PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیت سامسونگ رسما عرضه شد

saeid6574598
2013/01/16, 19:59
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کیت تکامل یا Evolution Kit قابلیتی منحصر به فرد است که می تواند بخش های مختلف تلویزیون هوشمند شما را چه در زمینه سخت افزار و چه در زمینه نرم افزاری ارتقا دهد . نسخه اولیه این کیت ، در نمایشگاه CES 2013 به نمایش گذاشته شد و هم اکنون کابران مشتاق می توانند این جعبه سیاه رنگ کوچک را بر روی تلویزیون خود نصب نمایند . این کیت ، شامل یک پردازنده چهار هسته ای می باشد که با نصب آن در پشت تلویزیون می توانید به نهایت سرعت و کارایی در تلویزیون خود دست یابید . این اقدام سامسونگ می تواند خاطرات تلخ مربوط به فروش نا موفقیت آمیز اسمارت تی وی ها این شرکت در چند سال اخیر را ، شیرین کرده و مجددا بتواند مشتریان خود را جذب بازار این نوع محصولات نماید . این کیت ، ابعاد بسیار کمی داشته و در پشت تلویزیون نصب می گردد . پس از نصب ، تنها 15 تا 20 ثانیه طول می کشد تا عملیات بروز رسانی انجام گیرد . نصب این کیت شما را از خریدن نسخه جدید تلویزیون هوشمندتان بی نیاز ساخته و تا مدت ها می توانید از کارایی و عملکرد فوق العاده آن نهایت لذت را ببرید . کیت تکامل هم اکنون در تلویزیون های LED این شرکت نظیر ES7000 و ES8000 و ES9000 و همچنین دو مدل پلاسما همچون E8005 و E7000 قابل استفاده می باشد . کیت ارائه شده به بروز ترین خدمات نرم افزاری و سخت افزاری مجهز شده و زین پس می توان عملیاتی همچون کنترل از راه دور، تشخیص چهره و تشخیص فرامین صوتی از طریق میکروفن داخلی را با دقت بیشتری به انجام رساند . لازم به ذکر است که به همراه این کیت ، نسخه جدید ریموت هوشمند این شرکت نیز ارائه خواهد شد .

نگارش : سعید مظفری

saeid6574598
2013/01/16, 20:21
در این قسمت می توان با باز کردن محفظه ، کیت تامل را در پشت تلویزیون نصب نمود .

Beni7192
2013/01/16, 20:35
یعنی از قبل همچین برنامه ای برای این تلویزیون ها داشتند که جای مخصوصش رو تعبیه کرده کردند؟

saeid6574598
2013/01/16, 20:41
یعنی از قبل همچین برنامه ای برای این تلویزیون ها داشتند که جای مخصوصش رو تعبیه کرده کردند؟
بله بهنام جان ! این پروژه از اوایل سال 2012 پایه گذاری شد و به دلیل اینکه طی این مدت در حال تغییر و تحول ساختار بود ، جزئیاتی از آن به بیرون درز نمی کرد . بالاخره سامسونگ در نمایشگاه ces امسال توانست این قابلیت رو ارائه کند .

Beni7192
2013/01/16, 20:56
پس یه امتیاز مثبت برای آینده نگری سامسونگ!
همیشه ابزار های الکترونیکی که ماژولار بوده و قابلیت ارتقا دارند رو دوست داشتم!

VSH-Katana
2013/01/17, 00:10
طرح جالبی هست از سامسونگ و میتونه کار آمد باشه خصوصا اگه این کیت راحت در دسترس باشه و گرون هم نباشه ! ولی واقعا طرح جالبی هست! مثلا فکر کنید چند سال دیگه باز یه کیت میخری و میزاری رو تلویزیون و دوباره رابط هوشمند جدید و ..و..و..وووو
این ریموت هوشمند هم مثل اینکه تاچ پد داره ! پس احتمالا هنوز هم به کارایی ریموت الجی نمیرسه!

pearler68
2015/04/24, 15:23
سری tv من es8000 هستش... ار کجا میتونم تهیه کنم این کیت رو؟؟؟

aryaiee
2015/04/24, 19:53
از نمایندگی ها.اما در مدل شما تاثیر زیادی نخواهد داشت.(به نسبت هزینه خرید کیت)

pearler68
2015/04/25, 13:58
هزینش چقدر هست دوست عزیز؟؟
چه تغییراتی دقیقا واسه tv من بوجود میاره ؟؟ es8000

aryaiee
2015/04/25, 14:08
هزینش چقدر هست دوست عزیز؟؟
چه تغییراتی دقیقا واسه tv من بوجود میاره ؟؟ es8000

در سمینار رسمی سامسونگ در سال 92 بنده این کیت رو به چالش کشیدم که هنوز هم یه عده قصد کشتن منو دارند!برادر این کیت یک سری ارتقاء هایی در سیستم شما به وجود میاره.بالا رفتن قدرت پردازنده اصلی ترین کار evolution kit است.همچنین ارتقاء نرم افزاری هم خواهید داشت.مثل نوع فریمور ها.قیمت هم در نزدیک به 300 دلار.در ایران من تا 480 تومان دیده بودم الان رو نمیدونم دقیق.