PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقاد

_Tokhs_
2013/01/05, 23:22
سلام، اول اینکه چرا این فروم قسمتِ پیشنهادات و انتقادات نداره؟ دوم اینکه نمی‌خوام تند انتقاد کنم اما حقیقت‌ها رو میگم.

شاید ۲ سالی‌ می‌شه که فروم بازی نمیکنم، اما هنوز حالیمون هست، این چه وضعشه آخه؟ هرجا میری مطالب ناقصِ تقریبا، نمونش بخشِ Network ! ول کردید به امونِ خدا.
در مورد پاسخ گویی تو خریدِ سخت افزار خوب هستید فقط.
نه نرم افزاری، نه درایوری.
شما بنده رو یک آماتور فرض کن، اینجا مثلا فرق Amd و Intel رو به من یاد بدید، اینجا متاسفانه همه فقط حرفه ای صحبت می‌کنن.

البته اگه کسی‌ آماتور باشه انصافا هواش رو دارن ولی‌ یک آماتور دوس نداره برای هرچیزی سوال بپرسه. کمی‌ آموزش بگذارید تو فروم لطفا، پارسال هم گفتم که انقد برای اشتباه تاپیک زدن تند برخورد نکنید اما مدیران گوش نمیدان. ببخشید اگه زیاد فک زدم.

Hessam
2013/01/05, 23:35
سلام
دوست عزیز؛ ظاهراً شما کمی عصبی هستید!
این از تاپیک پیشنهادات و انتقادات: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
در مورد نرم افزار حق با شماست. من عذرخواهی می کنم. یکی دو مورد نرم افزار گذاشتم. ولی علی رغم تمام تلاش هایی که کردم، چندان مورد استقبال قرار نگرفت. دنبال مطالب متفاوت و تاپ هستم. چون سایر نرم افزار ها در تمامی سایت های دانلود نرم افزار وجود داره.
ضمن اینکه این فروم، فروم سخت افزار هست و بخش عمده ای از فعالیت کاربران به حوضه ی سخت افزار مربوط میشه. اگر اطلاعات تخصصی نرم افزاری نیاز دارید، بهتره به فروم های نرم افزار سر بزنید. اینجا تا دلتون بخواد از مجموعه ی سخت افزار انتظار میره و کاملاً هم مجاز هست. ولی در حوضه ی نرم افزار چون تخصصی نیست، خیلی انتظارها بالا نیست.
در مورد درایور ها هم که مدیر کل مسئول هست و همیشه ایشون میذاره درایور ها رو.
در مورد حرفه ای صحبت کردن هم با شما کاملاً موافقم و برای خود من هم مشکل ساز میشه در بعضی از موارد. ولی اگر نیاز به توضیحی دارید از کاربر راهنمایی کننده درخواست کنید که به ساده ترین حالت ممکن به شما توضیح بده. این از این.
در مورد آموزش هم باید بگم تا تقاضا نباشه، عرضه هم وجود نداره! البته وجود داره. ولی خیلی کم. شما می رید یه کامپیوتر بخرید از فروشنده تقاضا می کنید که یک کیس برای شما اسمبل کنه!
اگر شما تقاضا نکنید که برای شما آماده نمیذاره تا یه زمانی شخصی بیاد بخره! باید بیعانه بدید، سفارش بدید و چند روزی صبر کنید تا چیزایی که نیاز دارید رو فراهم کنه و بعد پولش رو می گیره و تمام.
شما تقاضا کن. عرضه اش با ما و مجموعه ی سخت افزار. مطالب بسیار زیاد هست و نامحدود! بنابراین چون نمیشه همه چیز رو عرضه کرد، لذا باید تقاضا باشه تا عرضه مناسب به اون تقاضا به کاربر ارائه بشه.
امیدوارم پاسخ هاتون رو گرفته باشید.@};-

Beni7192
2013/01/05, 23:41
پیشنهادات و انتقادات (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پیشنهادات-و-انتقادات/page18) داریم !

