PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [مشاوره] خرید سیستم کامل تا 3500000

A Z A D
2013/01/03, 15:13
سلام دوستان. بعد از حدود 6 سال! تصمیم برای خرید سیستم جدید گرفتم. چندسالی هست بازی نکردم. حتی فیفا و pes!
اولویتام به ترتیب:
بازی
طراحی و برنامه نویسی
نصب اوبنتو
قطعاتی که خودم انتخاب کردم باین ترتیبه:
CPU: Intel core i5 3570k
اهل اور کلاک نیستم. اگر تفوت نسخه k و معمولی فقط در اورکلاک هست معمولی بردارم.
Main: Asus P8Z77-V
RAM: Corsair 2*4GB 1600
VGA: Asus GTX 560 Ti DDR5 1GB Or Asus GTX 560 TI DDR5 2GB?
Power: GP585B به پیشنهاد حسابگر گرین
Monitor: Samsung 19 or AOC 20 FullHD خودم نظرم روی aoc هست
Case:
نمیدونم X3 بگیرم یا X6. اولی ۵ تا فن و قدرت ارتقا تا ۷ رو داره و ارزون ترم هست ولی دومی ۳تا فن و ارتقا تا ۵ و گرون تر
HDD: WD 500 64 Buffer
SSD: OCZ Agilitty 60GB
مطمئن نیستم بشه ویندوز ۸ ۶۴ بیت با برنامه ها رو روش نصب کرد. اگه نمیشه که 120 پیشنهاد بدید.

Sent from my *** Incredible S

Masoudkazerooni
2013/01/03, 15:30
دوست گرامی سلام.
پیشنهاد اینجانب. سیستمی که پیشنهاد می دهم ، خودم یک بار اسمبل کرده ام ، هنوز از سرعت آن در شگفتم.
CPU: Intel core i5 6.4
Main: MSI ( مدلش یادم نیست)
VGA: Geforce 9500 Gt
Power : Green 330
Monitor : BenQ LED 19"
Case : Pascal. ( حتما و حتما پاسکال باشد)
HDD: 1TB
موفق باشید

A Z A D
2013/01/03, 15:46
در ضمن دوستان اگر مدل خاصی هم هست که تو ایران پیدا نمیشه میتونم بگم از سوییس برام بیارن.

Hessam
2013/01/03, 16:08
دوست عزیز؛ با بودجه ی خوبی که دارید، سیستم قوی تر هم می تونید خریداری کنید.
انتخاب رم رو گذاشتم به عهده ی خودتون! پیشنهاد من 2 تا 4 گیگ = 8 گیگابایت جی اسکیل یا کرسیر هست که قیمت کلی کمتر از 250 هزار تومن خواهد بود.
مانیتور و سایر متعلقات هم به سلیقه ی خودتون باشه، بهتره.
به خاطر گارانتی افتضاحی که ایسوس داره، پیشنهاد نمی کنم این برند رو. ولی اگه گارانتی برای شما خیلی ملاک نیست، ایسوس هم می تونه برند خوبی باشه.
البته با گیگابایت به خوبی در رقابته. ولی خب من کیفیت و آپدیت بایوس گیگابایت رو بیشتر می پسندم.
در مورد سوال شما تفاوت سری K و معمولی: باید بگم بله. سی پی یو های سری K در بین بالاترین سرعت و توان مصرفی قرار دارن و بخاطر باز بودن ضریب فرکانس هسته ی پردازنده (Multipliper) برای اورکلاکر ها خیلی مناسبن. شما همون معمولیش رو بردار.
قیمت ها حدودی هست:
نکته: برند کارت گرافیک که نوشتم، گیگابایت هست.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ATA
2013/01/03, 16:11
سلام

