PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در مورد خرید قطعات کیس ( قیمت 3 تا 5 میلیون )

aaffaa
2013/01/19, 00:47
با سلام چند وقت پیش هم تو همین فروم پست برا خرید دادم ولی به دلیل کمبود بوجه نتونستم ولی الان دیگه میتونیم :x

دوستان تو بخش خنک کننده یه پست دادم نمیدونم به درد می خوره یا نه ولی به دیدن و نظر د ادنش می ارزه !

لینک مطلب تو فروم کلیک کنید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

خوب حال با این حساب کیس دارم الکانس هست ولی میمونه قطعات اصلی کیس

مادربرد - سی پی یو - هارد - اس اس دی - کارت گرافیک -رایتر - پاور - خنک کننده سی پی یو

ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

aaffaa
2013/01/19, 13:30
دوستان پست من هم از طرف مدیریت پاک شد به دلیل گذازشت لینک حداقل نوشته هامو بدین یه ساعت تایپ کرده بودم :((

Hessam
2013/01/19, 14:10
دوست عزیز؛ کیس بنده هم الگانس هست!
در کل کیس کوچیکیه و قطعات بزرگی مثل کارت گرافیک یا فن پردازنده توش جا نمیشه!
یک کیس کاملاً معمولی و خانگی هست و شما نمی تونید داخلش قطعات بزرگ و حرفه ای رو جاسازی کنید!
من کارت گرافیک GTX 550 Ti رو که تک فن هم هست، به سختی توش جا دادم!
بودجه تون رو هم مشخص کنید، 3 تا 5 میلیون که نشد سقف بودجه! دو بودجه هم میخواید بگید، بینش معمولاً و حداکثر 500 هزار تومن فاصله هست! نه دو میلیون!!!!
ضمناً کاربرد اصلی شما چی هست؟ گیم؟

به عنوان مثال؛ یک سیستم گیمینگ به شرح زیر و قیمت های حداکثر و حدودی هست:
در مجموع این سیستم، بین 4 میلیون و 850 تا 5 میلیون در میاد!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

aaffaa
2013/01/19, 21:01
سلام دوباره منم الان از خوشحالی در پوست خودم نمی گنجم :))

حقیقتش ندونستم دوست عزیزمون iranmanoto (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) جواب داده بودن به خنک کننده ولی هرکی جواب داده منو خوشحال کرد در مورد ادامه دادن به این طرح ! منم هم به خاطر همین که رطوبت به مادربرد اسیب میزنه یا نه شک دارم اینجا تاپیک زده بودم که اساتید راهنمایی کنن !

من دیدم کلا مادربرد رو وارد آب میکنن و هیچی هم نمیشه آبش خاص هست یا نه نمیدونم کسی باشه راهنمایی کنه ممنون میشم ( برای جستجوش هم تو گوگل بزنید کیس آکواریومی میاره )

و اینکه مثل کولر باد خنک وارد کیس بشه و کیس هم داخل محوطه بسته قررار بگیره ؟ ماننده یخچال ( لازم به توضیح هست که بادی که کولرگازی ایجاد میکنه کاملا خشک و خالی از هرگونه رطوبته )

در مورد اون سرد شدن آب هم فکر خوبیه ولی من تنها cpu رو در نظر نگرفتم گفتم کلا سیستم خنک شه !

---------------------------------------------------

سیستم هم همون وسط حساب کنیم 4 تومن ولی از 5 بالا نره که حساب کتاب به هم میخواره !!

مادربرد asus باشه به نظرم بهتره با asus زیاد کار کردم تقریبا مادربرد بی دردسریه !
کارت گرافیک هم گیگا نباشه بهتره !
تو لیستی که اقا Hessam (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) معرفی کرده من SSD ندیدم ! اگه یه 60 گیگ خم باشه کافیه !

ممنون میشم راهنمایی کنید

iranmanoto
2013/01/19, 21:34
سلام دوباره منم الان از خوشحالی در پوست خودم نمی گنجم :))

حقیقتش ندونستم دوست عزیزمون iranmanoto (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) جواب داده بودن به خنک کننده ولی هرکی جواب داده منو خوشحال کرد در مورد ادامه دادن به این طرح ! منم هم به خاطر همین که رطوبت به مادربرد اسیب میزنه یا نه شک دارم اینجا تاپیک زده بودم که اساتید راهنمایی کنن !