برای یه سری از بخش ها هنوز کسی که مناسبشون باشه رو پیدا نکردیم!
بخش درایور ها و نرم افزار های سایت هم به نظرم نسبتاً کامله!
در مورد بقیه چیز ها هم آقا حسام میتونه بهتر توضیح بده!

_Tokhs_
2013/01/06, 07:04
سلام
دوست عزیز؛ ظاهراً شما کمی عصبی هستید!
این از تاپیک پیشنهادات و انتقادات: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
در مورد نرم افزار حق با شماست. من عذرخواهی می کنم. یکی دو مورد نرم افزار گذاشتم. ولی علی رغم تمام تلاش هایی که کردم، چندان مورد استقبال قرار نگرفت. دنبال مطالب متفاوت و تاپ هستم. چون سایر نرم افزار ها در تمامی سایت های دانلود نرم افزار وجود داره.
ضمن اینکه این فروم، فروم سخت افزار هست و بخش عمده ای از فعالیت کاربران به حوضه ی سخت افزار مربوط میشه. اگر اطلاعات تخصصی نرم افزاری نیاز دارید، بهتره به فروم های نرم افزار سر بزنید. اینجا تا دلتون بخواد از مجموعه ی سخت افزار انتظار میره و کاملاً هم مجاز هست. ولی در حوضه ی نرم افزار چون تخصصی نیست، خیلی انتظارها بالا نیست.
در مورد درایور ها هم که مدیر کل مسئول هست و همیشه ایشون میذاره درایور ها رو.
در مورد حرفه ای صحبت کردن هم با شما کاملاً موافقم و برای خود من هم مشکل ساز میشه در بعضی از موارد. ولی اگر نیاز به توضیحی دارید از کاربر راهنمایی کننده درخواست کنید که به ساده ترین حالت ممکن به شما توضیح بده. این از این.
در مورد آموزش هم باید بگم تا تقاضا نباشه، عرضه هم وجود نداره! البته وجود داره. ولی خیلی کم. شما می رید یه کامپیوتر بخرید از فروشنده تقاضا می کنید که یک کیس برای شما اسمبل کنه!
اگر شما تقاضا نکنید که برای شما آماده نمیذاره تا یه زمانی شخصی بیاد بخره! باید بیعانه بدید، سفارش بدید و چند روزی صبر کنید تا چیزایی که نیاز دارید رو فراهم کنه و بعد پولش رو می گیره و تمام.
شما تقاضا کن. عرضه اش با ما و مجموعه ی سخت افزار. مطالب بسیار زیاد هست و نامحدود! بنابراین چون نمیشه همه چیز رو عرضه کرد، لذا باید تقاضا باشه تا عرضه مناسب به اون تقاضا به کاربر ارائه بشه.
امیدوارم پاسخ هاتون رو گرفته باشید.@};-

این مثال که یک فروشنده سیستم رو از پیش اسمبل نمی‌کنه اینجا صدق نمی‌کنه. شما ۴ تا آموزش خوب بذار ببین رنک گوگل چه فرقی‌ پیدا می‌کنه، بالاخره همه چی‌ باید به توازن باشه، از آموزش بگیر تا نرم افزار و غیره...

Editor In chief
2013/01/06, 08:23
دوست عزیز و گرامی

ما دوست داریم که مشکلات و کمبودهای موجود را به ما گوشزد کنید تا ما بتوانیم با همکاری نتیجه بهتری را از گفته های شما عزیز گرامی بگیریم. برای همین از خود شما عزیز گرامی می خواهیم در کنار بچه ها سعی کنید مواردی را که می بینید در ان ضعف داریم و می شود با همفکری بهتر کرد را با برنامه ریزی بهبود ببخشیم.

Castiel
2013/01/06, 09:18
1- تمامی انجمن ها در یک یا مورد به صورت تخصصی و در باقی موارد به صورت عمومی فعالیت می کنند. فروم سخت افزار هم در بخش مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی عمل می کند و نمی توان انتظار داشت در تمامی موارد به صورت تخصصی عمل کند.