CPU : Intel Core i5 3570k 3770
Motherboard : Asus P8Z77-V Pro gigabyte Z77X UD3H
Memory : 2x4GB G.SKILL CORSAIR DDR3 1600 CL9
Graphics Card : Asus MSI GTX 580 RADEON HD 6970 7950
Hard Drive : Seagate Barracuda western 1TB Sata3 7200rpm 64MB
Optical Drive : Plextor DVD-RW
Power Supply : coolermaster 800 gold
Case : Green x6
Monitor : P20700 Samsung

بازم میشه تغییراتی ایجاد کرد تو ظزفیت رمها و مدل گرافیک

Dark Bloo
2013/01/03, 16:18
خودت قطعات خوب برداشتی نسبتا
ولی با هزینه ای که میتونی بکنی، میتونی بهتر بگیری بعضی چیزا رو

کیس: CM Storm Trooper (باور کن محصولات کولر مستر یه چیزه دیگه اس)
اینم قابلیتهاش: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

یا میتونی scout 2 رو بگیری که فوق العاده قشنگه با قابلیتهای خوب
و مخصوص گیمه(البته هنوز تو بازار ایران نیومده)
(هر جفتشون usb3 دارن)
من خودم scout رو دارم که فقط مدیریت کابل نداره و usb3
خیلی ازش راضیم

گرافیک رو هم ati بگیر که خیلی سرتر از انویدیاس و
واقعا تو بررسیهای اخیر بالاتر از انویدیا قرار گرفته
یه سری 7000 و 850 به بالا
من اینو پیشنهاد میدم بهت: Sapphire HD 7950 3GB GDDR5

پاورم باز از کولر مستر بردار یه 800 وات به بالا که قابلیت مدیریت کابل هم داره
از سری silent pro hybri که 850 واته
البته قیمتش رو نمیدونم ولی قطعات مناسب و عالی ای هستن

هاردم حتما وسترن بگیر که از سی گیت داشتم ناراضیم

kamyar
2013/01/03, 17:05
دوست گرامی سلام.
پیشنهاد اینجانب. سیستمی که پیشنهاد می دهم ، خودم یک بار اسمبل کرده ام ، هنوز از سرعت آن در شگفتم.
CPU: Intel core i5 6.4
Main: MSI ( مدلش یادم نیست)
VGA: Geforce 9500 Gt
Power : Green 330
Monitor : BenQ LED 19"
Case : Pascal. ( حتما و حتما پاسکال باشد)
HDD: 1TB
موفق باشید
دوست عزیز خودت میدونی چی پیشنهاد دادی؟؟؟این سیستم نه مدل سیپیوش مشخصه نه مادربورد اونهایی هم که نوشتی مدلشون رو از رده خارج هستند اصلا به درد سیستم خانگی هم نمیخوردن چه برسه به گیم
لطفا اطلاعات ندارید راهنمایی نکنید

kamyar
2013/01/03, 17:09

(هر جفتشون usb3 دارن)
خیلی ازش راضیم

شما دیگه چرا؟؟؟
ati از nvidia در بازی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امتیاز بالاتر در 3dmark دلیل بر برتری در بازی نیست هم عمق رنگ در انویدیا بهتره هم فریم دهی.
کارت های ati به دلیل کاتالیست جدید (بماند چرا) امتیاز بالا میگیره(اصلا هم از روی تعصب نگفتم خودم 7950 دارم)

Dark Bloo
2013/01/03, 17:55
شما دیگه چرا؟؟؟
ati از nvidia در بازی بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امتیاز بالاتر در 3dmark دلیل بر برتری در بازی نیست هم عمق رنگ در انویدیا بهتره هم فریم دهی.
کارت های ati به دلیل کاتالیست جدید (بماند چرا) امتیاز بالا میگیره(اصلا هم از روی تعصب نگفتم خودم 7950 دارم)
من با توجه به نظزسنجی ای که شده بود تو همین فروم و امتیاز داده بودن به ati گفتم
ضمن اینکه براشون میتونه ارزونترم باشه
زیاد در مورد کارت گرافیک اطلاع ندارم و یه پیشنهاد بود
حالا اینهمه قطعه گفتم به یه کارت ایراد گرفتین؟؟
خب nvidia بخرن
فقط یه پیشنهاد بود

