مدلی که بهت گفتم باشه واتر کولر هم از اوجب واجبات هست برای این سیستم با این پردازشگر

اطلاعات بیشتر درباره:

مادربرد: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

پاور: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

گرافیک: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. وفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کیس: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. و فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

خنک کننده پردازشگر: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اگر کمی در نوشته دوستمون دقت میکردین نوشته بود که مادر بورد وگرافیک وکیس موجود هست یعنی اینا رو داره . به نظر من انتخابهای خوبی کردی و نیازی به خریدن گرافیک هم نداری چون این گرافیک از خیلی گرافیکهای امروزی قویتره و با کمی اور کلاک قویتر هم میشه و از پس تمام بازی ها تو بالاترین جزییات بر میاد و فقط یک خنک کننده سی پی یو نیاز دارین

Hessam
2013/01/20, 08:10
سلام وقت بخیر.میخوام کیسی جمع کنم که چندتا قطعش به شرح زیره.کارخاصی ندارم ومیخوام سیستمی جمع کنم توبازی وسرعت کارعالی باشه.قیمت مهم نیست.
مادربرد:GIGABYTE Z77X_UP5 TH(موجود)
Cpu:3770k-i7(مدنظر)
گرافیک:ASUS 580CII(موجود)
پاور:مدنظرCorsair 1200w(مدنظر)
رم:8،16Gb,corsair2133(مدنظر)
کیس موجود:GIGABYTE SUMO5115(موجود)
لطفا راهنمایی کنیدچه قدرت پاوری لازم دارم وچی پیشنهادمیکنید.
برای سرعت بهترحجم رم مهمتره یا سرعتش
اینکه کارت گرافیک ذکرشده بهترعمل میکنه یا7970ATI بابت بازی وکارهای روزمره
آیا نیازبه فن اضافه یا سیستم خنک کننده هست

با تشکر

سلام - دوست عزیز؛ اگر کل قطعات کیس مد نظر شماست، به طبع این سیستمی که نوشتید، بالای 7 میلیون تومن در میاد!
توان پاور شما بسیار بیش از حد نیاز شماست و کاملاً هزینه ی اضافیه. پاور کرسیر هم باید شانس بیارید که موجود باشه! یک پاور 1000 وات زیاد هم هست!
رم برای بازی میخواید، من جی اسکیل Sniper رو به شما معرفی می کنم که امتحان خودش رو در گیم پس داده.
برند هم اصلاً ایسوس پیشنهاد نمی کنم که گارانتی افتضاحی داره!
کیس گیگابایت هم داریم...؟!!!!!!!!! :O
در مورد رم بین عُلما اختلاف هست! ولی من حجم رو مهم تر و تاثیرگذار تر از فرکانس حافظه می دونم!
مادربورد شما هم اگر کار تخصصی گیم می کنید، اون مین برد برای شما مناسب نیست و باید یک مین بورد گیمینگ خریداری کنید.
سقف بودجه تون رو بفرمایید لطفاً...

mahmood.es
2013/01/20, 09:07
بابت جوابها و وقتی که گذاشتیدممنونم.میخوام بدونم پاورچه قدرتی کافیه اگه فن و اضافات بخواد.مادربرد بابته ساپورت کاملش وگارانتی آواژنگه ضمنا تاندربولتم داره.شایدفقط بابت اورکلاک کمترازextre z77اسوس که آخرمادربردشه با سوکت 1155باشه.البته ازدوستانی که تخصص دارن عذرمیخوام بابت اظهارنظر

Hessam
2013/01/20, 10:07
بابت جوابها و وقتی که گذاشتیدممنونم.میخوام بدونم پاورچه قدرتی کافیه اگه فن و اضافات بخواد.مادربرد بابته ساپورت کاملش وگارانتی آواژنگه ضمنا تاندربولتم داره.شایدفقط بابت اورکلاک کمترازextre z77اسوس که آخرمادربردشه با سوکت 1155باشه.البته ازدوستانی که تخصص دارن عذرمیخوام بابت اظهارنظر

آخر به سوالتم پاسخ ندادید!
اگر قصد اورکلاک حرفه ای و تخصصی دارید، همون 1200 وات باید باشه!
در مورد تاندربولت، شما دستگاهی دارید که از این تکنولوژی استفاده کنه؟!!

mahmood.es
2013/01/20, 20:33
دوست خوبم حسام سلام مجددوبازم ممنون بابت توجهت.گفتم هزینش مهم نیست ولی صرفا بازی هم مدنظرم نیست میخوام سرعت بالا برای انجام چندکاروگرافیک خوب داشته باشم

hpcompaq6720s
2013/01/24, 06:50
سلام
دوستان دست نگه داريد . خريد نكنيد
ديشب اخبار اعلام كرد گروه كالايي 9 كه كامپيوتر و قطعاتش هم جزء اونهاست از امروز يعني 5 بهمن 91 ارز مبادله اي ميگيره
يعني از امروز قطعات بجاي اينكه با دلار 3600 تومني وارد بشه با دلار 2500 تومني وارد ميشه و اين ميتونه باعث افت شديد قيمت بشه و در اينصورت اونهايي كه
توي گروني خريد كردن متضرر ميشن

expellite
2013/01/24, 09:39
آقا محمود ببینید یه سری نکته وجود داره.
1. به دلیل گرمای نسبتا بالای قطعات شما به خصوص Core i7 3770K علاوه بر کولر پردازنده باید کیستون هم گردش هوای خوبی داشته باشه تا فن پردازنده باد گرم بهش نده!! به همین دلیل توصیه میکنم حداقل یه کیس X3 و یا مدل های بالاتر بخرید. البته X3 فن بغلیش فیلتر نداره و اعصاب آدم رو میزنه به هم! :-w
2. کارت GTX 580 کاملا با HD 7970 تفاوت داره. از قیمتشون اطلاع ندارم ولی اون کارت نسل دومی هست و 7970 هم نسل سومی. این باعث ایجاد تفاوت بسیار زیادی در Texel Rate میشه! طراحی مرجع HD 7970 در زمینه Texel Rate حدود 140 درصد قوی تر از GTX 580 هست که مقدار سرسام آوری هست. این مقادیر عبارتند از 118.4 GigaTexel و 49.4 GigaTexel که HD 7970 خیلی قوی تر هست.
در زمینه پهنای باند هم کارت مرجع HD 7970 حدود 37 درصد قوی تر از کارت مرجع GTX 580 هستش. در رابطه با Pixel Rate کارت مرجع HD 7970 کمی در برابر GTX 580 کم میاره. کارت مرجع GTX 580 در این زمینه 25 درصد قوی تر عمل می کنه. ولی در کل HD 7970 خیلی برتر هست.