PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب کم بجای دوربین مدار بسته

agha_mohammad
2013/01/16, 19:41
سلام به همه دوستان عزیز من برای معازم میخوام بجای دوربین مدار بسته از دوتا وب کم استفاده کنم میشه بهم کمک کنید ازچه برنامه ای باید استفاده کنم که هم راحت تر باشهم هم اینکه حجم فایل ضبط شده کمتر باشه ممنون میشم کمک کنید

Castiel
2013/01/16, 19:58
شما فقط می خواهید ضبط کند یا اینکه می خواهید تصاویر را هم انتقال دهد؟
اگر می خواهید فقط ضبط کند: هر وب کم یک نرم افزار برای اینکار دارد و مشکلی وجود ندارد. از داخل تنظیمات هم می توانید کیفیت ویدئویی که ضبط می شود را تعیین کنید.

agha_mohammad
2013/01/17, 11:17
ممنون برای ضیط و ذخیره کردن میخوام مثلا صبح که میام معازه روشن کنم تااااااااا شب بعدش خاموش کنم برم خونه این خوش یه فایل بشه برای فردا و روزای دیگه هم همینطور میخوام اینارو شش ماه نگه دارم حداقل اسم نرم افزارشو بگید با چه برنامه ای راحت تره؟تنظیماتشم بگید ممنون میشم

Castiel
2013/01/17, 11:43
همان وبکم برای شما کافیست و همانطور که گفتم خودش نرم افزار اختصاصی برای ضبط دارد (برای هر برند متفاوت است). تنظیمات هر برند هم متفاوت ولی کاملا ساده و ابتدایی است. شما چه میزان قصد هزینه کردن دارید؟

agha_mohammad
2013/01/20, 16:09
راستش وب کم من برنامه نداره یعنی ویندوزخودش اتوماتیک میشناسه وبکم من تسکو از این گردا هست 5مگا پیکسل و اینکه من برای معازم برای جوازش باید دوربین مدار بسته داشته باشه و خرجش هم زیاده نیخوام زیاد خرج کنم اما انگار باید همون دوربین مدار بسته بدارم

Castiel
2013/01/20, 16:24
دوربین مدار بسته علاوه بر خود دوربین نیاز به دستگاه dvr و کابلکشی و اینترنت هم دارد (البته فقط در صورتی که قصد انتقال تصویر و مشاهده آن از منزل را داشته باشید)
اما برای کم هزینه شدن می توانید از لایف کم ها استفاده کنید که توسط کابل شبکه یا usb به سیستم متصل می شود. کیفیت بالایی دارند و نرم افزار اختصاصی برای رکورد هم دارند. قیمت این دوربین ها در حدود 200 هزار تومان به بالاست. البته به شرطی که از برند های معتبر باشند نه اینکه مثلا برندی مثل tsco!!