A Z A D
2013/01/03, 18:32
انتخاب رم رو گذاشتم به عهده ی خودتون! پیشنهاد من 2 تا 4 گیگ = 8 گیگابایت جی اسکیل یا کرسیر هست که قیمت کلی کمتر از 250 هزار تومن خواهد بود.
به خاطر گارانتی افتضاحی که ایسوس داره، پیشنهاد نمی کنم این برند رو. ولی اگه گارانتی برای شما خیلی ملاک نیست، ایسوس هم می تونه برند خوبی باشه.
البته با گیگابایت به خوبی در رقابته. ولی خب من کیفیت و آپدیت بایوس گیگابایت رو بیشتر می پسندم.
در مورد سوال شما تفاوت سری K و معمولی: باید بگم بله. سی پی یو های سری K در بین بالاترین سرعت و توان مصرفی قرار دارن و بخاطر باز بودن ضریب فرکانس هسته ی پردازنده (Multipliper) برای اورکلاکر ها خیلی مناسبن. شما همون معمولیش رو بردار.
قیمت ها حدودی هست:

ممنون از کمک شما. راستش همه چی خوبه ولی قیمت با احتساب مونیتور رم اسپیکر دی وی دی و... حدود 500تومن بیشتر از مبلغ من میشه. اگر ممکنه در مورد گرافیک بیشتر توضیح بدید من میخوام فول اچ دی بازی کنم. همینطور درمورد ssd یکم توضیح بدید.

A Z A D
2013/01/03, 18:40
قیمت ها حدودی هست:

خیلی ممنون از کمکتون. راستش این قطعات با احتساب مونیتور و اسپیکر و رم حدود 500 از مبلغ من بیشتر میشه. لطفا در مورد گرافیک بیشتر توضیح بدید. میخوام فول اچ دی بازی کنم و هیچ اطلاعی از گرافیک ندارم. یکم هم در مورد انتخاب ssd توضیح بدید. درمورد پاور نظرم رو به نظر شما تغییر دادم.

A Z A D
2013/01/03, 18:44
سلام

CPU : Intel Core i5 3570k 3770
Motherboard : Asus P8Z77-V Pro gigabyte Z77X UD3H
Memory : 2x4GB G.SKILL CORSAIR DDR3 1600 CL9
Graphics Card : Asus MSI GTX 580 RADEON HD 6970 7950
Hard Drive : Seagate Barracuda western 1TB Sata3 7200rpm 64MB
Optical Drive : Plextor DVD-RW
Power Supply : coolermaster 800 gold
Case : Green x6
Monitor : P20700 Samsung

بازم میشه تغییراتی ایجاد کرد تو ظزفیت رمها و مدل گرافیک

در مورد تفاوت مادربورد پیشنهادیتون با مورد نظر من یکم بیشتر توضیح بدید. و همچنین کارت گرافیک. پاور پیشنهادیتون خیلی گرونه واقعا نیازه؟ تشکر.

A Z A D
2013/01/03, 18:58

(هر جفتشون usb3 دارن)
خیلی ازش راضیم

دوست عزیز واقعا این پاور نیازه؟

A Z A D
2013/01/03, 19:00
دوستان عزیز لطفا در مورد گرافیک، اس اس دی، پاور و کیس نظراتتون رو بگید. کیس بین اون دو مدل موندم.

Dark Bloo
2013/01/03, 19:47
دوستان عزیز لطفا در مورد گرافیک، اس اس دی، پاور و کیس نظراتتون رو بگید. کیس بین اون دو مدل موندم.