من دیدم کلا مادربرد رو وارد آب میکنن و هیچی هم نمیشه آبش خاص هست یا نه نمیدونم کسی باشه راهنمایی کنه ممنون میشم ( برای جستجوش هم تو گوگل بزنید کیس آکواریومی میاره )

و اینکه مثل کولر باد خنک وارد کیس بشه و کیس هم داخل محوطه بسته قررار بگیره ؟ ماننده یخچال ( لازم به توضیح هست که بادی که کولرگازی ایجاد میکنه کاملا خشک و خالی از هرگونه رطوبته )

در مورد اون سرد شدن آب هم فکر خوبیه ولی من تنها cpu رو در نظر نگرفتم گفتم کلا سیستم خنک شه !

---------------------------------------------------

سیستم هم همون وسط حساب کنیم 4 تومن ولی از 5 بالا نره که حساب کتاب به هم میخواره !!

مادربرد asus باشه به نظرم بهتره با asus زیاد کار کردم تقریبا مادربرد بی دردسریه !
کارت گرافیک هم گیگا نباشه بهتره !
تو لیستی که اقا Hessam (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) معرفی کرده من SSD ندیدم ! اگه یه 60 گیگ خم باشه کافیه !

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز
اون آب نیست!!!! (یه وقت این کارو نکنیا!!!!!! اون آب نیست!!!!!)
اون mineral oil light یا به فارسی روغن صنعتی سبک هست
که هیچ رسانایی نداره!!!
این از این!
و درمورد کولر گازی:
اول شما کارت رو بگو چیه!!
چون این نوع خنک کننده ها مال اورکلاک کارا خوبه!!!! که با بالا بردن فرکانس هسته (چه cpu و یا گرافیک و یا رم) دما نیز افزایش میابه
اگه شما کارتون اورکلاک نیست! نیازی به این خنک کننده ها هم نیست!
بازم میل خودتونه (من تازه خوشحال شدم که یه هم فکر پیدا کردم (:دی )
یه قانونی هست که میگه : هرچه قطعات خنک تر بهتر!
و یه چیزه دیگه
کلا تو سیستم این ها گرم میشن و نیاز به خنک کردن دارن
رم(اگه اور شه) گرافیک پردازنده و مادربرد که مادربرد هم نه فقط پل های شمالی و جنوبیش!
------------------------------------
منم مادربرد asus دوست دارم ولی با شرکتی که الان گارانتیش میکنه (ویستا پخش) asus نگیری بهتره!
چرا گرافیک گیگا نباشه!!!!!!؟؟؟؟؟

Hessam
2013/01/19, 21:41
ایسوس با گارانتی ویستا پخش و سازگار ارقام...؟!!!:));)) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اگر اس اس دی بخواید، 290 هزار تومن اس اس دی 64 گیگابایت خواهد بود و باید سیستم ضعیف تری انتخاب کنید!
یه راه بهتر هست: که مادربورد ارزون تر انتخاب کنید. در حد 500 هزار تومن. من پیشنهادم GA-Z77-D3H ‏هست که قیمتش بین 450 تا 500 هزار تومنه!
لیست قطعات در پُست سوم، ویرایش شد.

shahidamlaki
2013/01/19, 22:44
سلام داداش

اگه واقعا می خوای یه چنین سیستمی در این حد ببندی بهت پیشنهاد می کنم:

Power: Green GP1000B-OC

Case: Green X7 or X9

CPU: Intel Core i7 3.50GHz 3370k Ivy Bridge

Main: GA-Z77X-UD5H-WB WIFI

VGA CARD: GV-N670OC-4GD OR GV-N670WF3-2GD 256 bit یکی 4 گیگ هست و یکی دو گیگ و هیچ فرقی جز در همین قدرتشون ندارن تقریبا یکی هستن ولی قیمتاش فکر کنم تقریبا صد تومنی با هم تفاوت داشته باشن

