PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود کتاب و مقالات pdf دروس رشته نرم افزار

Castiel
2012/12/24, 17:29
سلام دوستان عزیز
در این تاپیک به ارائه کتاب و مقالات مرتبط با رشته مهندسی نرم افزار خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که تنها می توانید کتاب و مقالات خود را به دو صورت در این تاپیک ارائه کنید:

1- آپلود به صورت فایل پیوست در فروم سخت افزار
3- آپلود در فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)و قرار دادن لینک دانلود آن

در صورت عدم استفاده از دو شرط بالا، ارسال شما حذف خواهد شد و در صورت تکرار، مطابق قوانین به عنوان متخلف برخورد می گردد.

Castiel
2012/12/24, 23:03
کتاب c++ دکتر فراحی برای دانشگاه پیام نور

Castiel
2012/12/25, 14:05
کتاب اصول مهندسی اینترنت

Castiel
2012/12/27, 09:32
با سلام وعرض ادب .دست شما درد نکند جناب آقای شالیکاران عزیز با این فکر وایده خوبتان .چون ممکن است کتابی در بازار یافت نشود و دوستان فال pdf کتابی را داشته باشند که نیاز دوستان دیگری باشد و خدای نا کرده وضع مالی خوبی برای خرید آن نداشته باشد .الحق ایده پسنده ای میباشد .موفق باشید

سلام دوست عزیز
از لطف شما سپاسگزارم
در کل هدف بنده از این تاپیک دقیقا همین مسئله بوده و درست نیست که در این شرایط بد اقتصادی و گرانی کتاب، دوستان را از pdf محروم کرد. سعی می کنم کتاب های بیشتری در این تاپیک معرفی کنم و اگر دوستان دیگر هم کتاب های رشته نرم افزار را به صورت pdf در اختیار دارند، در این تاپیک منتشر کنند.

s@j@d
2012/12/27, 10:05
سلام دوستان .
من حل کتاب طراحی اگوریتم نیپولیتان را می خواستم ویرایش چهارمش. کسی میتونه بهم کمک کنه؟

با تشکر

Castiel
2012/12/27, 10:13
سلام دوستان .
من حل کتاب طراحی اگوریتم نیپولیتان را می خواستم ویرایش چهارمش. کسی میتونه بهم کمک کنه؟

با تشکر

سجاد جان هز چهار فصل را میخواهی عزیز؟

Castiel
2012/12/27, 19:33
دانلود حل تمرینات طراحی الگوریتم نیپولیتان شامل تمرینات هر چهار فصل

s@j@d
2012/12/27, 21:32
دانلود حل تمرینات طراحی الگوریتم نیپولیتان شامل تمرینات هر چهار فصل

مرسی عزیزم. آره هر 4 فصل رو میخواستم . واقعا دست گلت درد نکنه مدیر کل عزیز.:x

Castiel
2012/12/30, 09:17
با سلام استاد بزرگوار جناب آقای شالیکاران عزیز .البته ببخشید سوالم سخت افزاری است ونمیدانم جای آن اینجا هست با خیر؟ خواستم در رابطه با اجزاء تشکیل دهنده مادربرد که از چه قسمتهایی تشکیل شده (نمای کلی) وکار هر قطعه چیست (عملکرد هر قطعه) وبرقی که باید در حین کاربه هر قسمت برسد تا کارایی آن قسمت مشخص شود . اگر فایل pdf در اختیار داشته باشید بگذارید متشکر میشوم

سلام
در این مورد pdf ندارم و البته این را هم باید اضافه کنم که توضیح این قطعات بسیار زمان بر است.

Castiel
2013/01/03, 19:18
سلام

کتاب نیولپتان لطفا

دانلود کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2013/02/08, 13:18
دانلود حل تمرین کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها (مباحث ویژه)

17051

حجم فایل: 920 کیلوبایت

saeid6574598
2013/02/20, 11:50
با سلام !

این مقاله مربوط می شود به پروژه درس مباحث ویژه بنده - موضوه مقاله نیز مربوط به منطق فازی و کاربردهای آن می شود . کمی ریخت و پاش هست اما کاربردی است .

Castiel
2013/02/20, 11:59
دوستان دیگر هم اگر کتابی به صورت pdf در زمینه دروس نرم افزار دارند می توانند در این بخش قرار دهند.

saeid6574598
2013/02/20, 13:58
لینک زیر مربوط به درس پایگاه داده با عنوان " پایگاه داده توزیع شده " می شود . حجم فایل نیز حدود 430 کیلوبایت است . این هم دست نوشته بنده و یکی از دوستان خوبم در دوران دانشگاه می باشد . امیدوارم مورد رضایت قرار بگیرد .

این هم مقاله مربوط به سیستم پایگاه داده سیار ( سیستم بانک اطلاعاتی موبایل ) - حجم : 177 کیلوبایت

ya30n
2013/02/24, 12:01
با سلام استاد بزرگوار جناب آقای شالیکاران عزیز .البته ببخشید سوالم سخت افزاری است ونمیدانم جای آن اینجا هست با خیر؟ خواستم در رابطه با اجزاء تشکیل دهنده مادربرد که از چه قسمتهایی تشکیل شده (نمای کلی) وکار هر قطعه چیست (عملکرد هر قطعه) وبرقی که باید در حین کاربه هر قسمت برسد تا کارایی آن قسمت مشخص شود . اگر فایل pdf در اختیار داشته باشید بگذارید متشکر میشوم

سلام
این یه کتاب در مورد سخت افزار هست ، شاید به درد بخوره !
لینک دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.!Yk1HwTjZ!eJ27qgttNplB2PVZQcvJNB1IB3JQzdzUGpVm-UAN73I)

