PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند دفعه بگیم اس اس دی هارد نیست !!!

M0hammad Mahdi
2013/01/01, 13:20
سلام دوستان

آخه ماها چندین چند دفعه باید بگیم که اس اس دی، هارد نیس. کلا تکنولوژی ساختشون زمین تا آسمون تفاوت داره خدایی. حداقل بگیم درایو اس اس دی، حافظه اس اس دی، دیسک اس اس دی، دیسک سالید، درایو سالید و ..... یا فقط همون اس اس دی خالی رو بگیم کافیه !

اینم سوتی ها و اشتباهات مختلف:

1: با افتخار، سایت میهن وب هاست:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــ

2: با افتخار، سایت پی سی دی:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــ

3: با افتخار، سایت دانلود ها

آخه من که خداییش نمی دونم چی بگم، چی کار کنم؟؟؟؟؟ !!!!!!! :-??:((

ARMIN
2013/01/01, 16:01
ایشالا یه چند سال دیگه درست میشه. ناراحت نباش p:

wowowo
2013/01/01, 16:09
بابا اینکه چیزی نیست
حداقل میشه گفت طرف دوتا حافظه ذخیره سازی رو از هم اشتباه میگیره

ولی قبل از این باید به این ملت گفت 2 گیگ بودن کارت گرافیک دلیل نمیشه شما قوی ترین کارت دنیا رو دارین

1 ساله به یکی از اقوام میگم جدیدترین بازی که اومده رو بازی کردی ؟؟ سیستمت میکشه ؟؟
همیشه میگه کارتم 2 گیگ هست که با رم سیستم share میشه که در نهایت میشه 3 گیگ

آخه من نمیدونم 3 گیگ حافظه کارت رو میخاد چیکار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عملا وقتی اینو میگه دیگه امید خودمو از دست میدم -- چون هرچی بگم gpu چیه فایده نداره !!!

خدا میدونه تا کی باید زجر بکشیم

meelad
2013/01/01, 17:38
این فرهنگستان فارسی باید یه کلمه مناسب برای Solid State Drives گیر بیاره که این طور مشکلات پیش نیاد ( مثل Hard disk drive که به فارسی میشه دیسک سخت )

M0hammad Mahdi
2013/01/01, 19:45
انشالله خداوند کمک کنه و ما را در صراط مستقیم خودش قرار بده D:

از همه دوستان بابت نظرات خوبشون تشکر می کنم. :x