Ram: RAM Geil 4.0 GB(2*4) DDR3 2133

Hard Disk: Western Digital 1.0 TB SATA 64mb (در مورد بلک و گرین و ... از رفقا بپرس ببین کدومش بهتره ، این رنگ ها رو من اطلاع دقیقی ازش ندارم ولی حتما از رفقا سوال کن خیلی تأثیر داره)

CPU Water Cooling: zalman-cnps20lq

DVD Writer: Pioneer RW SATA

*داداش مادربردت رو حتما اینی که گفتم بزار هم عالیه و هم وای فای و بلوتوث ورژن4 داره ولی در مورد کیست اگه قیمت بالای 5 میلیون زد ایکس سون بزن خوبه و رمت هم سعی کن حتما 2 تا چهار گیگ ژل این مدلی که بهت گفتم باشه واتر کولر هم از اوجب واجبات هست برای این سیستم با این پردازشگر

اطلاعات بیشتر درباره:

مادربرد: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

پاور: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

گرافیک: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. و فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کیس: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. و فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

خنک کننده پردازشگر: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

aaffaa
2013/01/20, 14:35
سلام دوست عزیز
اون آب نیست!!!! (یه وقت این کارو نکنیا!!!!!! اون آب نیست!!!!!)
اون mineral oil light یا به فارسی روغن صنعتی سبک هست
که هیچ رسانایی نداره!!!
این از این!
و درمورد کولر گازی:
اول شما کارت رو بگو چیه!!
چون این نوع خنک کننده ها مال اورکلاک کارا خوبه!!!! که با بالا بردن فرکانس هسته (چه cpu و یا گرافیک و یا رم) دما نیز افزایش میابه
اگه شما کارتون اورکلاک نیست! نیازی به این خنک کننده ها هم نیست!
بازم میل خودتونه (من تازه خوشحال شدم که یه هم فکر پیدا کردم (:دی )
یه قانونی هست که میگه : هرچه قطعات خنک تر بهتر!
و یه چیزه دیگه
کلا تو سیستم این ها گرم میشن و نیاز به خنک کردن دارن
رم(اگه اور شه) گرافیک پردازنده و مادربرد که مادربرد هم نه فقط پل های شمالی و جنوبیش!
------------------------------------
منم مادربرد asus دوست دارم ولی با شرکتی که الان گارانتیش میکنه (ویستا پخش) asus نگیری بهتره!
چرا گرافیک گیگا نباشه!!!!!!؟؟؟؟؟

ممنون از راهنمایی در مورد روغن صنعتی

این کولر نمی دونم کار درستیه یا نه من سیستمم خیلی روشن می مونه و زیاد کار میکشم !

مثلا دو سه تا برنامه رو یه جا باز میکنم کلا سیستم قبلیم از بس روشن موند خازناش ترکید اینکه دیگه از گرماست !

الان رو سیستم معمولیم نمیشه زیاد کار کشید ازش فتوشاپ از پیکسل که می گذره و میزاری رو متر ذخیرش 20 دقیقه طول میکشه !
یا میکس حجم از 2 گیگ بیشتر میشه دیگه داخل نرم افزار نمیشه کار کردو هنگ میکنه !

بهترین جواب سیستم معمولی جوابگویی نیاز من نیست

الان اگه از سرمایش آبی استفاده کنم فوقش دمارو میاره رو 20 30 ولی من میخوام با این کار دما از 10 بالا نیاد ! اورکلاک هم بشه که دیگه چه شود !

گرافیگ گیگا باشه یا نباشه موردی نداره با سیستم هماهنگ باشه و زیاد دردسر ساز نباشه .

aaffaa
2013/01/20, 14:38
ایسوس با گارانتی ویستا پخش و سازگار ارقام...؟!!!:));)) (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اگر اس اس دی بخواید، 290 هزار تومن اس اس دی 64 گیگابایت خواهد بود و باید سیستم ضعیف تری انتخاب کنید!
یه راه بهتر هست: که مادربورد ارزون تر انتخاب کنید. در حد 500 هزار تومن. من پیشنهادم GA-Z77-D3H ‏هست که قیمتش بین 450 تا 500 هزار تومنه!
لیست قطعات در پُست سوم، ویرایش شد.

