PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب مادربرد از بین گزینه های موجود!

rsham@
2013/01/01, 15:52
سلام دوستان عزیز
من قصد خرید مادر بردی دارم سوکت 1155 ! بودجه من نهایت 300 تومانه !
خودم این دو مدل مد نظرمه ، به نظر شما کدوم یک از این دو مادربرد کارایی بهتری داره ؟
Asus 8B75-v
Gigabyte p75-D3
اگه مدل های دیگه ای هم تو این محدوده قیمت هستند که بنظرتون مناسب تره ممنون میشم معرفی کنید.

meelad
2013/01/01, 16:23
شما الان چه سیپیویی دارید؟
اگه سیپیو core i5 و یا core i7 دارید باید به فکر خرید مادربردی با چیپ z77 باشید

rsham@
2013/01/01, 16:26
می تونم دلیلش رو بدونم ؟!!!!
این مادربرد ها هم که هم i5 , i7 رو ساپورت می کنند!

meelad
2013/01/01, 16:36
می تونم دلیلش رو بدونم ؟!!!!
این مادربرد ها هم که هم i5 , i7 رو ساپورت می کنند!
خوب دلیلش اینه که وقتی سیپیو شما بالا 500 هزار تومان قیمتشه حیف نیست که یه مادربرد 300 تومنی براش بخری؟ ( اگه بودجه لازم رو برای مادربرد بهتر داشته باشی )
خود منم تا عید می خوام یه مادربرد تو همین قیمت رو به همراه یه سیپیو زیر 300 تومن بخرم(Pentium G850 )
ولی کلا مشکلی با این مادربرد ها نخواهید داشت و فکر کنم تمام سیپیو های سوکت 1155 رو به خوبی ساپورت کنن.

rsham@
2013/01/01, 16:49
بله خوب وقتی ساپورت می کنه من دلیلی نمی بینم هزینه بیشتری بکنم برا امکاناتی که شاید بدرد من نخوره ! البته بحث بودجه هم هست وگرنه حتما مادربرد بهتری تهیه می کردم !
حالا با توجه به این شرایط بین این دو مدل نفر مودید کدوم رو انتخاب می کنید ؟!

meelad
2013/01/01, 16:59
بله خوب وقتی ساپورت می کنه من دلیلی نمی بینم هزینه بیشتری بکنم برا امکاناتی که شاید بدرد من نخوره ! البته بحث بودجه هم هست وگرنه حتما مادربرد بهتری تهیه می کردم !
حالا با توجه به این شرایط بین این دو مدل نفر مودید کدوم رو انتخاب می کنید ؟!
مادربرد
Asus B75-v یکسری از امکانات مادربرد های گرون تر دارن رو داره(مثلVirtu MVPکه باعث کاهش بریدگی تصاویر در بازی ها میشه و این که 2 تا پورت usb بیشتر داره)
من مادربرد
Asus B75-v رو من پیشنهاد می کنم

rsham@
2013/01/01, 18:52
ممنون پس ایسوس دو تا یو اس بی بیشتر داره . و فقط همین یه مورد هست ؟
ضمن اینکه قیمت ایسوس 10 15 تومان ارزون تر هست از گیگا بایت !
آیا دلیل دیگه ای هم داره ؟ و تو این رنج مادربرد دیگه ای پیشنهاد نمی دید ؟!

meelad
2013/01/01, 19:00
ممنون پس ایسوس دو تا یو اس بی بیشتر داره . و فقط همین یه مورد هست ؟
ضمن اینکه قیمت ایسوس 10 15 تومان ارزون تر هست از گیگا بایت !
آیا دلیل دیگه ای هم داره ؟ و تو این رنج مادربرد دیگه ای پیشنهاد نمی دید ؟!

نه - Virtu MVP ( یه جورایی شبیه سازی sli هستش که باعث میشه کارت گرافیک از پردازشگر گرافیکی پردازنده (iGPU) کمک بگیره) رو هم گفتم که این مادربرد ایسوس داره اما گیگابایت نداره