PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکر از حمایت اورکلاکرهای ایرانی

Castiel
2011/11/15, 18:55
سلام دوستان عزیزم
امروز در فروم لیون کامپیوتر به موضوع مهمی برخورد کردم و وقتی از دوست خوبم پوریا شعبانی جویا شدم، جریان را برای من توضیح دادند:
مدتی قبل (5-6 ماه قبل) سایت HWbot که رنک جهانی و مرکز ثبت نتایج اورکلاک در جهان است، اقدام به نمایش تنها 10 تیم و 10 نفر برتر جهان در این لیست کرده که با توجه به علاقه و پتانسیل بالای اورکلاکرهای ایرانی و حمایت فوق العاده شرکتهایی مانند گرین، آواژنگ، لیون کامپیوتر سبب برزو مشکلاتی مانند از بین رفتن شور و حال رقابت بین اورکلاکرهای ایرانی در سطح جهانی گردید. در این حالت فقط می توانستیم تیمها و اورکلاکرهای برتر کشور را از طریق جستجوی ایران در این سایت مشاهده کنیم.
طی مکاتباتی که پوریا و سالار عزیز و سایر دوستان از انجمن شهر سخت افزار (شایان) در فروم HWbot با مسئولان اصلی فروم (Massman، Turrican) داشتند، در نهایت با پیگیری مداوم، Massman با این موضوع موافقت کرد و به زودی شاهد لیست کامل کشورها و اورکلاکرها خواهیم بود.
میتوانید با ورود به لینک زیر از دوستان عزیزی که در این حرکت زیبا شرکت داشتند و زحمت فراوانی کشیدند، و همچنین Massman تشکر کنید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
موفق باشید.

Poorya_Lion
2011/11/15, 20:08
مرسی حسام جان . این داستان اخیر به ما یاد داد که اگر متحد باشیم و پشت هم باشیم همیشه موفق خواهیم بود .
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
پسندیدست که از آقای Massman تشکر بشه .
ممنون.

Castiel
2011/11/15, 20:13
پوریا جان نظر جمع همه را مطیع خودش میکنه،شرمنده یادم رفت لینک را قرار بدهم که شما زحمتش را کشیدید.
وقتی به سایت HWbot بروید و نتایج مربوط به اورکلاکرهای ایرانی را ببینید، متوجه قدرت و استعداد بالای بچه ها خواهید شد. البته حمایت شرکت ها خوبه ولی هنوز بچه هایی که در شهرستان هستند مشکلات زیادی دارند، چون کمتر و یا اصلا حمایتی پشت فعالیت آنها نیست.

rajah
2011/11/15, 20:36
درود بر ایران وایرانی بچه ها حمایت کنین

topoli
2011/11/16, 22:16
اقانازه شصتتون شما از این حرکات بازم انجام بدی ما تا ته خط باهاتیم.

Castiel
2011/11/16, 22:18
متاسفانه هنوز کاربری من در فروم Hwbot ثبت نشده، دوستان شما هم مشکلی در ثبت نام دارید؟

topoli
2011/11/16, 23:17
منم اومدم ثبت کنم نشد اگه اکی شد خبر بدید ما هم ثبت نام کنیم.

Castiel
2011/11/16, 23:24
البته این را هم اضافه کنم که ثبت نام در سایت Hwbot بدون مشکل انجام می گیرد، فقط مشکل در تاییدیه ثبت نام در فروم است.