PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای خرید کارت صدا اکسترنال

omidan
2013/01/10, 22:56
سلام به همه بچه های گل فروم
دوستان یه مدتی هست که میخوام کار با یه برنامه آهنگ سازی شروع کنم ولی کارت صدام ساپورت نمیکنه، میخواستم راهنمایی کنید واسه خرید یه کارت صدا اکسترنال، کلاً نرم افزارای آهنگ سازی کارت صدا قوی میخوان ولی من زیادم حرفه ای نمیخوام بیشتر میخوام قیمتش مناسب باشه. میخوام روی لپ تاپ استفاده کنم مدل لپ تاپم Sony Vaio F115 هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید مدل کارت صدا با قیمتشو بگید.

saeid6574598
2013/01/11, 02:25
دوست عزیز ! تا زمانی که بودجه در نظر گرفته خود را اعلام نکنید ، به درستی راهنمایی نخواهید شد .

omidan
2013/01/11, 12:02
دوست عزیز ! تا زمانی که بودجه در نظر گرفته خود را اعلام نکنید ، به درستی راهنمایی نخواهید شد . حداکثر هزینه ای که میخوام بکنم 100000 تومان

saeid6574598
2013/01/11, 13:14
در حال حاضر بیش از 90 درصد از کارت های صدای اکسترنال قیمتی بیش از 250 هزار تومان دارد . درواقع باید گفت که محصولات صوتی و تصویری اولین قربانیان نرخ ارز هستند .

حالا که برای لپ تاپ در نظر گرفته اید ، بهتر است از یک کارت صدای قابل حمل و جمع و جو راستفاده نمایید . نظر پیشنهادی من بر روی LEAD TIDE 3D Sound 5.1 می باشد که هم اکنون در بسیاری از فروشگاه های آنلاین با قیمت 10 هزار تومان به فروش می رسد ( یک گشتی بزنید ، مشخص می شود - لینک خرید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.))

مشخصات فنی این محصول عبارتست از :

دارای پورت USB به جهت اتصال به انواع تجهیزات همانند PC و نوت بوک ها
دارای یک جک میروفن و یک جک هدفون
دارای آمپلی فایر داخلی ( کلاس B که می تواند باس فوق العاده ای را پدید آورد )
تامین توان دستگاه از طریق اتصال به درگاه USB
دارای صدای 3D positional sound virtual 5.1 sound

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Dan
2013/01/11, 13:32
حداکثر هزینه ای که میخوام بکنم 100000 تومان
با این بودجه هیچ کارت صدای اکسترنال قوی در بازار موجود نیست.
باید از برندهای درجه 2 به پایین استفاده کنید.

metall_hero
2013/01/11, 13:44
من عین همین کارت صدای 10 تومنی رو دارم
چون کارت صدای pc سوخت
کیفیتش برای من راضی کننده بود و هیچ مشکلی نداشتم باهاش

omidan
2013/01/11, 19:28
نظر پیشنهادی من بر روی LEAD TIDE 3D Sound 5.1 می باشد که هم اکنون در بسیاری از فروشگاه های آنلاین با قیمت 10 هزار تومان به فروش می رسد ( یک گشتی بزنید ، مشخص می شود - لینک خرید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.))

مشخصات فنی این محصول عبارتست از :

دارای پورت USB به جهت اتصال به انواع تجهیزات همانند PC و نوت بوک ها
دارای یک جک میروفن و یک جک هدفون
دارای آمپلی فایر داخلی ( کلاس B که می تواند باس فوق العاده ای را پدید آورد )
تامین توان دستگاه از طریق اتصال به درگاه USB
دارای صدای 3D positional sound virtual 5.1 sound

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دوست عزیز من میخوام از نرم افزار Sonar استفاده کنم، این کارت صدا واسه این نرم افزار جواب میده؟

saeid6574598
2013/01/11, 20:04
دوست عزیز من میخوام از نرم افزار Sonar استفاده کنم، این کارت صدا واسه این نرم افزار جواب میده؟
فکر نکنم مشکلی از این بابت وجود داشته باشد .

omidan
2013/01/11, 22:25
فکر نکنم مشکلی از این بابت وجود داشته باشد .
اگه حتماً جواب میده من همین کارت صدایی که معرفی کردید رو بخرم، چون اکثر نرم افزارای آهنگ سازی کارت صدای قوی میخوان و همون طور که گفتم کارت صدای من مشکلی نداره فقط چون نرم افزار Sonar روش جواب نمیده میخوام کارت صدا بخرم