PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلویزیون های جدید Hisense

saeid6574598
2013/01/17, 11:01
1671716718

کمپانی چینی Hisense مدت هاست که در زمینه تولید تلویزیون به فعالیت می پردازند . نمایشگاه CES امسال بهانه ای شد تا این شرکت همانند دیگر رقبای این حوزه به میدان آمده و از آخرین محصولات خود رونمایی کند . به همین جهت ، به تازگی خبری مبنی بر ارائه نسل جدید Google TV ها و پنل های Ultra HD توسط این شرکت ارائه شده است . سری XT780 شامل گوگل تی وی ها این شرکت شده و تمامی قابلیت های یک تلویزیون گوگلی همچون امکان استریم و جستجو در وب را دارا می باشد . پردازنده این سری از تلویزیون ها ، ساخته شرکت Marvell بوده و به جهت کنترل دستگاه یک ریموت qwerty نیز برای آنها در نظر گرفته شده است . سری XT900 نیز تلویزیون های Ultra HD این شرکت را تشکیل داده و در مدلهای 65 ، 84 و 110 اینچ به تولید رسید اند . پورت USB ، گیرنده داخلی Wi-fi ، کنترل از راه دور به واسطه فرامین صوتی ، تشخیص چهره و حرکات دست و همچنین فناوری active 3D از دیگر ویژگیهایی هستند که در این تلویزیون ها به چشم می خورند . هنوز اطلاعاتی در خصوص قیمت این محصولات ارائه نشده است .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نگارش : سعید مظفری

ATA
2013/01/17, 11:41
سلام
سعید جان بازم تشکر از مطلب عالیت
فقط این تی وی قیمتش چقدره ؟ همرده با کدوم شرکته از هر لحاظ ؟

saeid6574598
2013/01/17, 11:57
سلام
سعید جان بازم تشکر از مطلب عالیت
فقط این تی وی قیمتش چقدره ؟ همرده با کدوم شرکته از هر لحاظ ؟
هایسنس مارک بسیار معتبری در زمینه ساخت لوازم خانگی می باشد عطا جان ! این شرکت با هیتاچی فعالیت های بسیاری انجام داده و به نظرم محصولاتش باید هم رده پروداکت های این کمپانی باشد .

redfire
2014/06/01, 14:53
هایسنس مارک بسیار معتبری در زمینه ساخت لوازم خانگی می باشد عطا جان ! این شرکت با هیتاچی فعالیت های بسیاری انجام داده و به نظرم محصولاتش باید هم رده پروداکت های این کمپانی باشد .

دوست عزیز من یه ال ال دی 42 هایسنس دارم و خیلی خیلی ازش راضیم،همه چیزش عالیه،وضوح،صدا،کنتراست،فا یلهای mkv رو براحتی میاره و یه چیزی که برای من خیلی مهم بود زیبایی ظاهر تلویزیون بود که بازم میتونم بگم طراحیش عالیه