اگه میخوای بین اون دو تا مدل کیس انتخاب کنی x6 رو انخاب کن
ولی به مدلهای پیشنهادی منم فکر کن
خیلی عالین طراحی فوق العاده ای هم دارن
که تروپر گرونتره و اسکات 2 هم فعلا تو بازار نیست
که با توجه به اینکه گفتی میتونی بگی برات بیارن از خارج میتونی اسکات 2 رو بگیری
خیلی عالیه
اصلا دیدیش/؟؟
اون لینکهایی که دادم رو ببین حتما
حالا انتخاب با خودته

A Z A D
2013/01/03, 19:52
اگه میخوای بین اون دو تا مدل کیس انتخاب کنی x6 رو انخاب کن
ولی به مدلهای پیشنهادی منم فکر کن
خیلی عالین طراحی فوق العاده ای هم دارن
که تروپر گرونتره و اسکات 2 هم فعلا تو بازار نیست
که با توجه به اینکه گفتی میتونی بگی برات بیارن از خارج میتونی اسکات 2 رو بگیری
خیلی عالیه
اصلا دیدیش/؟؟
اون لینکهایی که دادم رو ببین حتما
حالا انتخاب با خودته

بله دیدمشون دوست خوبم. ولی نمیدونم چرا فقط این گرین ها پسندم شده.

Hessam
2013/01/03, 20:01
دوست عزیز اگر شما بخوای توازن رو بین بودجه و نیازت برقرار کنی، نمی تونی کیس گرون قیمت برداری!
از اونجایی که کیس کم اهمیت تره نسب به سایر قطعات، لذا بهتره قیمت کلی سایر قطعات رو برآورد کنید و ببینید چقدر میشه و بعد برید سراغ کیس.

A Z A D
2013/01/03, 20:11
حسام جان ممنون از راهنماییتون. من جواب پست قبلی شما رو هم دادم ولی گفت نیاز به تایید مدیر داره و ثبت نشد!

Hessam
2013/01/03, 20:25
ممنون از کمک شما. راستش همه چی خوبه ولی قیمت با احتساب مونیتور رم اسپیکر دی وی دی و... حدود 500تومن بیشتر از مبلغ من میشه. اگر ممکنه در مورد گرافیک بیشتر توضیح بدید من میخوام فول اچ دی بازی کنم. همینطور درمورد ssd یکم توضیح بدید.

توضیح در مورد اس اس دی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

توضیح در مورد کارت گرافیک
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
شما این سی پی یویی که نوشتم رو در نظر نگیر. به جاش سی پی یوی مد نظر خودتون رو جایگزین کنید. قیمتش 400 هزار تومن ارزون تره.

Dr.Mac
2013/01/03, 22:03
به نظر من اگه می خوای بازی کنی به گرافیک بیشتر از همه اهمیت بده .

ATA
2013/01/03, 22:15
سلام
در مورد سوالتون در مورد تفاوت مادربرد : بنده مین هایی پیشنهاد دادم که هردو از امکانات و کیفیت خوبی برخوردارند که در اینده هم نیازهاتون رو برطرف و احساس کسری نخواهید داشت مین انتخابی جنابعالیم جزو بهترینهاست و در اون شکی نیست

در مورد گرافیک : کمی دشواره که بین گرافیکهای amd و nvidia یکی رو انتخاب کنید به همین دلیل بنده از هردو مدل براتون نوشتم که تقریبا قدرتهاشون یکی هست اگر به نظرتون گرون میاد من شخصا 7870 یا 660ti رو بهتون پیشنهاد میدم که هم جدید هم قدرتمندن البته 560ti هم میتونه جوابگو باشه

در مورد پاور : همیشه در انتخاب پاور دقت کنید که یکی از مهمترین قطعاته که انتخاب میشه و عمر سیستم و جلوگیری از مشکلات بعدی رو تظمین میکنه // شما میتونین پاور 750 از همون برند کولرمستر یا برندهای معتبر دیگه به نسبت مصرف سیستمتون انتخاب کنید و همیشه بالاتر از مصرف سیستمتون انتخاب کنید که تو دراز مدت هم وظیفشو به نحو احسن انجام بده ( مثلا مصرف سیستم جنابعالی 500 باشه شما 600 یا 650 انتخاب کنید )

