PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جهت لپ تاپ msi ge-620-dx راهنمایی کنید

rimartic
2013/01/03, 13:55
1-من ویندوز 8 نصب کرده ام اما وقتی دیسک درایور لپ تاپ رو گذاشتم منوی Install Drivers عمل نمی کنه!! اگرچه یکی دو تا درایور از مسیر دیگه ای نصب شد
2- بابت این موضوع اگرچه آخرین درایور ها را دانلود کرده ام اما به لحاظ ورژن و برنامه ، بجز معدودی از درایور ها مابقی تغییر نکرده اند
3-آیا درایور کارت برای گرافیک لپ تاپ که GT555 است مختص آنست؟ در واقع آیا درایور nVIDIA برای دسکتاپ و لپ تاپ فرق داره؟
چون من درایور آن را دانلود کردم اما سیسم لپ تاپ آنرا حین اینستال قبول نمی کرد!!
4-آیا برخی فن هایی که به صورت مکنده در مقابل دریچه خروجی هوای دستگاه جهت خنک تر کردن نصب می شوند ، مناسب و بدردخور هستند؟
5-

Arsn
2013/01/03, 14:08
1-من ویندوز 8 نصب کرده ام اما وقتی دیسک درایور لپ تاپ رو گذاشتم منوی Install Drivers عمل نمی کنه!! اگرچه یکی دو تا درایور از مسیر دیگه ای نصب شد
2- بابت این موضوع اگرچه آخرین درایور ها را دانلود کرده ام اما به لحاظ ورژن و برنامه ، بجز معدودی از درایور ها مابقی تغییر نکرده اند
3-آیا درایور کارت برای گرافیک لپ تاپ که GT555 است مختص آنست؟ در واقع آیا درایور nVIDIA برای دسکتاپ و لپ تاپ فرق داره؟
چون من درایور آن را دانلود کردم اما سیسم لپ تاپ آنرا حین اینستال قبول نمی کرد!!
4-آیا برخی فن هایی که به صورت مکنده در مقابل دریچه خروجی هوای دستگاه جهت خنک تر کردن نصب می شوند ، مناسب و بدردخور هستند؟
5-

خب قبلش باید از درایور هاتون بک آپ میگرفتید با نرم افزار Driver genius ! البته الان هم باید از طریق Device manager به صورت دستی عمل کنید و تک تک درایور ها را بشناسونید !

2 بله متاسفانه از مشکلات ویندوز عوض کردن در لپ تاپ موردی است که شما اشاره کردید

3 بله باید نسخه لپ تاپ را از سایت انویدیا که هیتلر هم هست دانلود کنید

4 سیستم کولینگ لپ تاپ برای استفاده بهینه اون تعبیه شده و شما فقط باید چند ماه یه بار بازش کنید و تمیز کنید همین ! (اگر خیلی علاقه دارید میتونید تعویضش کنید)