PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب کنترل فن های کیس x9

amir1364
2013/01/15, 12:03
سلام عزیزان لطفاً یکی بگه این کنترل فن هایی که روی کیس x9 هستش چطور نصب میشه من خودم نصب کردم ولی کار نکرد.

با تشکر@};-

Poorya_Lion
2013/01/15, 13:16
درود.
دوست عزیز داخل کیس 2 سری کانکتور هستش که برای کنترل کردن دور فن گروه A و گروه B هست . شما نباید به فن ها از Molex برق بدید. فقط کانکتورهای کوچک تر رو به هر یک از 2 گروهی A یا B که می خواهید وصل کنید. برق فن ها از طریق تنها یک کانکتور Molex (IDE) تامین می شه که به صورت جداگانه از پنل جلو اومده.
دقت کنید که چون دور این فن ها پایین هستش تغییر دورشون زیاد محسوس نیستش و باید به نور LED ها توجه کنید تا تغییر دور رو متوجه بشید.
باز هم اگر مشکلی بود بفرمایید.

این هم سایت سازنده :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این کاتالوگ کیس :

amir1364
2013/01/15, 13:26
درود.
دوست عزیز داخل کیس 2 سری کانکتور هستش که برای کنترل کردن دور فن گروه A و گروه B هست . شما نباید به فن ها از Molex برق بدید. فقط کانکتورهای کوچک تر رو به هر یک از 2 گروهی A یا B که می خواهید وصل کنید. برق فن ها از طریق تنها یک کانکتور Molex (IDE) تامین می شه که به صورت جداگانه از پنل جلو اومده.
دقت کنید که چون دور این فن ها پایین هستش تغییر دورشون زیاد محسوس نیستش و باید به نور LED ها توجه کنید تا تغییر دور رو متوجه بشید.
باز هم اگر مشکلی بود بفرمایید.

این هم سایت سازنده :

این کاتالوگ کیس :

درود

خیلی ممنون آقا پوریا راهنمایی خوبی بود چون من برای هرفن از مولیکس استفاده کرده بودم که بخاطر همین کار نمی کرد از راهنماییت ممنون
راستی آقا پوریا منو یادت میاد اومده بودم نمایشگاه قزوین با لباس سربازی؟@};-

expellite
2013/01/15, 13:37
بله. تغییر دور واقعا مشخص نیست. من هم تمامی فن ها رو به Molex وصل کردم. همه فن ها کار می کنند. کنترلر رو هم به دو تا فن بالایی وصل کردم و فعال کردم ولی وقتی دور رو زیاد میکنم اصلا تغییری نیست. کیس من x3 هستش.

Poorya_Lion
2013/01/15, 14:49
درود

خیلی ممنون آقا پوریا راهنمایی خوبی بود چون من برای هرفن از مولیکس استفاده کرده بودم که بخاطر همین کار نمی کرد از راهنماییت ممنون
راستی آقا پوریا منو یادت میاد اومده بودم نمایشگاه قزوین با لباس سربازی؟@};-

مرد حسابی این چه طرز تعریف کردن داستان هستش ، قزوین ، سرباز ، من و ... مردم چی فکر می کنند =))
16665
16666

فن هایی که می خواین ، با کنترلر کنترل بشن نباید به molex وصل کنید ، اگر هم به molex وصل کنید و از اون طرف بدید توی فن کنترلر ممکن به مدار فن کنترلر آسیب بزنه.

amir1364
2013/01/15, 16:39
مرد حسابی این چه طرز تعریف کردن داستان هستش ، قزوین ، سرباز ، من و ... مردم چی فکر می کنند =))
16665
16666

فن هایی که می خواین ، با کنترلر کنترل بشن نباید به molex وصل کنید ، اگر هم به molex وصل کنید و از اون طرف بدید توی فن کنترلر ممکن به مدار فن کنترلر آسیب بزنه.

یعنی یه دونه برقی که از کنترلر بالا به پاور نصب میشه میتونه 6 تا فن رو که به کنترلر نصب هستش رو خوب تغذیه کنه و آیا اینکه چراغهای تمامی فنها روشن میشه؟:-?