A Z A D
2013/01/03, 23:02
سلام
در مورد سوالتون در مورد تفاوت مادربرد : بنده مین هایی پیشنهاد دادم که هردو از امکانات و کیفیت خوبی برخوردارند که در اینده هم نیازهاتون رو برطرف و احساس کسری نخواهید داشت مین انتخابی جنابعالیم جزو بهترینهاست و در اون شکی نیست

در مورد گرافیک : کمی دشواره که بین گرافیکهای amd و nvidia یکی رو انتخاب کنید به همین دلیل بنده از هردو مدل براتون نوشتم که تقریبا قدرتهاشون یکی هست اگر به نظرتون گرون میاد من شخصا 7870 یا 660ti رو بهتون پیشنهاد میدم که هم جدید هم قدرتمندن البته 560ti هم میتونه جوابگو باشه

در مورد پاور : همیشه در انتخاب پاور دقت کنید که یکی از مهمترین قطعاته که انتخاب میشه و عمر سیستم و جلوگیری از مشکلات بعدی رو تظمین میکنه // شما میتونین پاور 750 از همون برند کولرمستر یا برندهای معتبر دیگه به نسبت مصرف سیستمتون انتخاب کنید و همیشه بالاتر از مصرف سیستمتون انتخاب کنید که تو دراز مدت هم وظیفشو به نحو احسن انجام بده ( مثلا مصرف سیستم جنابعالی 500 باشه شما 600 یا 650 انتخاب کنید )

ممنون از توضیحات کاملتون. در مورد گرافیک راستش خودم 560ti مدنظرمه. میتونه بازی های گرافیکی رو فول اچ دی پردازش کنه؟ همین کارت هم 2 گیگش حدود 820 درمیاد که زیاده.
درمورد پاور هم محاسبه گر گرین توان مصرفی رو 505 بدست آورد پس طبق صحبتای شما یه 600 میخواد که دوستان پیشنهاد دادند. تشکر

A Z A D
2013/01/03, 23:06
پس دوستان کارت گرافیک های پیشنهادی تا حالا اینا شده:
560 Ti
650Ti 2GB
7870

ahr
2013/01/03, 23:41
با سلام اگه میخای به بازی بیشتر اهمیت بدی اینقدر خرج سی پی یو نکن که اصلا فایده نداره مثلا یه i3 3220 مثل یه i53570 تو بازی عمل میکنه و فرقش 2 تا 3 درصده که نسبت به قیمتش اصلا نمی ارزه یه i5 3330 بگیر از سر بازی ها زیاد هم هست گرافیک هم اصلا دنبال 560 نرو که همین 560 رو دوستم داره و تو بازی far cry 3 تو نهایت جزیات و اندازه فول اچ دی بعضی جاها افت فریم داره چون خودم هم 7850 دارم و واقعا گرافیک خیلی خوبیه یا 7850 - 7870 ای تی ای بگیر یا 660-660ti انویدیا که از 800 تومن تا 1100 قیمتشونه بستگی به بودجه گرافیکتون داره پاور هم 685 گیرین یابالاتر تا750 وات هر برند دیگری مثل انرمکس یا کولرمستر .. بگیرین مادربرد هم یا ایسوس یا گیگا بایت از چیبست z77 مثل مدلایی که دوستان معرفی کردن بگیرین از ما هم میشنوی برای قیافه کیس اصلا خرج نکن چون فایده نداره و وقتی سیستم روشن بشه دیگه کسی به کسی نگاه نمیکنه و فقط کارایش برات مهم باشه مثل همون مگنوم 2 گیرین یا ایکس3 گیرین خوبه وپول الکی برای کیسهای گرونی مثل کولر مستر نده بقیه وسایل هم به سلیقه خودتون .موفق باشید

