PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ASUS Fast Boot و Windows 8

expellite
2013/01/16, 20:26
سلام. مدتی میشه که windows 8 رو نصب کردم. هم چنین بایوس مادربردم رو هم به آخرین نسخه اپدیت کرده ام. چند وقت پیش متوجه شدم که موقعی که سیستم خاموش هست با فشار دادن کلید Enter روی کیبرد سیستم روشن می شه. البته فقط Enter! میخواستم ببینم آیا این قضیه مربوط به ASUS Fast Boot می شه یا سیستمم مشکل داره؟
مادربردم: ASUS P8H77-V LE

Beni7192
2013/01/16, 20:55
ببخشید فراموش کردم جواب بدم!
داخل همه ی مینبرد ها قابلیتی هست که به وسیله اون میشه روشن کردن کامپیوتر از طریق موس و یا کیبورد را فعال کرد!
به نظرم مربوط به این ویژگی که گفتم مربوط باشه در ضمن خطری هم نداره!

expellite
2013/01/16, 21:51
ببخشید فراموش کردم جواب بدم!
داخل همه ی مینبرد ها قابلیتی هست که به وسیله اون میشه روشن کردن کامپیوتر از طریق موس و یا کیبورد را فعال کرد!
به نظرم مربوط به این ویژگی که گفتم مربوط باشه در ضمن خطری هم نداره!
خدا رو شکر. همین الان بایوس رو در بخش Boot چک کردم. بله اون جا قابلیت دسترسی پورت PS2 در حالت Auto هست. منم کیبردم رو وصل کردم بهش. کنارش در بخش توضیحات نوشته بود که این قابلیت باعث فعال بودن کیبرد در زمان POST میشه! فکر کنم مشکل حل شد. ممنون! فقط یه چیزی:
چرا موقعی که سه راهی رو off میکنم (آخه من شبا این کار رو میکنم) و بعد روشن میکنم اون موقع برای روشن شدن کامپیوتر باید حتما Power Btn. روی کیس رو فشار بدم . Enter کار نمی کنه؟ ولی بعد از روشن کردن سیستم برای اولین بار پس از هر Shut down با کلید enter سیستم روشن میشه؟