PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کارت گرافیکی برای سیستم دی دی آر 2 بخرم؟

ST92
2013/01/16, 18:52
سلام
من یه سیستم معمولی DDRII دو سال قبل جمع کردم و یه کارت گرافیک Nvidia 9500GT گذاشتم روش.
بعد از چند ماه تو گیم و بعدش حتی ویندوز هم کام÷یوتر یهو هنگ میکرد و وا میستاد و جز ریستارت راه دیگه ای نداشت.کارت گرافیک رو فرستادم برا گارانتی و بعد از یه سال جوابشون این بود که از رده خارج شده و دیگه نمیفرستیم و باید نوشو بخرین و گفتن یه مقدار کمی از قیمتش رو میدن.

حالا میخوام چند تا گیم بازی کنم مثل Most Wanted و Assassins creed 3 و Blackops 2 و با اینکه گرافیک رو پایین بکشم تا کامپیوتر بتونه فقط گیم رو روون اجرا کنه مشکلی ندارم.
فقط الان مشکل اصلیم اینجاست که مین بردم DDR2 isja و کارت های الانی همشون DDR3 یا 5 هستن و DDR2 هایی هم که موجودن گرونتر از DDR3 هستن.

سوالم اینجاست که نمیشه هیچ طوری کارت DDR3 بذارم رو سیستمم؟ یا اینکه اگه DDR2 بذارم چه کارتی با بودجه ی فوقش 120 تومن یا یه خورده بالا پایین بهتره؟ زیاد نمیخوام خرج بذارم رو سیستم چون فوقش دو سال دیگه نگهش دارم و همین دو سال برام کار کنه و دو سه تا گیمو بکشه بسه.

مشخصات سیستمم هم اینه Mainboard: ESC EliteGroup A740GM-M V7.0

C (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)PU: AMD Athlon II X250 Dual Core
3GB DDRII Ram
320GB HDD