PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و گفتگو در مورد world of warcraft

marvel
2013/01/13, 09:11
خوب توی این تایبک میایم بهترین تلنت هیرو هارو قرار میدیم! هرکی هر تجربه ای از این بازی داره بگه دوستان استفاده کنند.
تا دوستانی که میخوام wow بازی کنند بدونند که کدوم هیرو و تلنت مناسب مناسب اونها هست.
کلا همه جور بحث و کارشناسی و اسپم و اینا آزاده :دی
اولیش واسه خودم :

آموزش کلاس:Warrior
آموزش برایPVP
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.قادر به پوشیدن لباس های:Cloth,Leather,Mail,Plate
لباس مخصوص:Plate
Talentها:
Furyفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
Armsفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
Protectionفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
Raceهای که قابلیت انتخاب این کلاس را دارند:همه ی Raceها!
Mount مخصوص:ندارد.
نوع:نزدیک زن
قدرت:Rage
قابل استفاده در نقش های:Tank-DPS
Buffهای این کلاس:
Battle Shout- برای کلاس های نزدیک زن
Commanding Shout- برای تمامی کلاس ها

Warrior یکی از کلاس های محبوب بازی و وحشی ترین آن هاست.دارای 3 Stance به نام های Berserker’s Stance,Battle Stanceو Defensive Stanceهستند که در هر Stance می توانید از قدرت های متفاوت استفاده کنید.آن ها هر نوع لباسی می توانند بپوشند و به هیچ قدرتی وابسته نیستند و در مقابل هیچ چیزی هم ضعیف نیستند.یعنی مقاومت آن ها در مقابل همه چیز متوسط(و حتی بیشتر)بوده و نه در مقابل چیزی خیلی ضعیف و نه خیلی قوی هستند.آن ها بهترین کلاس برای Tank هستند و تنها کلاسی هستند که می توانند دو اسلحه ی Two Handed را می توانند همزمان استفاده کنند.همچنین دارای قدرت Charge هستند که می توانند به حریف هجوم ببرند.دارای قدرت های Enrage(خشمگین شدن)های مختلف هستند.در واقع کلاسی هستند که هیچ کس نمی تواند ادعا کند که کلاس ضعیفی هستند!
نکات مثبت:
-بهترین تانک های بازی هستند.
-در مقابل همه چیز مقاومت متوسط دارند.
-دارای چند قدرت هجوم
نکات منفی:
-چون کلاس ساده ای هستند ممکن است باعث زده شدن بازیکن شود.
-در مقابل دورزن ها به تلاش زیادی نیاز دارند.
-وابستگی زیادی به Buff و Gem وEnchant و...دارند.
Talentها:
Furyفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
نقش:DPS
متمرکز بر روی Stat های:Strength,Attack Power,Critical Strike Rating

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. وحشی ترین Talent وار که بیشتر بر روی دو حمله ی BloodThirst و WhirlWind تمرکز دارد و از Berserker’s Stance استفاده می کنند..همچنین باعث قدرتمند شدن Intercept می شود.و تلنت آخر آن ها به شما اجازه می دهد که دو اسلحه ای را که یکیشان را باید با دو دست نگه داشت در یک دست جا کنید!اما متاسفانه زودتر از Talent های دیگر می میرند.هر چند که Bloodthirst شما را Heal می کند ولی این Heal خیلی ناچیز هست و باید از تلنت های Arms کمک بگیرید.
قدرت های اختصاصی:
- Death Wishفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- BloodThirstفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- WhirlWindفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- Raging Blowفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- Interceptفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
نقش:DPS
متمرکز بر روی Stat های:Strength,Attack Power,Critical Strike Rating

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. این تلنت هم بستگی بر روی استفاده از یک سلاح دارد و مهارت آن ها هم در استفاده از سلاح هاست.قدرت های اصلی آن ها هم Rend و Overpower و Mortal Strike است و تلنت آخر آن ها هم اگر به موقع استفاده شود فوق العاده مرگبار است.این تلنت هم از Battle Stance استفاده می کند.
قدرت های اختصاصی:
- Mortal Strikeفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

- OverPowerفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- Chargeفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- BladeStormفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++

Protectionفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
نقش:Tank
متمرکز بر روی Stat های:Strenght,Block Raiting,Parry,Defence ,Resilence,Armor
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
این تلنت مقاوم ترین تلنت Warrior هاست که از یک سپر و یک شمشیر یک دستی استفاده می کند و با هر دو می جنگند و Stance آن ها هم Defencive Stance می باشد.می توانند از همه نوع Charge استفاده کنند و دارای جادوهایی می باشند که می توانند خسارتی را که وارد می شود را تا مدتی کم کاهش دهند.ولی آن ها همینطور که خسارت کمی می بینند خسارت کمی هم وارد می کنند.همچنین دارای چند Stun هستند.
قدرت های اختصاصی:
- Shied Slamفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- Devastateفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

- Concussion Blowفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- ShockWaveفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- Spell Reflectionفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- Shield Wallفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
- Thuner Clapفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

meelad
2013/01/13, 09:28
من یکی که تا حالا فقط اسم wow را شنیده بودم با دیدن این تصاویر به کلی از این بازی "افسانه ای" زده شدم ( این طور بازی ها خشونت در رفتار رو به شدت افزایش میده و در انتها ممکنه به قتل و جنایت در زندگی واقعی ختم بشه! )

