PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خالی کردن عصبانیت بروی مک بوک پروم ؟

Ali Fatehi
2013/01/04, 14:06
سلام

دیشب براساس فشار زیاد عصبانیت نمی دونم از خود بی خود شدم و دوتا مشک زدم روش و بعدش این که می بینید شد ؟

خدا را شکر از قرار معلوم فقط سوپردرایو ( دی وی دی رایتر ) اون پریده + سیستم عامل مک . اما هنوزویندوز سرپاست .

می خواستم بدونم که دوستانی خبر دارند این بدنه بالا و پایین البته بدون کیبورد فیمت داردید یا نه ؟ و شرکتی مشناسید در تهران یا ایران.

تصاویر

1645816459164571646016461

Dark Bloo
2013/01/04, 14:11
آقا نابود کردی لپ تاپو که؟؟؟!!!!!
شما هم اعصاب نداری بدتر از من
منم یه بار یه همچین کاری (با لگد) کردم و زدم تو پهلوی
سیستم بینوام که نتیجه اش شد سوختن هاردم
البته سیستمم قدیمی بود و هاردشم 40 گیگ ولی خب
خسارت زد دیگه
در بغلی کیس هم غر شد
اعصاب همه خرده دیگه (خودمو میگم دوست عزیز سوء تفاهم نشه)
انقدر که شرایط داغونه که بماند نگم بهتره
خدا لعنت کنه باعث و بانیشو
ایشالا که درست شه و هزینه زیادی رو دستت نذاره
بیشتر خواستم همدردی کنم علی آقا

Editor In chief
2013/01/04, 15:04
استاد فاتحی چه کردید با این بنده خدا؟ درست کردن این کار بسیار سختی ایت چون فریم مک بوک پرو یک تیکه از الومینیوم است و باید بدنه را بخرید یا یک جوری صافش کنید.

Ali Fatehi
2013/01/04, 15:10
استاد فاتحی چه کردید با این بنده خدا؟ درست کردن این کار بسیار سختی ایت چون فریم مک بوک پرو یک تیکه از الومینیوم است و باید بدنه را بخرید یا یک جوری صافش کنید.

مردونه کاری کردیم کارستون . ( نمی دونید اون چند دقیقه چه قشاری روم بود . ) اره متاسفانه با افزایش پیدا کردن قیمت ها فکر کنم در حدود 800 هزار باید خرج کنم.

خدا را شکر بدنه داغون شده هنوز موتور اصلا سالم برا ی مثال کیبرود و نور پست زمنیه اون سالمه و هنوز داره کار می کنه . ( رایتر اون احتمالا پریده )

باید برم نقش بیبنم کجاهاش خراب شده .

شانس اوردیم که الومینیومی است اگر پلاستیکی بود تا الان پریده بودش

fazel90
2013/01/04, 23:18
ببر پیش صافکار جوشش می ده.

Yaser_Aramesh
2013/01/05, 08:56
من هر چقدر هم عصبانی بشم عمرا روی یه Macbook Pro مشت بزنم .بهش فحش هم نمیدم چون ناراحت میشه خراب میشه !

تو این وضعیت بازار آدم باید حسابی مواظب باشه !

rre_za
2013/01/05, 09:23
واقعا شاهکار کردی برادر :دی من رو میز زیاد مشت میزنم , داد میزنم , ناسزا هم میگی اما تا حالا نشده با قطعاتم برخورد فیزیکی داشته باشم

به نظر من هم ببرش یه صافکاری بده صافش کنن... ارزش خرید بدنه رو نداره... چیزی نشده که ;)

Dark Bloo
2013/01/05, 13:13
من رو میز زیاد مشت میزنم , داد میزنم , ناسزا هم میگی اما تا حالا نشده با قطعاتم برخورد فیزیکی داشته باشم

همین دیگه
نمی دونی چه لذتی داره :دی
یه بار امتحان کن
همونطوری که من امتحان کردم و البته علی آقا :دی
تو پست اولم بخون با بدونی چه کردم
با لگد رفتم تو کیس :دی :دی :دی
انقدر خوبه
انقدر دوست دارم
البته با سیستمای قدیمی اینکارو کنید

VSH-Katana
2013/01/05, 15:30
سلام

دیشب براساس فشار زیاد عصبانیت نمی دونم از خود بی خود شدم و دوتا مشک زدم روش و بعدش این که می بینید شد ؟

خدا را شکر از قرار معلوم فقط سوپردرایو ( دی وی دی رایتر ) اون پریده + سیستم عامل مک . اما هنوزویندوز سرپاست .

می خواستم بدونم که دوستانی خبر دارند این بدنه بالا و پایین البته بدون کیبورد فیمت داردید یا نه ؟ و شرکتی مشناسید در تهران یا ایران.

تصاویر

1645816459164571646016461

هیچی دیگه باعث تاسیس رشته ای شدی به نام
مک کوب !
در دو رشته pro و amator هم مسابقه داره !

Ali Fatehi
2013/01/10, 12:29
سلام

دیروز تصمیم گرفتم ببرمش شرایط گارانتی نقش خوندم چون ضربه خورده بود هیچ قبول نمی کردند.

تصمیم گرفتم در یک کافی شاب در ولیعصر دل و روده اون بریزیم بیرون که همچنین کاری هم کردیم.سوپردرایو یا هما دی وی دی رایتر اون پریده بود اما بقیه چیز ها سالم بودند. الان هم می خواهم هاردشو که د اوردم را به pc وصل کنم و اطلاعات را کپی بگیرم

به احتمال قوی هم به جای سوپر درایو اون هم یک carry hdd بزارم و در اینده نزدیک داخل یک هارد sdd برای اینده نچندان دور هم یک بلوری اکسترنال خواهم گرفت.

16579

تمام ایم مراحل عکس دارند و بعد ورود جناب اقای پناهی به ایران و تائید ایشان منتشر خواهد شد.