PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه آموزشگاهِ خوب

_Tokhs_
2013/01/01, 12:23
سلام، جای بهتری پیدا نکردم که این سوال رو بپرسم! من می‌خواستم برم آموزشِ تعمیراتِ سخت افزار ببینم، اموزشگاه خوب سراغ دارید؟ من خودم یه دونه خوبش رو پیدا کردم. شعبه اصلیش تو میردامادِ . البته من ساکن کرج هستم و شعبه کرج هم داره، می‌خواستم ببینم کسی‌ اینجا هست که این اموزشگاه رفته باشه؟ راستی‌ اسمش یادم رفت، اسمش اینه : انستیتو ایزایران

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***ran-net.ir

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***ran-net.ir/category/%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C/%D8%A7%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%A7%D8%AA%D B%8C%DA%A9/%D9%85%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D9%88-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1

meelad
2013/01/01, 16:19
تعمیرات سخت افزار ( اگه منظورت فقط در حد جمع کردن سیستم هستش ) آخر عاقبت نداره!
تازه فکر نکنم اونایی که با تعمیر سخت افزار ( نه جمع کردن سیستم ) پول در میارن از این جور کلاس های 10 ساعته رفته باشن (تعميرات و بازيابي اطلاعات و جراحي هاردديسك (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.***ran-net.ir/training/تعميرات-و-بازيابي-اطلاعات-و-جراحي-هاردديسك)):

کد دوره:
HDD-REP
مدت دوره:
10 ساعت!!
پیشنیاز:
WIN و دانش پايه الكترونيك
شهریه:
0 ریال
شرکت کنندگان:
افراد آشنا با دانش پایه الکترونیک و علاقمندان به تعمیرات سخت افزار

کلا رشته سخت افزار باید تو دانشگاه ها جا بیفته که هنوز هم که هنوزه به علت 100 جور دلیل این رشته راه نیفتاده

_Tokhs_
2013/01/01, 23:11
نه داداش من حرفِ شما رو قسمتیش رو قبول ندارم، بالاخره این دانش رو باید یاد گرفت دیگه؟ البته اینکه خیلی‌‌ها که پول در میارن از این راه کلاس نرفتن ولی‌ بالاخره یه جایی‌ یا پیش کسی‌ یاد گرفتن، ۴ بار خرابکاری کردن تا یاد گرفتن. در مورد این اموزشگاه هم بگم که سام سرویس، مادیران، صا ایران، اینا همه زیر نظرِ این شرکتِ .

Castiel
2013/01/02, 07:22
دوست عزیز این آموزشگاه ها بیشتر از پردازنده 95 نانومتری اینتل ندیدند. از نظر این افراد هنوز رم ddr موجود هست. از نظر این افراد کارت گرافیک 210 بهترین گرافیک هست و خیلی موارد دیگر. وقت و پول خودتان را بی دلیل در این آموزشگاه ها هدر ندهید.

_Tokhs_
2013/01/03, 23:25
نه داداش به خدا اینطوری نیست، ذهنیت ما دیگه خیلی‌ غلط شده! این یه نمونش بود، بعد از این یه اموزشگاه دیگه هست به صورتِ خصوصی که تو خود دانشگاه شریف برگزار می‌شه، سایتش رو یادم نیست الان، یکی‌ دیگه هم پیدا کردم که احتمالا برم اینجا : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
حتما قدیما تبلیغشو تو تلویزیون دیدید، اموزشگاه تعمیرات پایتخت، قدیما در حد موبایل بود اما الان یه سر برید ببینید چه خبره. خوبم پول میگیرن خوبم یاد میدان. من اگه رفتم حتما میام تجربمو در خدمت شما میزارم، برخی‌ از آدما معتقدا که خودت باید تو کار باشی‌ و کار رو یاد بگیری، این درسته اما درست آموزش دیدن هم خیلی‌ تاثیر گزاره.