A Z A D
2013/01/04, 07:13
با سلام اگه میخای به بازی بیشتر اهمیت بدی اینقدر خرج سی پی یو نکن که اصلا فایده نداره مثلا یه i3 3220 مثل یه i53570 تو بازی عمل میکنه و فرقش 2 تا 3 درصده که نسبت به قیمتش اصلا نمی ارزه یه i5 3330 بگیر از سر بازی ها زیاد هم هست گرافیک هم اصلا دنبال 560 نرو که همین 560 رو دوستم داره و تو بازی far cry 3 تو نهایت جزیات و اندازه فول اچ دی بعضی جاها افت فریم داره چون خودم هم 7850 دارم و واقعا گرافیک خیلی خوبیه یا 7850 - 7870 ای تی ای بگیر یا 660-660ti انویدیا که از 800 تومن تا 1100 قیمتشونه بستگی به بودجه گرافیکتون داره پاور هم 685 گیرین یابالاتر تا750 وات هر برند دیگری مثل انرمکس یا کولرمستر .. بگیرین مادربرد هم یا ایسوس یا گیگا بایت از چیبست z77 مثل مدلایی که دوستان معرفی کردن بگیرین از ما هم میشنوی برای قیافه کیس اصلا خرج نکن چون فایده نداره و وقتی سیستم روشن بشه دیگه کسی به کسی نگاه نمیکنه و فقط کارایش برات مهم باشه مثل همون مگنوم 2 گیرین یا ایکس3 گیرین خوبه وپول الکی برای کیسهای گرونی مثل کولر مستر نده بقیه وسایل هم به سلیقه خودتون .موفق باشید

ممنون دوست عزیز. CPU رو واسه برنامه نویسی و اجرای شبیه ساز اندروید نیاز دارم. اما در مورد گرافیک نمیدونم چیکار کنم. هر جا 660 رو دیدم بالای 1تومن بود. ممکنه لینکی با قیمت پایین تر بدید؟
قدرت 7850 به همرده هاش در انویدیا میرسه؟
اون 560 فقط لگ های کوچیک داره یا خیلی ناجوره و نمیشه بازی کرد؟

Hessam
2013/01/04, 08:39
مشکلی در سیستم پیشنهادی قبل وجود داشت، تصحیح شد. مانیتور و سایر متلعقات هم تقریباً کمتر از 400 هزار تومن میشه.
در مورد این سی پی یو باید بگم که اون حرف K که کنارش نوشته؛ درسته برای اورکلاکر ها هست و ضریب فرکانس هسته ی پردازنده اش بازه، ولی پردازنده ی مجتمع گرافیکیش تقریباً دو برابر قوی تر از مدل معمولی همین سی پی یو هست که در بازی ها بسیار می تونه به عنوان یک پردازنده ی گرافیکی و کمکی موثر، ایفای نقش کنه! قیمتش هم حدوداً 30 هزار تومن گرون تره که ارزشش رو داره.
ببخشید که من چندین جا اشتباه کردم. الان تصحیح شد. مشکلی نیست دیگه. شرمنده.

1- توضیحات در مورد Intel Core i5 3.40GHz - 3570 K Ivy Briedg
2- توضیحات در مورد Intel Core i5 3.40GHz - 3570 K Ivy Briedg
3- توضیحات در مورد Sniper 2×4=8 GB DDR3 1600 MHz (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

4- توضیحات در مورد A-DATA SX900 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

5- توضیحات در مورد Nvidia Ge Force GTX 650 Ti: GV-N65TOC-2GI
6- توضیحات در مورد Green Magnum 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

7- توضیحات در مورد GA-Z77-D3H
8- توضیحات در مورد GA-Z77-D3H (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

9- توضیحات در مورد +Enermax REVOLUTION87 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

A Z A D
2013/01/04, 10:13
مشکلی در سیستم پیشنهادی قبل وجود داشت، تصحیح شد. مانیتور و سایر متلعقات هم تقریباً کمتر از 400 هزار تومن میشه.
در مورد این سی پی یو باید بگم که اون حرف K که کنارش نوشته؛ درسته برای اورکلاکر ها هست و ضریب فرکانس هسته ی پردازنده اش بازه، ولی پردازنده ی مجتمع گرافیکیش تقریباً دو برابر قوی تر از مدل معمولی همین سی پی یو هست که در بازی ها بسیار می تونه به عنوان یک پردازنده ی گرافیکی و کمکی موثر، ایفای نقش کنه! قیمتش هم حدوداً 30 هزار تومن گرون تره که ارزشش رو داره.
ببخشید که من چندین جا اشتباه کردم. الان تصحیح شد. مشکلی نیست دیگه. شرمنده.

