PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امن ترین خودروهای سال ۲۰۱۳ کدام ها هستند؟

ATA
2013/01/14, 21:41
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

هوندا آکورد چهار درب – Honda Accord 4-door

این هوندا آکورد چهار درب همانند نوع دو درب آن دارای سطح بالایی از امنیت است. خانواده هایی که بدنبال خودرویی با امنیت بالا هستند می توانند از این مدل سدان استفاده کنند.

کیا اپتیما – Kia Optima
کیا اپتیما ۲۰۱۳ بهبودهای بسیاری در زمینه های امنیتی پیدا کرده است. همین مسئله باعث شده این خودرو در لیست امن ترین خودروهای جهان قرار گیرد

نیسان آلتیما ۴ درب ساخت بعد از نوامبر ۲۰۱۲ – Nissan Altima 4-door
نیسان آلتیما از خودروهای دهه ۹۰ است که تا همین امروز تولید شده اما نسل جدید آن علاوه بر بهبود عملکرد و زیبایی دارای امنیت بالایی هم هست.

سوبارو اوت بک ساخت بعد از اوت ۲۰۱۲ – Subaru Outback
اوت بک روی پلتفرمی همانند لگاسی ساخته شده پس نباید به این مسئله که این خودرو هم در ردیف خودروهای امن دنیا قرار دارد، شک کرد.

سوبارو لگاسی ساخت بعد از اوت ۲۰۱۲ – Subaru Legacy
از سال ۲۰۱۰ به بعد سوبارو لگاسی فرق اساسی در طراحی در شمال آمریکا نکرده است. البته هر ساله این خودرو با بهبودهایی روبه رو شده است و مدل ۲۰۱۳ آن در بین امن ترین خودروهای دنیا قرار گرفته است.

فولکس واگن پاسات ساخت بعد از اکتبر ۲۰۱۲ – Volkswagen Passat
پاسات آخرین خودروی لیست ۱۳ گانه امن ماست. از داشتن این خودروها لدت ببرید!

ولوو اس ۶۰ – Volvo S60 بیشترین زمینه ای که ولوو در بازاریابی خود مانور می دهد، امنیت بالای خودروهای آن است. اس ۶۰ هم یکی از ایمن ترین خودروهای این شرکت است.

آکورا تی ال – Acura TL
آکورا تی ال یکی از معدود خودروهای لوکسی است که در این لیست قرار گرفته اند. این خودرو هم امنیت بالایی دارد و هم لوکس است.

کرایسلر ۲۰۰ چهار درب – Chrysler 200 4-door
کرایسلر سدان ۲۰۰ را در سال ۲۰۱۱ معرفی کرد که هرساله فروش آن افزایش می یابد. مدل ۲۰۰ ورژن کوچک شده سدان ۳۰۰ است اما امنیت آن کم نشده است.

دوج اونجر – Dodge Avenger
دوج اونجر در سال ۲۰۰۸ بعد از ۸ سال وقفه وارد بازار آمریکای شمالی شد. البته مدل ۲۰۱۲ این خودرو فرق های بسیاری با مدل اولی دارد و امنیت آن بسیار بهبود یافته است.

فورد فیوژن ساخت پس از دسامبر ۲۰۱۲ – Ford Fusion
فورد فیوژن یکی از بهترین و موفق ترین مدل های فورد است که تا به حال وارد بازار امریکا شده است. یکی از دلایل موفقیت این خودرو امنیت بالای آن است.

هوندا آکورد دو درب – Honda Accord 2-door
هوندا آکورد معمولاً همیشه در رده های بالای امنیت قرار دارد امسال هم قرار گرفته است. این مدل دو درب هم ظاهری اسپورت دارد و هم دارای امنیت بسیار بالایی است.

و در اخر خودرویی رو معرفی میکنم که امنیتش زبان زده و جندین جایزه بین المللی رو دریافت کرده و نامزد بهترین و مطمئن ترین اتومبیل رو در سال 2013 رو هم در پیش روی داره ( خودرویی که حاصل قرنها تلاش بی وقفه صنعت گران هست )

و اینم نمونه ای از مقاومت بی چونو چرای این خودرو که واقعا نفس رو تو سینه ها حبس میکنه !! ایول

منبع : elmology

Castiel
2013/01/14, 22:17
عطا جان اگر پراید نبود حتما اخراجت می کردم! :-?

ATA
2013/01/14, 22:20
سلام
پس فک کنم شانس اوردم مخلص جنابعالیم هستم

Dan
2013/01/14, 22:22
فعلا بخاطر این که پراید رو آخر نوشتن یه هفته اخراج باید درنظر گرفته بشه! :-?

ATA
2013/01/14, 22:25
سلام
اقایون بزرگواری کرده و این بنده حقیر رو ببخشید !

Castiel
2013/01/14, 22:28
عطا جان عزیز دلی برادر
انشالله سال 2014 پراید را در صدر ببینیم، دوستان باید تلاش کنند بیشتر کشتار به راه بیندازند.

ATA
2013/01/14, 22:44
عطا جان عزیز دلی برادر
انشالله سال 2014 پراید را در صدر ببینیم، دوستان باید تلاش کنند بیشتر کشتار به راه بیندازند.

انشاالله که میبینیم اینو بنده مطمئنم حسام جان چون چند ساله در صدره جدوله و در صدرم خواهد ماند !

ATA
2013/01/14, 22:48
افتخار هر ایرانی داشتن یک خودروی کاملا ایمن و مطمئنه ( منظورم خودروی مرسدس پرایده ) شعار شرکت زایپا : زایپا مطمئن زایپا ایمن زایپا حق هر ایرانی !

VSH-Katana
2013/01/14, 22:50
یعنی خودمو آماده کرده بودم اگه پراید داخلش نباشه !.....

البته یه اشتباه دیگه هم داره اونم اینه که تنها یه مدل از انواع پراید رو گذاشته! در حالی که تمام نسلهای پراید و تمام فیس لیفتاش باید باشن!
در ضمن حسام نزاشت وگرنه برات اختار میزدم چون آخری گذاشتیش!
ممنون از عطای گل

ATA
2013/01/14, 22:55
یعنی خودمو آماده کرده بودم اگه پراید داخلش نباشه !.....

البته یه اشتباه دیگه هم داره اونم اینه که تنها یه مدل از انواع پراید رو گذاشته! در حالی که تمام نسلهای پراید و تمام فیس لیفتاش باید باشن!
در ضمن حسام نزاشت وگرنه برات اختار میزدم چون آخری گذاشتیش!
ممنون از عطای گل

سلام
سید وحید جان جبران میکنم این لطفتون رو و زین پس این خودروی منحصر به فرد رو در اول قرار میدم ( نه اینکه اصلا ندیدیم به همون خاطر عکس زیادی نداشتم بزارم ) !! زیپو مطمئن

expellite
2013/01/15, 08:43
پراید به منزله کارت گرافیک GeForce2 GTS هست. تقریبا میشه گفت اولین محصول NVIDIA. فکر کنم 1 یا 2 تا Pipeline داشت! :-ss#:-s