PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سال آینده چه انتظاری از دنیا گیم دارید؟؟؟

Beni7192
2012/12/27, 10:41
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

خوب سال 2012 میلادی هم کم کم در حال اتمام است تقریبا هرچه داشت رو کرده است!
در سالی که گذشت شاهد انتشار بازی های زیادی از جمله FarCry , Assassin's Creed,Mass Effect و چندین بازی مطرح دیگر بوده ایم!
نینتندو هم کنسول جدید خود را معرفی کرد ولی هنوز خبری از کنسول های نسل بعد سونی و مایکروسافت نشده است!
به هر حال این سالی که گذشت سالی نچندان بد برای دنیای گیمر ها بوده است!
ولی سوال اینجاست که برای 2013 چه چیزی می تواند قند در دل گیم خور های عزیز آب کند!
به شخصه که امیدوارم نسل جدید کنسول ها ,یک کرایسیس فوقالعاده و نسخه pc بازی GTA V را در 2013 ببینم!
شما چه انتظاری از دنیای عظیم گیم دارید؟؟؟

Castiel
2012/12/27, 11:36
به نظرم GTA V برای همه کافی باشد. البته با اینکه سری Need For Speed یکی در میان خرابکاری می کند ولی باز هم منتظرش هستم.

Dan
2012/12/27, 11:42
من به شدت منتظر Mirror's Edge 2 و Metro Last Light هستم. Mirror's Edge که معلوم نیست کی عرضه بشه ولی مترو احتمالا توی سه ماهه اول بیاد.

16346

Yaser_Aramesh
2012/12/27, 11:46
من دوست دارم تا یک بازی استثنایی که منتظرش هستم منتشر بشه . چه موفق بشیم تو ایران بازیش کنیم و چه نشیم میخوام ببینمش !

این بازی استثنایی هست. به معنای واقعی کلمه . یه بازی خارق العاده , مبهوت کننده , عجیب , تازه سبک و ...

من وقتی مقاله ی شماره ی مرداد ماه بازی نما رو درباره ی این بازی خوندم غرق شدم ! الانم دوباره خوندمش تا دوباره لذت ببرم !

تا حالا درباره ی پیتر مولینیو چیزی شنیدید ؟! درباره ی بازی استثنایی ای که میخواد تو استدیوی خودش بسازه چی ؟! توضیح نمی خوام بدم چون می خوام فردا مقاله ی بازی نما رو کامل تایپ میکنم و تو فروم بزارم .

خیلی خوب میشه که درباره ی بازی ای که تو راه هست بحث و گفتگو کنیم . به نظرم میتونه بهترین موضوع در زمینه ی بازی برای گفت و گو باشه

علاوه بر اون خیلی دوست دارم یه بازی rpg با محوریت سفر در زمان و با داستان خوب بیاد

expellite
2012/12/27, 11:47
من منتظر اینا هستم:
1. Dead Space 3
2. Tomb Raider
3. BioShock: Infinite
4. Metro Last Light
5. Splinter Cell: Blacklist
6. Watch Dogs
7. Dragon Age 3: Inqu***tion
8. Prey 2
9. Fortnite
10. Remember Me
11. Star Citizen
12. Human Element

Beni7192
2012/12/27, 11:48
مترو احتمالا زمان زیادی به انتشارش نمونده چون تریلر های خوبی ازش منتشر شده!
به زودی چند تا تریلر توی فروم میذارم ازش!

expellite
2012/12/27, 11:49
مترو احتمالا زمان زیادی به انتشارش نمونده چون تریلر های خوبی ازش منتشر شده!
به زودی چند تا تریلر توی فروم میذارم ازش!
بله مترو اواخر ژانویه 2013 منتشر خواهد شد.

Dan
2012/12/27, 11:50
بله مترو اواخر ژانویه 2013 منتشر خواهد شد.
فعلا که عقب افتاده. فعلا گفتن مارچ ولی ممکنه بازم عقب بیفته!

