PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید کیس تا 300

vahed
2012/12/31, 01:13
سلام خدمت دوستای گل سخت افزاری که همیشه منو راهنمایی کردن
ساعت ارسال پست: 2:30 بامداد!
دوستان من می خوام یه کیس بخرم با امکانات زیر:
یو اس بی3، مدیریت کابل، طراحی زیبا که مهم ترین فاکتوره من چون خودمم طراحم :D، کولینگ مناسب و ...و قیمت ماکزیمم 300 هزار تومن و می خوام بهترین انتخاب رو تو این رنج قیمت داشته باشم( البته با راهنمایی شما دوستان عزیز)
نظر بنده روی کیس جدید X6 Challenger هست که تقریبا به تازگی توسط گرین وارد ایران شده و قیمتش 282 تومن هست چون با توجه به قیمتش امکانات خیلی خوبی داره و طراحیشو با اینکه شاید خیلی ها خوششون نیاد می پسندم البته احتمال داره که انتخاب های بهتری هم باشه و چون بنده تو تهران نیستم مجبورم از اینترنت قطعات رو بگردم تا انتخابم رو بکنم و نمی دونم جز این کیس انتخاب بهتری می تونم داشته باشم یا نه
اینو مطرح کردم تا از دوستانی که تو بازار خرید و فروش می کنن و شناخت خیلی خیلی بالاتری از بنده نسبت به قطعات دارن کمک بگیرم
و یه سوال دیگه اینکه من فقط می تونم یک رنگ رو واسه قسمت جلوی کیس انتخاب کنم یا اینکه تو بسته بندی کیس رنگ های دیگه موجودن؟
خیلی ممنون %%-

Castiel
2012/12/31, 07:06
سلام
کیس x6 الان بهترین گزینه موجود هست چون تا یک مدت دیگر قیمت این کیس طبق روال شرکت گرین افزایش خواهد یافت و الان در حالت فروش ویژه است. تمام مواردی را که گفتید دارد و کیس زیبایی هم هست. در خصوص رنگ بندی هم از شرکت گرین در این خصوص سوال خواهم کرد و به شما اطلاع خواهم داد.

vahed
2012/12/31, 10:52
سلام
کیس x6 الان بهترین گزینه موجود هست چون تا یک مدت دیگر قیمت این کیس طبق روال شرکت گرین افزایش خواهد یافت و الان در حالت فروش ویژه است. تمام مواردی را که گفتید دارد و کیس زیبایی هم هست. در خصوص رنگ بندی هم از شرکت گرین در این خصوص سوال خواهم کرد و به شما اطلاع خواهم داد.
ممنون حسام جان دست گلتون درد نکنه پس همین x6 رو میگیرم رنگ نارنجی.

Amir99
2012/12/31, 12:51
بله Cougar Challenger عالیه! فقط به نظر میرسه کمی جا کم داره! اگه میتونید باهاش کنار بیاید شک نکنید!

ولی بهتر از اون CM 690 II Advanced هست. جادار و خنک، و همچنین بسیار حرفه ای!

Castiel
2012/12/31, 13:03
واحد جان این کیس فقط رنگ نارنجی دارد و اینکه شما می توانید بخش های رنگی را در آورده و خودتان رنگ آن را با استفاده از برچسب یا رنگ کردن عوض کنید.

vahed
2012/12/31, 14:33
واحد جان این کیس فقط رنگ نارنجی دارد و اینکه شما می توانید بخش های رنگی را در آورده و خودتان رنگ آن را با استفاده از برچسب یا رنگ کردن عوض کنید.
ممنون حسام جان رنگ نارنجیش فکر کنم از همشون شیکتره اونو از لیون سفارش دادم انشالله اگه یه دوربین خوب بیاد دستم که تا حالا نیومده!یه بررسی از این کیس و یه بررسی از کولرم که شما زحمتش رو برام کشیدین میزارم. ممنون

Castiel
2012/12/31, 14:39
ممنون حسام جان رنگ نارنجیش فکر کنم از همشون شیکتره اونو از لیون سفارش دادم انشالله اگه یه دوربین خوب بیاد دستم که تا حالا نیومده!یه بررسی از این کیس و یه بررسی از کولرم که شما زحمتش رو برام کشیدین میزارم. ممنون

مبارکت باشه عزیز
خودم هم به شخصه رنگ نارنجی این کیس را بیشتر دوست دارم.

Amir99
2012/12/31, 15:02
مــبـــارک بــاشــه آقا واحـــد ( هم زبونیم ها منم آذری ام :دی!

فقط تو اسمبل کردنش خیلی حوصله به خرج بده نشه این عکسه که فاجعه قرن اخیره!

vahed
2012/12/31, 16:10
مبارکت باشه عزیز
خودم هم به شخصه رنگ نارنجی این کیس را بیشتر دوست دارم.
ممنون آقا حسام عزیز البته قابل شما رو نداره،
درسته که تو این شرایط اقتصادی قیمتش خوبه ولی واقعا حیف شد که مجبور شدم به جای stryker(که حسرتش هنوز تو دلم مونده!) اینو بگیرم .

vahed
2012/12/31, 16:14
مــبـــارک بــاشــه آقا واحـــد ( هم زبونیم ها منم آذری ام :دی!

فقط تو اسمبل کردنش خیلی حوصله به خرج بده نشه این عکسه که فاجعه قرن اخیره!
یاشیاسان آقا امیر
آره باید تو اسمبلش زیاد حوصله به خرج بدم البته این کارو خیلی دوست دارم آخه من کیس حرفه ای زیاد نبستم و این اولین تجربمه
عکساش رو میزارم تا ببینید چقدر بد سلیقه ام :d