سلام حسام جان ای کاش لیست قبلی هم می زاشتی میموند !

چون من مادربرد مدلش رو که نوشته بودی یادم رفت ذخیره کنم !

شما الان سیستمتون مادربردش چی هست ؟

aaffaa
2013/01/20, 14:41
استفاده ی رایانه ای که میخواین بخرین چیه؟ گیمر هستین یا گرافیست یا ...؟

سلام xfx جان

دوست عزیز من زیاد کارای گرافیکی می کنم ! سیستم هم وزانه 12 ساعت روشن میمونه سیستمی باشه داغ نکنه هرچند می خوام براش سیستم سرمایشی درست کنم ولی باز اگه سیستم خودش هم داغ نکنه بهتره !

با تشکر

aaffaa
2013/01/20, 14:43
سلام داداش

اگه واقعا می خوای یه چنین سیستمی در این حد ببندی بهت پیشنهاد می کنم:

Power: Green GP1000B-OC

Case: Green X7 or X9

CPU: Intel Core i7 3.50GHz 3370k Ivy Bridge

Main: GA-Z77X-UD5H-WB WIFI

VGA CARD: GV-N670OC-4GD OR GV-N670WF3-2GD 256 bit یکی 4 گیگ هست و یکی دو گیگ و هیچ فرقی جز در همین قدرتشون ندارن تقریبا یکی هستن ولی قیمتاش فکر کنم تقریبا صد تومنی با هم تفاوت داشته باشن

Ram: RAM Geil 4.0 GB(2*4) DDR3 2133

Hard Disk: Western Digital 1.0 TB SATA 64mb (در مورد بلک و گرین و ... از رفقا بپرس ببین کدومش بهتره ، این رنگ ها رو من اطلاع دقیقی ازش ندارم ولی حتما از رفقا سوال کن خیلی تأثیر داره)

CPU Water Cooling: zalman-cnps20lq

DVD Writer: Pioneer RW SATA

*داداش مادربردت رو حتما اینی که گفتم بزار هم عالیه و هم وای فای و بلوتوث ورژن4 داره ولی در مورد کیست اگه قیمت بالای 5 میلیون زد ایکس سون بزن خوبه و رمت هم سعی کن حتما 2 تا چهار گیگ ژل این مدلی که بهت گفتم باشه واتر کولر هم از اوجب واجبات هست برای این سیستم با این پردازشگر

اطلاعات بیشتر درباره:

مادربرد: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

پاور: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

گرافیک: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. و فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کیس: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. و فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

خنک کننده پردازشگر: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ممنون از راهنمایی جامع

فقط قیمت تقریبی قطعات رو نگفتی برا خرید ...

با تشکر

Ali_zm11
2013/01/20, 15:39
1- main : ASUS - P8Z77-V DELUXE , قیمت 900
2- cpu : Intel Core i7 - 3.9GHz - 3770 , قیمت : 1000
3- power : GREEN - GP750B-OC , قیمت : 380
4- VGA : CLUB - NVIDIA GeForce GTX 660 Ti ,قیمت 1100
یا CLUB - NVIDIA GeForce GTX 680 - 2GB , قیمت 1700
5- HDD : Seagate-SATA 3 - 1 TeraByte / 32mb buffer, قیمت 250
6- SSD : ADATA Premier Pro SP900 ASP900S3-128GB , قیمت 420
7- Ram : GEIL- Dual Channel 16GB - 1600-(2x8GB) , قیمت 350
8- كولر مستر Hyper 612 PWM , قیمت حدود 150 ( قیمت دقیق کولر رو نمیدونم )

با گرافیک 660 جمع کل : 4.550.000
با گرافیک 680 جمع کل : 5.150.000

Hessam
2013/01/20, 15:47
سلام حسام جان ای کاش لیست قبلی هم می زاشتی میموند !

چون من مادربرد مدلش رو که نوشته بودی یادم رفت ذخیره کنم !