من اگه این طور بازی ها رو بخوام بازی کنم اخلاقم از این چیزی هم که هست خشن تر میشه!
این نظر من نسبت به خودم بود و به هیچ کسی هم نخواستم نسبت بدم
راستی یه نکته هست که شاید اصلا خوشایند نباشه اما با عرض پوزش میگم - شما این غول رو شبیه خودت کردی یا خودتو شبیه این غوله کردی ( اگه عکس آواتارتون واقعیه )
در انتها به خاطر اینک نتونستم جلوی خودم رو بگیرم بازم از شما عذر میخوام. @};- ( پرچم صلح )

shahidamlaki
2013/01/15, 06:57
اول سلام

در ثانی بچه ها بهتون پیشنهاد می کنم سراغ اینجور بازی ها نرید

یعنی تمام بازی ها بخصوص بازی های آنلاین حداقل ضررش اینه که شما رو از درس میندازه این حداقلش هست حالا اون مضرات دیگری که داره از لحاظ روانی و ... بماند

از تجربه ما استفاده کنید و به هیچ وجه سراغ اینجور بازی ها و تراوین و ... نروید بیچاره کننده هستند

بابا همه اینها حقیقتا مجازی و غیر واقعی هستند هیچ اثری روی زندگیتون ندارن هیچ بلکه پدر زندگیتون رو در میارن من که عمرم رو پاین این بازی و بخصوص وارکرافت (Dota) و تراوین گذاشتم مثل بوق پشیمونم

marvel
2013/01/15, 07:58
من یکی که تا حالا فقط اسم wow را شنیده بودم با دیدن این تصاویر به کلی از این بازی "افسانه ای" زده شدم ( این طور بازی ها خشونت در رفتار رو به شدت افزایش میده و در انتها ممکنه به قتل و جنایت در زندگی واقعی ختم بشه! )

من اگه این طور بازی ها رو بخوام بازی کنم اخلاقم از این چیزی هم که هست خشن تر میشه!
راستی یه نکته هست که شاید اصلا خوشایند نباشه اما با عرض پوزش میگم - شما این غول رو شبیه خودت کردی یا خودتو شبیه این غوله کردی ( اگه عکس آواتارتون واقعیه )
در انتها به خاطر اینک نتونستم جلوی خودم رو بگیرم بازم از شما عذر میخوام. @};- ( پرچم صلح )
:)) آواتاره من مگه چشه؟؟؟؟؟؟ عکس خودمه!!!!! در ضمن این بازی پرطرفدارترین بازی جهان هست

marvel
2013/01/15, 08:01

میشه بگید آواتار من چشه آقای مهندس؟؟؟؟ این بازی پرطرفدارترین بازیه دنیاست

noobcake
2013/08/15, 01:07
دوستان من تقريبا از اولين patch اين گيم رو در سرورهاي اصلي بليزارد بازي كردم تا نزديك به پارسال كه بليزارد به خاطر مسايل سياسي ايران رو بن كرد . اگر سوالي داشتين در خدمتم ;)

Arthur
2013/08/15, 10:12
من که آخر نفهمیدم این ورد آو وارکرفت چه شباهت یا تفاوت هایی با دوتا داره؟!

Reza Y
2013/08/15, 14:52
من که آخر نفهمیدم این ورد آو وارکرفت چه شباهت یا تفاوت هایی با دوتا داره؟!دقیقا هیچ شباهتی با دوتا نداره کلا تفاوت داره.

Yaser_Aramesh
2013/08/15, 17:59
تا جایی که من شنیدم Dota اولش نقشه ای توی world of warcraft بوده , درسته ؟

دوستان dota باز , اگه لینکی از آموزش آسونترین روش برای آفلاین بازی کردن Dota 2 بهم بدین ممنون میشم .

من یه dota 2 از میهن دانلود با حجم 1.26GB دانلود کردم قبلا . میشه با همین آفلاین بازی کرد یا نه ؟

آخه میدونید , خیلی وقته بازی استراتژیک بازی نکردم , الان که این تاپیک رو دیدم اساسی هوس کردم . ممنون همه ی کسانی میشم که کمکم کنن این هوس رو از بین ببرم .

Dan
2013/08/15, 18:57

دوستان dota باز , اگه لینکی از آموزش آسونترین روش برای آفلاین بازی کردن Dota 2 بهم بدین ممنون میشم .

من یه dota 2 از میهن دانلود با حجم 1.26GB دانلود کردم قبلا . میشه با همین آفلاین بازی کرد یا نه ؟

آخه میدونید , خیلی وقته بازی استراتژیک بازی نکردم , الان که این تاپیک رو دیدم اساسی هوس کردم . ممنون همه ی کسانی میشم که کمکم کنن این هوس رو از بین ببرم .
به World of Warcraft کلا ربطی نداره! Dota کاملا متعلق به Warcraft محسوب میشه.
در Warcraft هم اولین نقشه نیست. اولین نقشه ها که Campaign ها هستند که خط داستانی اصلی بازی حساب میشه.
بین Custom Map ها هم اولین نقشه ها اصلا از سری Scenario نبودن. به این نقشه ها که حالت عادی بازی حساب میشه اصطلاحا War Map گفته میشه. بعد از اون هم نقشه های Scenario معروف دیگه ای قبل از Dota وجود داشت مثل DDay , 3 Corridors , Rival Nations و ... . بعد از این ها Dota اومد و عمومی شد ولی تقریبا تا الان پرطرفدارترین نقشه بوده. (البته بهتره بخاطر برنامه نویسی مجزا به جای نقشه از اصطلاح Mod استفاده کنیم)

Dota 2 رو هم فکر نمیکنم بشه آفلاین بازی کرد. ضمنا این بازی رایگانه و میتونی آخرین نسخه رو مستقیما دانلود کنی.

Arthur
2013/08/17, 09:30

از تو استیم هم میشه با بات بازی کرد..با پینگ صفر :دی
حالش بیشتره!!:دی