PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل رفتن تصویر در سیستم یا هنگ کردن

JAMALSAMURAI
2013/01/10, 12:30
سلام به تمامی دوستان
من یه سیستم دارم با مشخصات زیر :

1 - مادر برد ASUS SABERTOOTH X58
2 - رم CORSAIR 3*2GB 1600 DDR3
3 - گرافیک GTX470 1280MB 320BIT DDR5
4 - پاور SILVERSTONE 700W REAL
5 - سی پی یو CORE i7 950

وقتی روشن بشه برای اولین بار در بعضی از مواقع تصویر ندارم و مجبور به ریست کردن سیستم می شم
اگر روشن بشه بیاد بالا و تو ویندوز دارم کار می کنم یه دفعه تصویر مشکی میشه و فقط موس کار می کنه و کیبورد هم از کار میفته یا کلا تصویر میره یا تصویر هست دیگه هیچ دکمه کار نمیکنه

بنظرتون مشکل میتونه از کجا باشه که این بلا سر من میاد ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

expellite
2013/01/10, 12:33
مشکل تصویری بیشتر به کارت گرافیک بر میگرده ولی با توجه به این که کیبرد هم کار نمی کنه می تونم بگم سیستم عاملتون شاید دچار مشکل شده. ویندوزتون چی هست؟

JAMALSAMURAI
2013/01/10, 13:06
مشکل تصویری بیشتر به کارت گرافیک بر میگرده ولی با توجه به این که کیبرد هم کار نمی کنه می تونم بگم سیستم عاملتون شاید دچار مشکل شده. ویندوزتون چی هست؟

ویندور 7 ، 64 بیت
چندین بار ویندوز عوض کردم حتی آپدیت هم کردم ولی اینطوری شده
یه بار گرافیک از دوستم گرفتم با گرافیک خودم عوض کردم ولی باز هم همین بلا سرش اومد
حتی الان رم کینگستون 8 گیگ انداختم ولی باز هم همین مشکل داره !

kamyar
2013/01/10, 13:18
ویندور 7 ، 64 بیت
چندین بار ویندوز عوض کردم حتی آپدیت هم کردم ولی اینطوری شده
یه بار گرافیک از دوستم گرفتم با گرافیک خودم عوض کردم ولی باز هم همین بلا سرش اومد
حتی الان رم کینگستون 8 گیگ انداختم ولی باز هم همین مشکل داره !
بایوس اپدیت هست؟یکبار cmos رو پاک کنید شاید درست بشه

JAMALSAMURAI
2013/01/11, 12:44
بایوس اپدیت هست؟یکبار cmos رو پاک کنید شاید درست بشه

بله دوست عزیز جدیدترین آپدیت از سایت ایسوس گرفتم وآپدیت کردم
اون حرکتی هم که گفتید انجام دادم
یه چیز دیگه هم هست این سیستم یعنی همراه سی پی یو و مادربرد و گرافیک و رم تو گرانتی هر کدامشون همه قطعات تست شده ولی اونا ایرادی ندیدن ولی وقتی سیستم میاد خونه 2 یا 3 روز اوکی هست بعدش دوباره شروع به این مشکلاتی که گفته شد می کنه
هاردشم هم عوض کردم که وسترن بلک بود الان شده معمولی ... متاسفانه نمی دونم دیگه باید به چی شک کنم به هر چی شک کردم فایده ای نداشت .

تا حالا به چنین مشکلی برنخوردم

mohseen
2013/01/16, 10:58
سلام. یا بایوس و یا چیپست مادربوردتون مشکل داره . به نظرم بده بیرون بایوس سیستمت رو پروگرم کنن احتمالا درست بشه

darklord
2013/01/16, 11:38
پردازنده قبلا اور شده ؟

amir1364
2013/01/16, 14:43
درود
دوست عزیز با این تعاریفی که شما کردید و تک تک قطعات رو تست کردید ولی منم فکر کنم از بایوس باشه یک بار بده بیرون فلش کنن.:ar!

JAMALSAMURAI
2013/01/16, 23:53
سلام. یا بایوس و یا چیپست مادربوردتون مشکل داره . به نظرم بده بیرون بایوس سیستمت رو پروگرم کنن احتمالا درست بشه

حتما مرسی از راهنمایی شما .. این کار تا حالا انجام ندادم

JAMALSAMURAI
2013/02/01, 22:56
سیستم درست شد
اگر دلیلشو بگم شاد باورتون نشه ولی مشکل سیستمم که حدود 1 سال و نیم درگیرش بودم این بود که موس سیستم باعث اختلال می شد
که با از کار افتادن موس و تغییرش سیستم دیگه مشکلی واسش بوجود نیومد

بنیان اطلاعات کامپیوتری من که نابود شد دارم از اول اسمبل می کنم مغزمو که اینجوری دچار مشکل نشم:-??