PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتقاء گرافیک به crocc 7870

rimartic
2013/01/02, 11:57
با سلام
قبل از همه بعنوان کسی که سال ها در انگلستان زندگی کرده ام و با سیستم های روز دنیا بیشتر آشنا هستم بابت این سایت حرفه ای تان که مهمترین ارزش برای یوزر که همانا سهولت کاربرد سایت ، امکان دستیابی به پاسخ های صحیح و سریع و تنوع امکانات هست تبریک می گویم و امید وارم شما هم دچار روز مرگی و افت دیدگاه و کیفیت نشوید
و اما سوال:
در سیستم من الان cross دو کارت 5850-TOXIC-Sapphire است و البته با Main: 890fx-Asrock و cpu:phenomII-1075
پاورم 750w-black edition-xfx-80+silver است
آیا ارتقاء کارت ها به دو تا 7870 نیاز به ارتقاء پاور دارد؟لبته فکر می کنم بابت GPU 28nm قاعدتاً مصرف می بایست کمتر هم بشود؟ چنین نیست؟
و Cross دو تا 7870 از msi و احتمالاً HAWK اولاً معادل چه تک کارتی در AMD و nVIDIA هست و ثانیاً نسبت به کراس موجود من چقدر ارتقاء دارد؟

Castiel
2013/01/02, 12:37
برای کراسفایر 7870 نیازی به تعویض پاور نیست ولی حاشیه امنی برای سیستم شما در حالت فول لود وجود ندارد.

Amir99
2013/01/02, 13:34
برای کراسفایر 7870 نیازی به تعویض پاور نیست ولی حاشیه امنی برای سیستم شما در حالت فول لود وجود ندارد.

سلام آقا حسام

اگه اشتباه نکنم این پاور همونطوری که تو لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هم معلومه 2 تا PCI-E کانکتور فیکس و دو تا PCI-E کانکتور ماژولار داره. درسته؟

همونطور که شما گفتید، مشکلی در نصب دو تا 7870 ندارند، ولی باید Capacitor Aging رو هم در نظر گرفت یا نه؟

مثلاً در حالت فول لود کارت های گرافیک و اگر هم دستی بر آتش داشته باشید و اورکلاک کنید، عمر خازن های پاورتان پای خودتان است، یکدفعه دیدید اتصال کوتاه رخ داد و ...