PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت های Rendering چه تفاوتی با Gaming دارند؟

expellite
2013/01/09, 13:26
سلام. خیلی وقت هست که یک سوال بزرگ برام پیش اومده! این که کارت های Quadro و FirePro چه تفاوتی با کارت های GeForce GTX و Radeon HD دارند. در حقیقت چرا برای Rendering کارت FirePro V9800 پیش نهاد میشه در صورتی که Radeon HD 7950 از هر جهت برتر هست؟

Ali_zm11
2013/01/21, 07:59
XFX ایشون خوب توضیح دادن ؛ من فقط گفته ی ایشون رو قسمت هایش رو اصلاح و 1 چیزاییم اضافه میکنم ، حقیقت عمر اینه CUDA و STREAM کورها در هر 2 نوع گرافیک های که ذکر فرمودید 1کی هستش اما پس چرا در مجموع این دونوع گرافیک باهم تفاوت عمل دارند !!!؟دلیل این تفاوت بیس و پایه برنامه نویسی این 2 نوع گرافیک هستش ، گرافیک های گیمینگ مبتنی بر Open GL هستند و بهره برداری کورها یا هسته های این گرافیک ها مبتنی بر این نوع سیستم پایه ریزی شده ، کارت های گیمینگ از قابلیت های مانند HDCP ، 30-Bit Color Fidelity ( البته بعضی از گرافیک های گران قیمت گیمینگ این تکنولوژی و البته open cl رو تا حدودی ساپورت میکنند البته نه به خوبی گرافیک های رندرینگ ) Unified Driver Architecture ، 64X Full-Scene Antialiasing ، 30-Bit Color Fidelity ، و البته پیک ریت 1.2 TFLOPS (single), 240 GFLOPS (double) ، محروم اند و همین هم باعث میشه میشه که در کارهای طراحی و رندرینگ توان خوبی ندارند ، برعکس کارهای رندرینگ بر پایه open CL هستند و همین هم باعث شده در اجرای بازیهای کامپیوتری حتی با گرافیک متوسط هم نتوانند به خوبی از پس کار برایند

ahmadeid1362
2013/01/21, 11:47
جالب بود ازتوضیحاتتون ممنونم;;)

old gamer
2013/05/15, 00:02
دوستان کسی هست که توضیحات بهتری بده؟ ینی زیر دیفلم بگه منم بفهمم. واسه منم سوال شده این کارتهای فایرپرو و کوادرو چه فرقی با کارتهای گیمینگ دارند

old gamer
2013/05/15, 00:06
درضمن یکی به من بگه این موضوع چه ربطی به عکاسی داره ؟ الان من اینجا این تاپیکو زده بودم آقا حسام اخراجم میکرد. میترسم برم تو قسمت سخت افزار گرافیک جدید بزنم همه بیان بگن تاپیک تکراری نزن !!!!

Reza Eshraghi
2013/05/15, 06:39
درضمن یکی به من بگه این موضوع چه ربطی به عکاسی داره ؟ الان من اینجا این تاپیکو زده بودم آقا حسام اخراجم میکرد. میترسم برم تو قسمت سخت افزار گرافیک جدید بزنم همه بیان بگن تاپیک تکراری نزن !!!!

سلام دوستان ! فکر کنم جدیداً یه فناوری اومده که به جای دوربین با کارت گرافیک میشه عکاسی کرد که این دوست عزیزمون توی این بخش تاپیک ایجاد کردند ؟؟!!!! :))از کاربران فعال و با تجربه فروم دیگه بعیده این اشتباهو انجام بدن !! مدیریت فروم حتماً اقدام و برخورد خواهند کرد !!!

old gamer
2013/05/15, 22:45
سلام دوستان ! فکر کنم جدیداً یه فناوری اومده که به جای دوربین با کارت گرافیک میشه عکاسی کرد که این دوست عزیزمون توی این بخش تاپیک ایجاد کردند ؟؟!!!! :))از کاربران فعال و با تجربه فروم دیگه بعیده این اشتباهو انجام بدن !! مدیریت فروم حتماً اقدام و برخورد خواهند کرد !!! آقا به خدا یه ربع داشتم میخندیدم. جالبتر اون دوستمون علی که با چه آب و تابی سعی کرده جواب سوال رو بده و راهنمایی کنه

old gamer
2013/05/15, 22:49
والا من خودم یه بار تو قسمت سخت افزار / گرافیک/ یه راهنمایی در مورد خرید گرافیک خواستم آقا حسام ۳ سوت اخطار داد بعدش تاپیک رو ارجاع داد به بخش راهنمایی خرید. تعجب میکنم مثل اینکه ایشون اصلا اینجا نمیاد. خب حسام جون بیا تاپیک رو جابه جا کن بعدشم یه راهنمایی بکن روشن شیم قربونت

Castiel
2013/05/16, 07:46
تاپیک به دلیل بی لیاقتی کاربر عزیز بسته می شود و تا زمانی که دلایل این کاربر از این حرکت بی نظیر ارائه نشود، تاپیک باز نمی شود. در صورت عدم ارائه توضیح مناسب، کاربر Expellite به مدت یک هفته از فروم اخراج می شود.