1- توضیحات در مورد Intel Core i5 3.40GHz - 3570 K Ivy Briedg
2- توضیحات در مورد Intel Core i5 3.40GHz - 3570 K Ivy Briedg
3- توضیحات در مورد Sniper 2×4=8 GB DDR3 1600 MHz (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

4- توضیحات در مورد A-DATA SX900 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

5- توضیحات در مورد Nvidia Ge Force GTX 650 Ti: GV-N65TOC-2GI
6- توضیحات در مورد Green Magnum 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

7- توضیحات در مورد GA-Z77-D3H
8- توضیحات در مورد GA-Z77-D3H (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

9- توضیحات در مورد +Enermax REVOLUTION87 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

واقعا خیلی بهم کمک کردید. فقط یک چیز. مادربورد ایسوز رو من بخاطر وای فای گو انتخاب کردم ولی مادربورد پیشنهادی شما اون رو نداره.

Hessam
2013/01/04, 10:22
واقعا خیلی بهم کمک کردید. فقط یک چیز. مادربورد ایسوز رو من بخاطر وای فای گو انتخاب کردم ولی مادربورد پیشنهادی شما اون رو نداره.

خواهش می کنم. باشه. مشکلی نیست. اگر براتون گارانتی چندان اهمیت نداره، مورد انتخابی شما هم گزینه ی خوبیه.

A Z A D
2013/01/05, 09:07
دوستان ببخشید یه سوال آماتور واسم پیش اومده. الان من یه کارت گرافیک خوب بخوام باید حدود 900 خرج کنم در حالی که یه ps3 هم همین حدودا درمیاد. حالا این گرافیک از ps3 بالاتره یا پایین تر؟

Hessam
2013/01/05, 09:32
دوستان ببخشید یه سوال آماتور واسم پیش اومده. الان من یه کارت گرافیک خوب بخوام باید حدود 900 خرج کنم در حالی که یه ps3 هم همین حدودا درمیاد. حالا این گرافیک از ps3 بالاتره یا پایین تر؟

sent from my *** incredible s

مقایسه ی شما کاملاً اشتباه هست!
دو جنس مشابه بر حسب نیاز و کاربرد باید مورد سنجش و مقایسه قرار بگیره. نه دو جنسی که کاملاً با هم متفاوت هستن.
پیشرفت گرافیکی که در pc و کارت گرافیک هست، هرگز در پلی استیشن نیست و همیشه جای پیشرفت داره. ولی پلی استیشن همیشه ثابته. مگه اینکه یک کنسول بهتر خریداری کنید که هزینه ی بسیار بالایی داره.
ضمن اینکه شما گفتید به جز بازی، طراحی و برنامه نویسی، نصب اوبنتو و ... هم کاربردتون هست. بعد چطور رفتید سراغ ps3 ...؟!!

A Z A D
2013/01/05, 10:03
ببخشید شاید نتونستم منظورمو خوب بیان کنم. من حرفم اینه که یه کارت گرافیک با این قیمت قدرتمند تر از ps3 هست یا نه

Hessam
2013/01/05, 10:07
ببخشید شاید نتونستم منظورمو خوب بیان کنم. من حرفم اینه که یه کارت گرافیک با این قیمت قدرتمند تر از ps3 هست یا نه

sent from my *** incredible s

حالا شد...!
بــــــــله. قدرتمندتر هست و جزییات بیشتری نمایش داده میشه در بازی ها.