2- در خصوص نرم افزار و درایور اگر چشمان خود را به درستی باز کنید، این موارد در سایت سخت افزار و در بخشی کاملا مجزا وجود دارد. هر مسئله در بخش مشخصی قرار می گیرد و برای به دست آوردن آن شما هم باید کمی زحمت بکشید نه اینکه همه چیز حاضر و آماده در اختیارتان قرار بگیرد.

3- اتفاقا مدیران و کاربران این انجمن بسیار عمومی و ساده توضیح می دهند، باقی فروم ها در حرف زدن خودشان مانده اند چه برسد به اینکه به شما توضیح بدهند. در ضمن توضیح تفاوت میان AMD و Intel مسئله بسیار پیچیده ای است و توضیح فناوری ها و محصولات این دو کمپانی نیاز به چند جلد کتاب دارد. وقتی نمی توانید این موارد را درک کنید، مشکل از جانب فروم نیست.

4- کاربری که نمی تواند با قوانین انجمن کار کند و خود را با آن وفق دهد، از نظر بنده لیاقت حضور و استفاده از فروم را ندارد. خواه یا ناخواه این افراد سبب برهم زدن نظم فروم می شوند و وقت به نسبت زیادی برای رفع مشکلات ایجاد شده این افراد نیاز است که سبب می شود فرصت مشاوره و راهنمایی به کاربران دیگر از گروه مدیریت سلب شود. در کل به هیچ وجه تغییری در برخورد با کاربران متخلف صورت نخواهد گرفت و با این صحبت های شما، این برخوردها را شدیدتر از قبل پیگیری خواهم کرد.

در ضمن فروم سخت افزار با تمامی فروم های دیگر تفاوت دارد، یکی از همین تفاوت ها، حضور مدیران نوجوان و جوان است تا با حمایت از آنها، به آینده جامعه سخت افزاری و فناوری کشور کمک کنیم. فروم سخت افزار هم اکنون مدیر 14 ساله دارد، شما یک فروم به بنده نشان دهید که مدیری با این سن داشته باشد که به مسائل انجمن خود تسلط کامل داشته باشد.

_Tokhs_
2013/01/06, 12:56
1- تمامی انجمن ها در یک یا مورد به صورت تخصصی و در باقی موارد به صورت عمومی فعالیت می کنند. فروم سخت افزار هم در بخش مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی عمل می کند و نمی توان انتظار داشت در تمامی موارد به صورت تخصصی عمل کند.

2- در خصوص نرم افزار و درایور اگر چشمان خود را به درستی باز کنید، این موارد در سایت سخت افزار و در بخشی کاملا مجزا وجود دارد. هر مسئله در بخش مشخصی قرار می گیرد و برای به دست آوردن آن شما هم باید کمی زحمت بکشید نه اینکه همه چیز حاضر و آماده در اختیارتان قرار بگیرد.

3- اتفاقا مدیران و کاربران این انجمن بسیار عمومی و ساده توضیح می دهند، باقی فروم ها در حرف زدن خودشان مانده اند چه برسد به اینکه به شما توضیح بدهند. در ضمن توضیح تفاوت میان AMD و Intel مسئله بسیار پیچیده ای است و توضیح فناوری ها و محصولات این دو کمپانی نیاز به چند جلد کتاب دارد. وقتی نمی توانید این موارد را درک کنید، مشکل از جانب فروم نیست.

4- کاربری که نمی تواند با قوانین انجمن کار کند و خود را با آن وفق دهد، از نظر بنده لیاقت حضور و استفاده از فروم را ندارد. خواه یا ناخواه این افراد سبب برهم زدن نظم فروم می شوند و وقت به نسبت زیادی برای رفع مشکلات ایجاد شده این افراد نیاز است که سبب می شود فرصت مشاوره و راهنمایی به کاربران دیگر از گروه مدیریت سلب شود. در کل به هیچ وجه تغییری در برخورد با کاربران متخلف صورت نخواهد گرفت و با این صحبت های شما، این برخوردها را شدیدتر از قبل پیگیری خواهم کرد.

