PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : soundbar جدید V***o

saeid6574598
2013/01/14, 20:24
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

شرکت V***o به تازگی خبر از عرضه یک soundbar جدید داده است . این محصول یک سیستم 5.1 کاناله فراگیر می باشد که دارای ساختاری کاملا بی سیم بوده و قرار است با قیمت 330 $ به فروش برسد . البته تا پیش از این نیز ، این کمپانی بسیاری از مدل های متفاوت این نوع محصولات را در نمایشگاه CES 2013 به نمایش گذاشته بود اما این بار ، V***o محصولی با طراحی متفاوت و با فناوری وایرلس را ارائه داده که مناسب برای تلویزیون های 42 اینچ تا 54 اینچ می باشد . صدای فراگیر این سیستم صوتی با بهر گیری از آمپلی فایرهای داخلی قادر است صدایی کاملا شفاف و با جزئیات را برای شما فراهم ساخته و به جهت اینکه از طراحی کاملا بی سیم برخودار است ، می توانید در هر ناحیه ای از محیط خود یک سیستم صوتی فراگیر و قدرتمند پیاده سازی نمایید . همچنین در صورت نیاز می توان با پورت HDMI ، علاوه بر تلویزیون به دستگاه دیگر نظیر دستگاه های پخش مدیا نیز متصل شد تا اصوات فوق العاده ای را در هنگام تماشای فیلم تجربه کنیم . به گفته این شرکت ، میزان حساسیت 102 دسیبل می باشد که در نهایت می تواند میزان اعوجاج های تولیدی را به کمتر از 1 درصد برساند . در نهیات نیز می توانید با استفاده از رابط بلوتوث ، موسیقی های موجود در اسمارت فون و تبلت خود را با این دستگاه به اشتراک بگذارید .

نگارش : سعید مظفری

Castiel
2013/01/14, 23:16
سعید جان به نظرت آینده sound bar ها چطور خواهد بود؟
ال جی هم به سمت تولید این محصول رفته و به نظر می رسد از آن استقبال شود.

saeid6574598
2013/01/14, 23:42
حسام جان ! فلسفه تولید ساند بارها این است که از تجمع سیم های دست و پا گیر در یک سیستم سینمای خانگی جلوگیری شود تا کابر بتواند بر حسب نیاز خود ، یک سیستم صوتی کاملا انعطاف پذیر در اختیار داشته باشد . این نوع محصولات ، توان خروجی بیشتری را نسبت به سیستم ها صوتی دیگر ارائه می دهند و به نظر من تا چند سال آینده ، جایگزین سینماهای خانگی امروز خواهند شد . الان ساندبار جدید سمسونگ که در نمایشگاه ces رونمایی شد ، توان خروجی صدایی بالغ بر 1300 وات را ارائه می دهد که نشان دهنده این است که شرکت های فعال در این زمینه ، سرمایه گذاری خوبی را برای تولید این دست تجهیزات کرده اند . Lg هم که نیازی به تعریف ندارد و با سابقه درخشانی که در زمینه صوت و تصویر دارد می تواند رقیب خوبی برای سایرین باشد .

Castiel
2013/01/15, 00:01
من هم به sound bar مخصوصا از نوع ال جی علاقه مند شدم, انشالله آن دنیا یک خانه زندگی تشکیل دادیم حتما Sound bar خواهم خرید.

saeid6574598
2013/01/15, 20:27
من هم به sound bar مخصوصا از نوع ال جی علاقه مند شدم, انشالله آن دنیا یک خانه زندگی تشکیل دادیم حتما Sound bar خواهم خرید.
اون دنیا به این چیزها نیازی نداری حسام جان ! به اندازه کافی ، اونجا وسایل لهو و لعب پیدا میشه ! :))