Castiel
2013/03/15, 23:04
سلام
کتابی در مورد اموزش جاوا میخواستم که در سطح دروس دانشگاهی باشه ، و از ابتدا اموزش بده

کتاب آموزش جاوا در 21 روز نوشته محمد باقر معموری و احسان شاه بختی

دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Castiel
2013/03/17, 09:23
پاور پوینت بسیار مفید در خصوص "الگوریتم های مسیریابی"

دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Cute-Eng
2013/06/07, 15:35
Hello Guys ! I Need To This Books
A : Foundations of Qt Development
B : Computer Graphics with OpenGL - 3rd Edition

Hessam
2013/06/07, 15:45
Hello Guys ! I Need To This Books
A : Foundations of Qt Development
B : Computer Graphics with OpenGL - 3rd Edition

سلام - با تشکر از نظم نوشتاری شما... گویا فرد منظمی هستید. تبریک. :)
لطفاً قوانین فروم رو رعایت کنید و فارسی تایپ کنید.
از کتاب گرافیک کامپیوتر با OpenGL در محیط اینترنت، فقط این کتاب (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و این کتاب (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) موجود هست.

Cute-Eng
2013/06/07, 15:52
چشم - بابت پاور پوینت تشکر
کتاب Qt رو احتیاج فوری دارم یا هر منبع دیگه ای

Hessam
2013/06/07, 15:56
چشم - بابت پاور پوینت تشکر
کتاب qt رو احتیاج فوری دارم یا هر منبع دیگه ای

خواهش می کنــــم...
متأسفانه Qt نمی شناسم و سراغ ندارم.
سایر دوستان اگر اطلاع داشته باشن، راهنمایی می کنن خدمت شما.
معادل فارسیش رو بفرمایید... شاید بهتر بتونن دوستان کمک کنن.
گرافیک رایانه درست بود لینکش رو دادم؟

Cute-Eng
2013/06/08, 04:29
بله - گرافیک درست بود
چهارچوب کیوت (Qt) زبان ++C - تو این سایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)آقای دادخواه آموزش های خوبی قرار دادن ولی برای
شروع یادگیری مناسب نیست و اینکه من منبع نسبتاً کامل و منسجمی نیاز دارم مثل همین کتاب
Foundations of Qt Development یا هر منبع دیگه ای

ali_i3
2013/08/05, 18:21
درود به همه دوستان هم فرومی و به خصوص مدیر عزیز فروم.
من یه کتاب آموزشی #C میخواستم .یه کتاب آموزش از مبتدی تا حرفه ای .اگه کسی مرجع خوبی رو سراغ داره.بزاره واسه دانلود !
درضمن اگرم کسی مرجع انگلیسی خوبی رو میشناسه,بزاره.:)>-

Castiel
2013/08/05, 21:25
درود به همه دوستان هم فرومی و به خصوص مدیر عزیز فروم.
من یه کتاب آموزشی #C میخواستم .یه کتاب آموزش از مبتدی تا حرفه ای .اگه کسی مرجع خوبی رو سراغ داره.بزاره واسه دانلود !
درضمن اگرم کسی مرجع انگلیسی خوبی رو میشناسه,بزاره.:)>-

دانلود کتاب آموزش زبان برنامه نویسی C# به زبان فارسی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

حجم فایل: 9.57 مگابایت

Overclocker
2013/08/12, 17:27
سلام
کسی کتاب در مورد نحوه کار پردازنده و همین طور در مورد نحوه کار سیستم عامل داره ؟

ali_i3
2013/08/28, 13:29
درود دوباره به همه دوستان هم فرومی و به خصوص مدیر عزیز فروم.
من یه کتاب آموزشی برنامه نویسی ++C میخواستم .یه کتاب آموزش از مبتدی تا حرفه ای .اگه کسی مرجع خوبی وکاملی رو سراغ داره.بزاره واسه دانلود !

Castiel
2013/08/28, 15:15
درود دوباره به همه دوستان هم فرومی و به خصوص مدیر عزیز فروم.
من یه کتاب آموزشی برنامه نویسی ++C میخواستم .یه کتاب آموزش از مبتدی تا حرفه ای .اگه کسی مرجع خوبی وکاملی رو سراغ داره.بزاره واسه دانلود !

تقدیم به شما دوست عزیز

ali_i3
2013/08/29, 12:42
تقدیم به شما دوست عزیز

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دانلود-کتاب-و-مقالات-pdf-دروس-رشته-نرم-افزار?p=58691&viewfull=1#post58691
ضمن تشکر خیلی زیاد از مدیر عزیز فروم .یه در خواست دیگه در مورد سی پلاس داشتم.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

تعریف کتاب "how to programming C++ deitel (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)" رو خیلی شنیدم (ظاهرا بهترین مرجع واسه یادگیری سی پلاس پلاسه)اگه ترجمه ای هم از این کتاب دارید بزارید که خیلی ممنونتون میشم؟
(تو وب هم گشتم چندتا ترجمه بود ولی هیچکدم دانلود نمیشدن.انگار از رو اینترنت پاک شده:-/).

ali_i3
2013/08/29, 16:58
اگه کسی ترجمه ی فارسی ازکتاب های "Deitel's C++ How to Program "یا ورژن ها جدیدتر از دایتل
و"Visual C# (2005 or 2008 or 2010) How to Program" داره بزاره ؟لطفا !

ali_i3
2014/01/14, 21:53
درود . یه منبع آموزش حرفه ای(واقعا حرفه ای ) و یا از مبتدی تا حرفه ای ASP.NET میخوام اگه کسی داره بزاره ؟