PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Lg ، لیزری می شود

saeid6574598
2012/12/27, 11:44
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ویدئو پروژکتورها از محصولاتی هستند که در بیشتر ادارات و شرکت های دولتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند و به خوبی تواسته اند سهم خوبی را از بین سایر لوازم الکترونیکی بازار بدست آورند . به همین جهت شرکت LG قصد دارد تلویزیون 100 اینچ لیزری خود را به عرضه برساند . این تلویزیون غول پیکر که با نام Hecto شناخته خواهد شد ، از تمامی قابلیت های موجود در تلویزیون های هوشمند و دیجیتال پشتیبانی کرده و علاوه بر صفحه نمایش بی‌نهایت بزرگ از یک پروجکشن UST که تصاویر را در فاصله‌ای بسیار نزدیک نمایش می‌دهد، برخوردار است . این سیستم لیزری قدرتمند قادر است تصاویر را با وضوح 1080p و کنتراست دینامیک فوق العاده 1,000,000:1 در اتاق های کنفرانس و اتاق نشیمن منازل به نمایش بگذارد تا تجربه جدیدی از تماشای تصاویر را بچشید . در سری قبل ، فاصله مشخصی برای نمایش تصاویری با ابعاد بزرگ ‌در نظر گرفته می‌شد و این فضای لازم که به آن “طول پرتاب” می گویند ، باعث عدم مشاهده تصاویر بزرگ در محیط خانه می‌شد و دقیقا به همین جهت ؛ با استفاده از پروجکشن‌ UST در این محصول منحصر به فرد ، کاربر می تواند لنز را در فاصله ۲۲ اینچ معادل ۵۶ سانتیمتر از صفحه قرار دهند . همچنین این عامل باعث می شود تا تصاویر در محیط های تاریک و کم نور ، با جزئیات مناسبی به تصویر کشیده شوند . این محصول دارای 3 پورت HDMI و یک جفت اسپیکر 10 واتی ( قادر به پخش صدای دالبی ) می باشد و مثل نمونه های قبل ، لازم به نصب پروجکشن بر روی سقف دیوار نیست . همانطور که گفته شد این تلویزیون از قابلیت های یک SMART TV بهره می برد و به همین جهت در این دستگاه نیز مواردی همچون کنترل جادویی ( Magic Motion ) ، ‌دنیای هوشمند ، سرویس LG Cloud و فناوری WiDi اینتل نیز به چشم می خورند . LG با حذف فلز جیوه سعی بر این داشته تا محصول خود را کاملا با محیط زیست سازگاری دهد . طول عمر این محصول نیز ، 25 هزار ساعت ذکر شده است که تقریبا 5 برابر بیشتر می باشد . این دستگاه قرار است در نمایشگاه CES 2013 واقع در لاس وگاس به نمایش گذاشته شود .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نگارش : سعید مظفری / منبع (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

saeid6574598
2012/12/27, 15:09
من دیگه از lg خبر نمی گذارم ! خسته شدم بابا ! اولین پرینتر هوشمند و بعد هم تلویزیون لیزری ! اگر من باشم ، تمامی جوایز مربوط به طراحی و مهندسی ces 2013 رو به الجی اهدا می کنم .