در ضمن فروم سخت افزار با تمامی فروم های دیگر تفاوت دارد، یکی از همین تفاوت ها، حضور مدیران نوجوان و جوان است تا با حمایت از آنها، به آینده جامعه سخت افزاری و فناوری کشور کمک کنیم. فروم سخت افزار هم اکنون مدیر 14 ساله دارد، شما یک فروم به بنده نشان دهید که مدیری با این سن داشته باشد که به مسائل انجمن خود تسلط کامل داشته باشد.

۱۴ سال یا ۳۰ سال فرقی‌ نمی‌کنه. مهم علمِ افرادِ ، شما داری یه نظام دیکتاتوری رو پیاده میکنی‌ و به اسم اینکه سلب آرامش از فروم نشه مردم رو گردن میزنی‌. من اگر بخوام سخت ایراد بگیرم حتی از vBulletin شما هم می‌تونم ایراد بگیرم، فکر نکن که ما از چیزی سر در نمیاریم. من ۲۰ تا تاپیک دیدم که یا ناقصه یا الکی‌ سر و تهشو هم آوردن! ما که نخواستیم الکی‌ شلوغش کنیم اما با مدیریتِ شما اصلا خوب پیش نمیره، اگه بحث شخصی‌ِ خوب همون سایت کافیه دیگه به فروم نیازی نیست. در ضمن من نگفتم که نرم افزار‌ها رو حاضر و آماده به من تحویل بدید، من هم به اندازه خودم علمش رو دارم که تو قسمت ساپورت سایت‌ها و سایت‌های نرم افزار برناممو پیدا کنم. متاسفانه اینجا یه جور شبیه به چت روم شده، اما این شیوهٔ فروم داری نیست. ;)

موفق باشید@};-

Castiel
2013/01/06, 13:13
۱۴ سال یا ۳۰ سال فرقی‌ نمی‌کنه. مهم علمِ افرادِ ، شما داری یه نظام دیکتاتوری رو پیاده میکنی‌ و به اسم اینکه سلب آرامش از فروم نشه مردم رو گردن میزنی‌. من اگر بخوام سخت ایراد بگیرم حتی از vbulletin شما هم می‌تونم ایراد بگیرم، فکر نکن که ما از چیزی سر در نمیاریم. من ۲۰ تا تاپیک دیدم که یا ناقصه یا الکی‌ سر و تهشو هم آوردن! ما که نخواستیم الکی‌ شلوغش کنیم اما با مدیریتِ شما اصلا خوب پیش نمیره، اگه بحث شخصی‌ِ خوب همون سایت کافیه دیگه به فروم نیازی نیست. در ضمن من نگفتم که نرم افزار‌ها رو حاضر و آماده به من تحویل بدید، من هم به اندازه خودم علمش رو دارم که تو قسمت ساپورت سایت‌ها و سایت‌های نرم افزار برناممو پیدا کنم. متاسفانه اینجا یه جور شبیه به چت روم شده، اما این شیوهٔ فروم داری نیست. ;)

موفق باشید@};-

شما این همه انتقاد کردید، شما را گردن زدم؟؟!
کاربری که خلاف قوانین عمل کند، به طور موقت یا دائم اخراج می شود و این قانون در تمامی فروم ها وجود دارد.

اشکالاتی که در سیستم vb وجود دارد را همین الان بیان کنید تا ببینیم علم شما در چه حدی است.
شما از همان سایت های ساپورت و دانلود می توانید کار خود را انجام دهید، برای کاربران دعوتنامه ارسال نمی کنیم که اینجا فعالیت کنند. تاپیک هایی که گفتید بی دلیل ایجاد شده و بی سر و ته مانده را به صورت لینک قرار دهید. در صورت عدم ارائه مواردی که بیان کردم، مسئولیت تمامی اعمال پس از آن بر عهده خودتان است.
برای شما و طرز فکرتان شدیدا متاسفم که در توهم به سر می برید.

Castiel
2013/01/06, 13:17
در ضمن زمانی که تاپیک اختصاصی برای انتقادات و پیشنهادات، ایجاد تاپیک جداگانه خلاف قوانین است.