PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار تبدیل Display port mini

Arsn
2013/01/10, 13:57
سلام و عرض ادب !

به تبدیل فوق الذکر نیاز است ! میخوام خروجی Mini Display port کارتم را به Display port معمولی تبدیل کنم ! از یکی از دوستان شنیدم توی جعبه کارت های Highend این تبدیل موجود است و از اونجایی که 99.9 درصد افراد به این تبدیل نیاز ندارند گفتم شاید کسی بخواد بفروشه !

اگر هم سراغ دارید ممنون میشم بگید ! خلاصه که این تبدیل را خریداریم ! نمونه عکس این تبدیل یا کابل :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Ali Fatehi
2013/01/10, 14:20
سلام من ایم مدل تابستون 80 هزار تومان از پایتخت خریدم .

به مک بوکم هم می خوره صدا و تصویر خروجی داره و همچنین یه تبدیل hdmi به dvi هم داره.

Arsn
2013/01/10, 14:38
سلام من ایم مدل تابستون 80 هزار تومان از پایتخت خریدم .

به مک بوکم هم می خوره صدا و تصویر خروجی داره و همچنین یه تبدیل hdmi به dvi هم داره.

علی جان این Mini display port را به HDMi و سپس به DVI تبدیل میکنه !
من میخوام Mini display port را به Display port تبدیل کنه !

kamyar
2013/01/10, 15:11
اگر باشه چنده؟

Ali Fatehi
2013/01/11, 14:58
علی جان این Mini display port را به HDMi و سپس به DVI تبدیل میکنه !
من میخوام Mini display port را به Display port تبدیل کنه !

اره خروجی hdmi داره که با تبدیلی که روش است به dvi تبدیل می کنه شما می تونید تبدیل hdmi را به Display port تبدیل کنه را پیدا کنی و استفاده کنی .

Arsn
2013/01/11, 18:00
اره خروجی hdmi داره که با تبدیلی که روش است به dvi تبدیل می کنه شما می تونید تبدیل hdmi را به Display port تبدیل کنه را پیدا کنی و استفاده کنی .

مرسی علی جان ! ولی شما اصلا قضیه را نگرفتی !
من به هیچ وجه نمیخوام mini DP خودم را به HDMI یا DVI تبدیل کنم !
برای eyefinity باید از خود DP استفاده بشه ! نه مشتقات اون !
پس تبدیلی که شما فرمودید برای من استفاده ای نداره !

عکس هاش را بالا گذاشتم ! من کابل DP به DP را دارم ! حالا هم یه دونه تبدیل ساده passive یا active از نوع mini dp نیاز دارم ! این تبدیل همونقدر ساده است که dvi به vga ساده است ! فقط تو ایران چون مانیتور با خروجی DP کم داریم ، استفاده ای نداره !!!

Arsn
2013/01/11, 18:04
اگر باشه چنده؟

قیمتش حدود 15 - 20 باید باشه ! نهایتا !

این تبدیل را مغازه ای در پاساژ توکل جمهوری داره ! فروشگاه رسا ! همه جور تبدیل و کابل و فن و... داره !
فقط چون آشنای پدرم است و من را هم میشناسه نمیخوام از اون بگیرم ! دفعه قبل هم که تبدیل HDmi به DVI از نوع اکتیو ازش گرفتم با این که 20 تومن است ولی پول نگرفت ! اگر کسی غیر خودم را هم بفرستم میگه ندارم (زنگ زدم میگه ندارم)! خلاصه دست ما را گذاشته توی پوست گردو !