Arsn
2012/12/27, 12:16
من انتظار دارم اونقدر واقعی باشند که دیگه رغبت نکنم فروم بیام !

kamyar
2012/12/27, 12:36
فقط انتظار اینو دارم که اینقدر گرافیک بازی ها بالابره که دیگه این کارت ها جوابگو نباشه(الان میگین دیوونس دی: )

Beni7192
2012/12/31, 22:41
خودم به شخصه بشدت مایلم در سال آینده مایکروسافت یک کنسول بازی دستی با هسته ویندوز معرفی کنه!
تصور کنید ویندوز 8 + کینکت بهینه شده + بازی های اختصاصی + بازی های pc + سخت افزار قدرتمند + نوآوری های خاص مایکروسافت چی میشه!!!!!!!!!

wnhl
2012/12/31, 23:12
من بی صبرانه منتظر tomb raider هستم.
نسخه قبلیش رو 3 یا 4 بار رد کردم.
امیدوارم تو این نسخه هم خوب کار کنه.

wowowo
2012/12/31, 23:46
با اینکه آرزو دارم یه ps3 بخرم ولی هنوز توان خرید ps3 رو ندارم دوست دارم تو سال جدید سونی ps4 رو ارائه بده و بزنه xbox 720 رو خاکستر کنه
ان شاا.... ps4 بزنه xbox 720 رو نابود کنه (( بگو ایشاا.... )) :D

آرزوی بعدی که دارم GTA V هست --- با اینکه سیستم نمیکشه :D

بعدش شماره بعدی Call Of Duty ارائه بشه که امیدوارم شماره جدید از Modern Warfire باشه (( عاشق این سری هستم ))

بعد علاقه زیادی دارم فقط بازی اکشن بیاد :D
ghost recon
b@ttlfield
.
.
.

Yaser_Aramesh
2013/01/01, 00:21
با اینکه آرزو دارم یه ps3 بخرم ولی هنوز توان خرید ps3 رو ندارم دوست دارم تو سال جدید سونی ps4 رو ارائه بده و بزنه xbox 720 رو خاکستر کنه
ان شاا.... ps4 بزنه xbox 720 رو نابود کنه (( بگو ایشاا.... )) :D

آرزوی بعدی که دارم GTA V هست --- با اینکه سیستم نمیکشه :D

بعدش شماره بعدی Call Of Duty ارائه بشه که امیدوارم شماره جدید از Modern Warfire باشه (( عاشق این سری هستم ))

بعد علاقه زیادی دارم فقط بازی اکشن بیاد :D
ghost recon
battlfield
.
.
.

Xbox به این خوبی . به نظر شما PS3 بهتره ؟ چرا ؟

Modern Warfare هست . Warfare یعنی جنگاوری . منم عاشق این سری هستم . Modern Warfare ها یک چیز دیگه ان

سال آینده حتما Modern Warfare بعدی می آد . هر سال یک COD داریم . مثل Assassin's Creed که هر سال می آد و یکی از رده بالا های یوبی سافت گفته ما مثل Call of Duty هر سال یک نسخه منتشر خواهیم کرد و AC III پایان AC نیست

wowowo
2013/01/01, 10:22
Xbox به این خوبی . به نظر شما PS3 بهتره ؟ چرا ؟

Modern Warfare هست . Warfare یعنی جنگاوری . منم عاشق این سری هستم . Modern Warfare ها یک چیز دیگه ان

سال آینده حتما Modern Warfare بعدی می آد . هر سال یک COD داریم . مثل Assassin's Creed که هر سال می آد و یکی از رده بالا های یوبی سافت گفته ما مثل Call of Duty هر سال یک نسخه منتشر خواهیم کرد و AC III پایان AC نیست

حالا من یه اشتباه تایپی داشتم شما چرا اینقدر گیر میدی :D

-------------------------------------

در مورد کنسول

دلیل اصلی که xbox در ایران بیشتر طرفدار دارد بازی های خیلی ارزونش نسبت به ps3 هست
اگه بخوایم بحث قیمت رو بزاریم کنار صد در صد ps3 برتری داره

