PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین تبلت تا 2 الی 2.500 چیه؟

s@j@d
2013/01/08, 21:12
سلام دوستان. با 2 یا 2.500 تومن بهترین تبلتی که میشه خرید چیه؟ با ذکر دلیل و مزایا و معایب

A Z A D
2013/01/08, 22:12
در تبلت ها فقط به سمت آی او اس برید. آیپد ۴ رو بگیرید. با بهترین باتری صفحه نمایش پردازنده و مهم تر از همه برنامه های اختصاصی.

Sent from my *** Incredible S

s@j@d
2013/01/08, 22:25
در تبلت ها فقط به سمت آی او اس برید. آیپد ۴ رو بگیرید. با بهترین باتری صفحه نمایش پردازنده و مهم تر از همه برنامه های اختصاصی.

آخه اپل ios یه سری محدودیت هایی داره. فکر کنم اندروید بهتر باشه.
دلیل شما دقیقا از اپل چیه؟
آیا مثلا سامسونگ خوب نیست؟

A Z A D
2013/01/08, 22:57
آخه اپل ios یه سری محدودیت هایی داره. فکر کنم اندروید بهتر باشه.
دلیل شما دقیقا از اپل چیه؟
آیا مثلا سامسونگ خوب نیست؟

ببینید اندروید برای تبلت طراحی نشده. برنامه اختصاصی واسه تبلت خیلی خیلی کم داره. شارژ رو میخوره. همه اینها در آی او اس برعکسه.
اگر میخواید تبلت بگیرید آی او لس بگیرید. کم کم به محدودیتاش عادت میکنید.

VSH-Katana
2013/01/08, 23:01
راستش برای تبلت من ویندوز 8 رو بیشتر قبول دارم ! از نظر من ios و android فقط صفحه نمایششون بزرگ شده و هنوز هم همون سیستم عامل های موبایل هستن!

الان تو بازار تبلت ایسوس و سورفیس هستن که ایسوس رو دیجی کالا زده 2.600 فکر کنم! تنها از صفحه نمایش هم عقب میمونه از بقیه!

البته برای ویندوز 8 مشکل مشکل تعداد نرم افزار هست که اونم به زودی حل میشه (البته نرم افزار کاربردی کم نداره اما اگه از یکیش خوشت نیاد جایگزین پیدا کردن سخته!)

در ضمن گوگل پلی هم برای ایران قفل کرده خود گوگل پس اینم آندرویید(البته باز هم جاهای دیگه نرم افزار به راحتی پیدا میشه)

Yaser_Aramesh
2013/01/09, 11:43
در این رنج قیمت حیفه که یه تبلت iOS یا آندروید بگیرید ! الان خلاصه توضیح میدم و به زودی یه مطلب میزارم که چرا ویندوز بهتر از iOS هست و لینکش رو به شما میدم

با یه تبلت ویندوزی میشه یه عالمه کار کرد.نرم افزارهای ویندوز فوق العاده هستن و کاربرد بالایی دارن.شما با یه تبلت ویندوز 8 ای میتونید هر برنامه ای رو به همراه خودتون داشته باشید . برنامه هایی که شبیه بهشون در اندروید و iOS پیدا نمیشه . میتونید هر کاری با تبلت بکنید مثل کامپیوتر (کارهای گرافیکی سطح بالا , برنامه نویسی , پاورپوینت و ... )

یه تبلت با ویندوز 8 آینده داره . نه با آندروید یا iOS

در حال حاظر هم Microsoft Surface بهترین تبلت در این رنج قیمت هست و مجهز به نسل سوم پردازنده های اینتل (Ivy Bridge) هست و دارای Windows 8 RT هست.همینطور Asus VivoTab (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم هست که مجهز به Tegra 3 هست . یعنی از نظر قدرت با هرکدوم این ها یه تبلت در حد یه لپتاپ متوسط خواهید داشت !

برنامه هم درسته کم هست اما عوضش خوب و کاربردی هستن (نه مثل iOS که یه دنیا ان اما انگشت شمارشون در حد ویندوز ان ) و به زودی خیلی بیشتر هم میشن . اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.آمار-شرکت-ها-شبکه-های-اجتماعی-فروش-محصولات-و-......?p=59100&viewfull=1#post59100)رو بخونید

امیدوارم قانع کننده بوده باشه . موفق و سربلند بوده باشید

meysam213
2013/01/09, 13:17
بگذارید من کلا سیستم ها را براتون باز کنم!