شما الان سیستمتون مادربردش چی هست ؟

قبلی چون اس اس دی اضافه کردم و بیشتر از 5 میلیون در میومد! Ga-z77x-ud3h بود به قیمت زیر 900 هزار تومن.
قیمت ها هم همه در پست سوم زده شده.
ضمناً باز هم تکرار می کنم که سیستمی که نوشتم، یک سیستم گیمینگ هست.
اگر کاربرد شما از سیستم، یک سیستم مولتی مدیا یا اینکه سیستم قوی خانگی هست، باید یک سری تغییرات اعمال بشه.
اگر هم برای اورکلاک هست که باز تغییرات مخصوص خودش رو شامل میشه.
صفحه ی 1 و 2 این تاپیک رو هم ببینید: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2013/01/20, 15:53
دوستان پست من هم از طرف مدیریت پاک شد به دلیل گذازشت لینک حداقل نوشته هامو بدین یه ساعت تایپ کرده بودم :((

دوست عزیز پست شما با دلیل پاک شده و دلیلی نداره گریه کنید. چند نفر شما را می بینند و زشت هست. گریه نکنید مثل مرد با قضیه برخورد کنید.
جناب آقای iranmanoto، پست و تاپیک این کاربر یک مشکلی داشته که بنده حذف کردم،‌شما مجدد همین مطلب را با لینک قرار می دهید؟؟؟!!! واقعا براتون متاسفم.

aaffaa
2013/01/22, 20:36
آقایون شرمنده منو ببخشید :))

دوستان از روزی که من مشاوره خواستم دلار هر روز میره بالا .....

امروز رفتم لیست پشنهادی رو قیمت کردم اونایی که نوشتین تو سایت نبودن !!

از 5 تومن هم رفت بالا 6 خرده ای به من قیمت دادن !!

اخ چراااااااا

Hessam
2013/01/22, 20:38
آره. امروز دلار 3500 شد! من قیمت های اون روز رو درست نوشته بودم!!!
امروز گرون شد خیلی. دیگه تقصیر من نیست! :d
واردکننده ها هم دیدن بازار قاطی کرد، جنس ها رو با دلار 5000 تومن قیمت گذاری کردن تا پوست این ملت رو غلفتی بکنن! :D

aaffaa
2013/01/22, 21:29
دلار دیروز بود 3550 امروز 3600 شده قیمت دادن ولی جنس نمیدن من موندم و این سیستم .....

چیکار کنیم باز باید منتظر باشم فک کنم تا 5000 تومن بره !!

hpcompaq6720s
2013/01/24, 07:48
سلام
دوستان دست نگه داريد . خريد نكنيد
ديشب اخبار اعلام كرد گروه كالايي 9 كه كامپيوتر و قطعاتش هم جزء اونهاست از امروز يعني 5 بهمن 91 ارز مبادله اي ميگيره
يعني از امروز قطعات بجاي اينكه با دلار 3600 تومني وارد بشه با دلار 2500 تومني وارد ميشه و اين ميتونه باعث افت شديد قيمت بشه و در اينصورت اونهايي كه
توي گروني خريد كردن متضرر ميشن

Hessam
2013/01/24, 08:35
سلام
دوستان دست نگه داريد . خريد نكنيد
ديشب اخبار اعلام كرد گروه كالايي 9 كه كامپيوتر و قطعاتش هم جزء اونهاست از امروز يعني 5 بهمن 91 ارز مبادله اي ميگيره
يعني از امروز قطعات بجاي اينكه با دلار 3600 تومني وارد بشه با دلار 2500 تومني وارد ميشه و اين ميتونه باعث افت شديد قيمت بشه و در اينصورت اونهايي كه
توي گروني خريد كردن متضرر ميشن

بر اساس آخرین صحبتهای مطرح شده توسط کیومرث فتح‌اله کرمانشاهی، معاون کل سازمان توسعه تجارت ایران، اولویت 9 و 10 از جمله کالاهای لوکس و غیر ضروری برای کشور به شمار می آیند که به آنها ارز مرجع و ارز مرکز مبادلات ارزی تعلق نمی گیرد. ماشین آلات سواری پرمصرف، لوازم خانگی، موبایل و رایانه و اجزا آن و کالاهای غیرضروری مثل لوازم خانگی غیرضروری، اسباب بازی، وسایل تزئینی و لوکس از جمله اولویت‌های 9 و 10 هستند که ثبت سفارش آنها با تصمیم جدید دولت متوقف شده است.