1 - سخت افزار ps3 خیلی قوی تر از xbox هست -- اینو میتونید تو گوگل به راحتی سرچ کنید و ببینید ps3 از نظر سخت افزاری برتری فاحشی نسبت به xbox داره (( من خودم در این زمینه سر رشته ندارم ولی اون طوری که خیلی وقت پیش تو چنتا سایت نظر کسایی که سر رشته داشتن در این زمینه رو خوندم ps3 از xbox خیلی قوی تره ))

2- ps3 درایور بلوری داره که میشه خیلی راحت باهاش فیلم بلوری رو با این دستگاه دید و خیلی از مزایای دیگه این درایو (( ولی xbox حداکثر dvd9 رو ساپورت میکنه !!!! ))

3 - بازی های انحصاری سونی صد برابر جذاب تر از xbox هست --- مایکروسافت بازی انحصاری خاصی نداره (( به جز halo )) ولی سونی در این زمینه خیلی موفقه -- killzone , Gran Turismo , god of war , metal GEAR SOLID , HAVY RYNE و ........... (( فکر نکنم کسی باشه که عاشق ps باشه ولی اسم خدای جنگ رو نشنیده باشه و یا بازیش نکرده باشه ))
**خودم ps2 دارم و خدای جنگ 1و 2 رو صد بار بازی کردم هنوز منتظرم یه ps3 گیرم بیاد که باهاش خدای جنگ 3 رو بازی کنم :( :(( ***

4 - با ps3 شما میتونید بازی های ps1 و ps2 رو اجرا کنید (( البته ps2 از یه مدتی همه بازی هاشو اجرا نمیکنه ))

به نظر خودم ps3 بهترین انتخابه چون با داشتن ps3 چنتا بازی پدر مادر دار گیر آدم میاد

third person
2013/01/01, 13:01
من انتظار دارم تا سال آینده میلادی قیمت دلار بیادپایین !!!!!!! تا من هم بتونم یک سیستمی تهیه کنم که بتونه بازیهای سال بعد رو اجرا کنه . فقط همین ...

wowowo
2013/01/01, 16:27
من انتظار دارم تا سال آینده میلادی قیمت 2لار بیادپایین !!!!!!! تا من هم بتونم یک سیستمی تهیه کنم که بتونه بازیهای سال بعد رو اجرا کنه . فقط همین ...

شما سال دیگه که هیچی تا آخر عمر هم به همچین آرزوی نمیرسی :d
در حال حاضر همچین چیزی ممکن نیست :x

th e nd
2013/01/01, 18:27
شاید من یکم انتظارم فرق داشته باشه!
آخه من انتظار ندارم 2لار قیمتش بیاد پایین!
من انتظار دارم بعضی ها در قبال بعضی چیزها ، یخورده ، نه زیاد، یخورده ، احساس مسوولیت بیشتری کنند.
اگر دلسوزی و مسوولیت باشه ، دیگه بالا نمیره که بخواد بیاد پایین.

wowowo
2013/01/01, 21:07
شاید من یکم انتظارم فرق داشته باشه!
آخه من انتظار ندارم 2لار قیمتش بیاد پایین!
من انتظار دارم بعضی ها در قبال بعضی چیزها ، یخورده ، نه زیاد، یخورده ، احساس مسوولیت بیشتری کنند.
اگر دلسوزی و مسوولیت باشه ، دیگه بالا نمیره که بخواد بیاد پایین.

شرمنده اینو میگم ولی شما هم به آرزوت نمیرسی :d
از دوستان عزیز خواهشمندیم آرزوهایتان را طوری اعلام کنید که مناسب با تاریخ 1393 باشد
از گفتن نظراتی که عملی شدن آن که هیچ فکر کردن به آن هم عملی نخواهد شد خودداری کنند

نفر بعد .................................. :d