نظر من هم ipad4 هست

من خودم ipad2 دارم و خیلی هم راضیم !
مزایا:
1- بازیهای gameloft اکثرا بهترینهاش برای ios هست!
2- چیزی به عنوان هنگ و کرش توی ipad وجود ندارد.
3- الان هم خبرهایی برای جیلبریک نسخه 6 رسیده !
4- دیگه انگار به جیلبریک نیاز نیست چون برنامه های *** شده داره میاد!(این از محدودیت)

معایب:
1- امکانات پایینه مثلا:usb نمیخوره ولی با خرید تبدیل این کار امکان پذیره!

کسی را نمیخام گمراه کنم ولی باید قبول کنیم ipad خیلی سرتره ولی شخصا توی گوشی iphone را پیشنهاد نمیکنم چون اصلا برای گوشی ios خوب نیست ولی تبلت ipad خیلی خوبه من هم گوشیم android هست و تبلتم ipad2 از انتخابت پشیمون نمیشی میفهمی بعدا برا چی :)

A Z A D
2013/01/09, 13:35
در این رنج قیمت حیفه که یه تبلت iOS یا آندروید بگیرید ! الان خلاصه توضیح میدم و به زودی یه مطلب میزارم که چرا ویندوز بهتر از iOS هست و لینکش رو به شما میدم

با یه تبلت ویندوزی میشه یه عالمه کار کرد.نرم افزارهای ویندوز فوق العاده هستن و کاربرد بالایی دارن.شما با یه تبلت ویندوز 8 ای میتونید هر برنامه ای رو به همراه خودتون داشته باشید . برنامه هایی که شبیه بهشون در اندروید و iOS پیدا نمیشه . میتونید هر کاری با تبلت بکنید مثل کامپیوتر (کارهای گرافیکی سطح بالا , برنامه نویسی , پاورپوینت و ... )

یه تبلت با ویندوز 8 آینده داره . نه با آندروید یا iOS

در حال حاظر هم Microsoft Surface بهترین تبلت در این رنج قیمت هست و مجهز به نسل سوم پردازنده های اینتل (Ivy Bridge) هست و دارای Windows 8 RT هست.همینطور Asus VivoTab (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم هست که مجهز به Tegra 3 هست . یعنی از نظر قدرت با هرکدوم این ها یه تبلت در حد یه لپتاپ متوسط خواهید داشت !

برنامه هم درسته کم هست اما عوضش خوب و کاربردی هستن (نه مثل iOS که یه دنیا ان اما انگشت شمارشون در حد ویندوز ان ) و به زودی خیلی بیشتر هم میشن . اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.آمار-شرکت-ها-شبکه-های-اجتماعی-فروش-محصولات-و-......?p=59100&viewfull=1#post59100)رو بخونید

امیدوارم قانع کننده بوده باشه . موفق و سربلند بوده باشید

دوست عزیز اونی که شما گفتید پردازنده نسل سوم رو داره سرفیس پرو هست که هنوز معرفی نشده. معرفی هم بشه زیاد چنگی به دل نمیزنه. چون هم باتریش 4 ساعت بیشتر نمیره هم خیلی سنگینه. به نظرم مایکروسافت نمیدونسته میخواد چیکار کنه. لپ تاپ باشه تبلت یا یه چیزی بینشون.
تبلت های با ویندوز آر تی هم معماری پردازندشون همون ARM هست. از نظر اپلیکیشن ها هم به شدت در مضیقه هستن.

meysam213
2013/01/09, 13:38
دوست عزیز اونی که شما گفتید پردازنده نسل سوم رو داره سرفیس پرو هست که هنوز معرفی نشده. معرفی هم بشه زیاد چنگی به دل نمیزنه. چون هم باتریش 4 ساعت بیشتر نمیره هم خیلی سنگینه. به نظرم مایکروسافت نمیدونسته میخواد چیکار کنه. لپ تاپ باشه تبلت یا یه چیزی بینشون.
تبلت های با ویندوز آر تی هم معماری پردازندشون همون ARM هست. از نظر اپلیکیشن ها هم به شدت در مضیقه هستن.

چند روز پیش کارشناس ماکروسافت گفت ما با تبلتمون بازار را به هم میریزیم و شلوغ کاری کرد ولی در کل ویندوز روی تبلت 2زار نمیارزه منم موافق شما هستم!