hpcompaq6720s
2013/01/24, 09:11
بر اساس آخرین صحبتهای مطرح شده توسط کیومرث فتح‌اله کرمانشاهی، معاون کل سازمان توسعه تجارت ایران، اولویت 9 و 10 از جمله کالاهای لوکس و غیر ضروری برای کشور به شمار می آیند که به آنها ارز مرجع و ارز مرکز مبادلات ارزی تعلق نمی گیرد. ماشین آلات سواری پرمصرف، لوازم خانگی، موبایل و رایانه و اجزا آن و کالاهای غیرضروری مثل لوازم خانگی غیرضروری، اسباب بازی، وسایل تزئینی و لوکس از جمله اولویت‌های 9 و 10 هستند که ثبت سفارش آنها با تصمیم جدید دولت متوقف شده است.
باسلام
اين خبر ي كه شما پيدا كرديد مربوط به قبل ميشه و قديميه
در ماههاي اخير اولويت بندي كالاها در گروهها تغيير كرد و لپ تاپ و قطعات كامپيوتر كه قبلا در گروه 5 بودن به گروه 9 منتقل شدن و تا ديشب تصميمي براي واگذاري ارز مبادله اي به اين گروه گرفته نشده بود و بطور كلي گروه 9 و 10 بلاتكليف بودن
اما بالاخره ديروز تصميم نهايي اتخاذ و بصورت رسمي از رسانه ها اعلام شد
لينك بعضي از سايتهاي خبري معتبر را كه به اين موضوع پرداختن براتون ميذارم ( به تاريخ خبر دقت كنيد )

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D9%84%D9%87_%D8%A7%DB%8C_ %DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7% DB%8C%DB%8C_9_%D8%A7%D8%B2_%D8%B1%D9%88%D8%B2_%D8% AC%D8%A7%D8%B1%DB%8C

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پرداخت-ارز-مبادله‌ای-به-گروه-کالایی-۹

aaffaa
2013/01/24, 14:43
همیشه تو بازار قطعات کامپیوتری اینطوری بوده که قیمت بالا میره با بالا رفتن ارز ولی با پایین اومدن ارز قیمت ها پایین نمیاد !

اینم یه سود جویی برای واردکننده ها ....

نظر شخصی من هیچ فرقی نمی کنه ! اینم بگم هرچی که تو این یک سال اخیر دولت گفته نتیجه عکس گرفته شده !

Hessam
2013/01/24, 17:51
همیشه تو بازار قطعات کامپیوتری اینطوری بوده که قیمت بالا میره با بالا رفتن ارز ولی با پایین اومدن ارز قیمت ها پایین نمیاد !

اینم یه سود جویی برای واردکننده ها ....

نظر شخصی من هیچ فرقی نمی کنه ! اینم بگم هرچی که تو این یک سال اخیر دولت گفته نتیجه عکس گرفته شده !

اتفاقاً در همین مورد بحث کارشناسی شده بود که کنترل کننده ی قیمت، فقط و فقط به عهده ی سازمان تجارت، معدن و صنایع هست و این اُرگان باید بررسی و قیمت گذاری ها رو کنترل کنن!

meelad
2013/01/24, 18:01
سازمان تجارت، معدن و صنایع که فعلا مثل آفتاب{-ه} دست به کمر وایستاده تا یه وقت خسته نشه از این همه کنترل قیمت!
صلاح دیدید این پست من رو ندید بگیرید و حذفش کنید

sajadsa2
2013/02/23, 16:52
سلام
مشخصات سیستم می خواستم واسه کار گرافیکی auto cad & 3ds max رندر گیری با قیمت 3- 4.5 میلیون

7777
2013/02/23, 20:11
سلام
مشخصات سیستم می خواستم واسه کار گرافیکی auto cad & 3ds max رندر گیری با قیمت 3- 4.5 میلیون

سلام دوست عزیز یک تاپیک جدید درست کنید