PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگ کردن سیستم هنگام استفاده از اینترنت

omidan
2013/01/10, 21:52
دوستان چند روز پیش با لپ تاپم داشتم وبگردی میکردم که یهو هنگ کرد، حدود 7 ماهه این لپ تاپ رو دارم و این اولین باری بود که هنگ میکرد. لپ تاپو ریست کردم وقتی بالا اومد تا دوباره کانکت شدم بازم هنگ کرد، چند بار همین اتفاق افتاد. الان گاهی اوقات وقتی کانکت میشم هنگ میکنه، قبلاً سابقه نداشت.
کسی میدونه مشکل چیه؟
من خودم فکر میکردم مشکل ویروس باشه با یه ویندوز عوض کردن حل بشه ولی ویندوز هم عوض کردم الان کمتر هنگ میکنه ولی بازم گاهی اوقات وقتی کانکت میشم هنگ میکنه چه طوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟
لطفا راهنمایی کنید.

omidan
2013/01/12, 09:58
هیچ کی از این مشکل ما سر در نمیاره؟ بابا یه راهنمایی چیزی! کسی نیست؟

Castiel
2013/01/12, 10:52
اول اینکه اسم این نرم افزار را نباید عنوان می کردید.
دوم اینکه مشکل شما نرم افزاری هست نه سخت افزاری، پس تاپیک را در بخش اشتباه ایجاد کردید.
سوم اینکه نرم افزار ... را حذف کرده و مجدد نصب کنید. در صورت امکان آپدیت جدید آن را نصب کنید.

omidan
2013/02/04, 13:49
اول اینکه اسم این نرم افزار را نباید عنوان می کردید.
دوم اینکه مشکل شما نرم افزاری هست نه سخت افزاری، پس تاپیک را در بخش اشتباه ایجاد کردید.
سوم اینکه نرم افزار ... را حذف کرده و مجدد نصب کنید. در صورت امکان آپدیت جدید آن را نصب کنید. با عرض معذرت، پست رو اصلاح کردم.
مشکل اصلا از اون نرم افزار نبود کلا پاکش کردم بدون اون نرم افزار هم گاهی اوقات هنگ میکنه.

Castiel
2013/02/04, 14:04
مشخصات کامل نوت بوک را بنویسید
هنگام وبگردی این مشکل را دارید یا اینکه به محض کانکت شدن؟

ya30n
2013/02/04, 23:54
با وایرلس وصل میشی ؟
من قبلا وقتی از WiFi لپ تاپم استفاده می کردم ! با همچین مشکلی روبرو می شدم ! درایور WiFi رو آپدیت کنید ، اگر بازم هنگ می کرد ، کلا درایور WiFi رو نصب نکنید !

hamidparsafar
2013/02/05, 00:09
با اجازه دوستان ، یه نگاهی هم به پروسه های تسک منجر بکن ، شاید مثل ما گرفتار svchost شده باشی! قبل از اتصال به اینترنت task manager رو منوی process بذار و بعد از اتصال ببین کد.م پروسه بیشترین میزان استفاده از پردازنده رو داره ، شاید این بتونه کمک کنه.

omidan
2013/02/05, 20:01
مشخصات کامل نوت بوک را بنویسید
هنگام وبگردی این مشکل را دارید یا اینکه به محض کانکت شدن؟
Dell Inspiron n5110
بیشتر اوقات به محض اینکه کانکت میشم هنگ میکنه، گاهی هم وسط وبگردی هنگ میکنه.

omidan
2013/02/05, 20:04
با وایرلس وصل میشی ؟
من قبلا وقتی از WiFi لپ تاپم استفاده می کردم ! با همچین مشکلی روبرو می شدم ! درایور WiFi رو آپدیت کنید ، اگر بازم هنگ می کرد ، کلا درایور WiFi رو نصب نکنید !
نه آقا یاسین با کابل اترنت وصل میشم.

omidan
2013/02/05, 20:18
با اجازه دوستان ، یه نگاهی هم به پروسه های تسک منجر بکن ، شاید مثل ما گرفتار svchost شده باشی! قبل از اتصال به اینترنت task manager رو منوی process بذار و بعد از اتصال ببین کد.م پروسه بیشترین میزان استفاده از پردازنده رو داره ، شاید این بتونه کمک کنه.

دوست عزیز svchost چی هست؟
هم قبل از اتصال به اینترنت هم بعد از اتصال System Idle Process بیشترین استفاده از پردازنده رو داره، عددش بین 93 تا 99 متغیره.
ولی اونی که شما فرمودین (svchost.exe) هم قبل اتصال هم بعد از اتصال بیشترین استفاده از رم رو داره حدود 119000k
svchost چیه؟ لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

ARMIN
2013/02/05, 20:41
دوست عزیز،

ویندوز عوض کردین؟

روی سیستم فایر وال دارین؟

omidan
2013/02/05, 20:45
دوست عزیز،

ویندوز عوض کردین؟

روی سیستم فایر وال دارین؟
بله ویندوز عوض کردم اونم 2 بار.
فایر وال هم دارم Norton 360

ARMIN
2013/02/05, 21:03
بله ویندوز عوض کردم اونم 2 بار.
فایر وال هم دارم Norton 360

امیدوارم ویندوزی که میریزی از این ویندوز سالم ها (ورژن MSDN) باشه. بهرحال، یک بار ویندوز بریز بدون Norton 360 ازش استفاده کن، اگر بازهم گیر کرد، احتمالا کنترولر لن یا مین برد لپ تاپ شما مورد داره.

یک درصدی هم ممکنه رم شما هم ایراد داشته باشه.

omidan
2013/02/05, 21:38
امیدوارم ویندوزی که میریزی از این ویندوز سالم ها (ورژن MSDN) باشه. بهرحال، یک بار ویندوز بریز بدون Norton 360 ازش استفاده کن، اگر بازهم گیر کرد، احتمالا کنترولر لن یا مین برد لپ تاپ شما مورد داره.

یک درصدی هم ممکنه رم شما هم ایراد داشته باشه.
نمیدونم این ورژن MSDN قضیش چیه ولی فکر کردم ویندوزی که نصب کردم خوب نباشه واسه همین 2 بار ویندوزهای متفاوت امتحان کردم فرقی نکرد. بدون Norton هم امتحان کردم بازم فرقی نکرد.
فکر نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه.

omidan
2013/02/08, 11:11
چک کردم مشکل از اینم نیست

omidan
2013/02/08, 11:14
با وایرلس وصل میشی ؟
من از wifi استفاده نمیکنم، یکی از دوستانم پیشنهاد کرد درایو wifi و درایو card reader رو پاک کن منم پاک کردم فعلا 2 روزی هست هنگ نکرده.

omidan
2013/02/09, 22:32
دوستان یافتم، مشکل مرورگرم بود. از گوگل کروم استفاده میکردم پاکش کردم از اینترنت اکسپلورر خود ویندوز استفاده میکنم دیگه هنگ نمیکنه.

amir_gh
2013/09/21, 19:31
سلام منم همین مشکلو دارم البته تو کامپیوترم خودمو کشتم ویندوزم عوض کردم نشد لطفا کمک کنید